Jump to content
BulForum.com

Какво мразят жените?


Recommended Posts

Ауе да ви кажа честно може да ви се стори малко тъпа тема,но я измислих,докато си учих по История и ..........т'ва излезна.Въпроса ми е за какво мразят жените да се говори в тяхно присъствие.Например за футбол,за други жени,може би за коли и други такива тъпотиииииииииииииииииииииииийки.

Аре чао от мен за ся

:devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Жените мразят да се говори за коли, футбол, някви спортове в общи линий или за каквото и да е, което не разбират. Затова почти винаги бързо бързо сменят темата.

Link to comment
Share on other sites

Да се говори за други жени по-красиви от тях  :lol:  :lol:

Eй това е отговорът.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме обичат..или поне някои от тях :wir НО иначе всякак мрази по нещо,не може да ги слагаме под един калпак.

 

Пак и пак. Все ще има нещо за което човек да мрази да се говори. Мойта жена пък не мрази футбола а колкото до по-красиви жени от нея...според мен няма а нея какво я интересува второ мнение.

 

Попринцип според мен ьените необичат много безсмислени и теми,в които са некомпетентни и немогат да вземат участие.

 

Всъщност кой обича теми в които е некомпетентен и не може да вземе участие без значение раса, пол и възраст(и политическа принадлежност може би...)?

Link to comment
Share on other sites

1.koli,futbol i formulata - moze no s miarka

2.za drugi hubavi zeni - zasto ne,zabavno e da se klukari,osobeno ako temata e interesna

3.da svaliash drugi zeni v moe prisustvie - absolutno ne

4.da poklastash glava s razbirane - super gotino

5.da poklastash glava s razbirane bez da slushash izobsto - vun

6.obicame komplimenti,no ne i kogato sa otpraveni kum priatelkata

 

vsiaka zena mrazi razlicni nesta,no s povece uporistost i staranie sme gotovi

Link to comment
Share on other sites

mrazq da me podozirat , proverqvat i obvinqvat bezpri4inno sled , kato e elementarno ,4e ako iskam da izlaja prosto  nikoga nqma da razberat .

така си мислиш!

 

 

едит: @pechenata: що бе? слушай батковците кой коя как е е... най-много да научиш нещо ново ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako sym s nqkolko muje na edna masa (bez znachenie kade) ne obicham da govorqt za kazarmata,koi kyde slujil,koi kakvo pravil,kakvo im davali da qdat,i kato zapochnat i nqmat spirane...Tova moje bi e edinstvenata tema, koqto ne ponasqm..

Football-ami az sym fenka i nqmam protiv da govorqt,stiga da e v granicite na normalnoto,a ne sega se seshtam za edin slu4ai bqhme s edna priqtelka i dvama futbolisti na Botev i to bqhme sednali v Dreams..lele tiq ne sprqha da komentirat kakvo shte napravqt sledvashtiq mach,ne znam si kvo..Poludqh naprawo..nasred centyra...

Sushto mrazq da slusham glupostite koi koq kak e*** ...

Link to comment
Share on other sites

Естествено че за други жени.Ако става вьпрос за някви грозотии няма проблем,но започне ли обсъждане на няква яка мадама ... лелеееее

Link to comment
Share on other sites

Да не им обръщаш внимание.Оставяш ги да говорят те и нямаш проблеми.От време-навреме казваш някое: "Да,да.Няма проблем.Така ли.Не може да бъде." и нямаш проблем.Всеки мрази тема която неразбира.

Link to comment
Share on other sites

Всички сте в грешка-жените обожават да се говори за красиви жени!Колкото е по-красива в очите на мъжа,толкова по-добре.Тогава е най-приятно да я сринеш в очите му с "ох,изпуснах се без да искам" полу-достоверна клюка :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...