Jump to content
BulForum.com

Какво мразят жените?


Recommended Posts

Жените мразят другите жени поради борбата за по-добри гени за децата си.

При мъжете съществува мъжка солидарност поради природата им да се стремят да бъдат с повече жени, с цел продължаване на поколението.

 

Всичко е .. Discovery Channel. :D

Не го усложнявайте повече като всичко е толкова простичко и е отдавна измислено от Майката Природа.  :P  :allien

 

При дамите също съществува женска солидарност, но тя е свързана предимно с общо отмъщение или едновременна изгода за всички. Иначе по принцип една дама винаги би могла да предаде друга дама, без да и мигне окото, независимо колко "близки" са били до този момент... А (доколкото знам) при приятелствата с представители от силния пол тази вероятност е значително по-малка...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Ха-ха :lol:

Някой от вас някога да е чувал за женска солидарност ?! като израз поне...

 

Аз съм чувал за друго обаче: между жените няма приятелство, а все се дели нещо. :) Няма нищо лошо де - в природата е все пак...

Link to comment
Share on other sites

От опит казвам, че я има, но само в екстремни ситуации :P Например: Аз и още момичета се съюзихме и колективно си отмъщавахме на един "пичага", който се мислеше за много хитър... Има, има женска солидарност :D

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха :lol:

Някой от вас някога да е чувал за женска солидарност ?! като израз поне...

 

Аз съм чувал за друго обаче: между жените няма приятелство, а все се дели нещо. :)

и аз така мисля.може да не се дели нещо,а просто да става дума за общи интереси или нещо такова.но определено смятам,че на подобни неща се гради женското приятелство

Link to comment
Share on other sites

и аз така мисля.може да не се дели нещо,а просто да става дума за общи интереси или нещо такова.но определено смятам,че на подобни неща се гради женското приятелство

Та? Според теб съществува или не женското приятелство? Щото нещо не ми стана ясно... (женска черта, както казвате). :)

Link to comment
Share on other sites

Мразя другите "жени". Мразя глупавата им самоувереност, постоянната нужда да са център на внимание, самоизтъкването, а от друга страна - липсата на достатъчно самочувствие.

Мразя увереността, с която боравят с думите - често дори не знаят същинския смисъл на значението.

Мразя насадения антагонизъм между двата пола - по-добре се разбирам с мъже (практиката го доказва), докато за жените... Има само 5-6, които понасям и които могат да ме понасят.

Мразя заложената в жените способност да манипулират (това в някои случаи забелязвам и в себе си).

:sayjin

Хмм...by the way и аз така си мислех! Значи все пак съм бил на прав път.

Link to comment
Share on other sites

Мразя намеците и липсата на смелост нещата да се казват направо...

Мразя някой да ме съди,когато не знае нищо за мен или за дадена ситуация...

Мразя лицемерите,мразя и определенията,които ми "лепват"...

Мразя хората да откриват проблем в мен,когато той е другаде...

Мразя интригите и хората,които ги предизвикват...

Link to comment
Share on other sites

Няма нормален мъж,който да не се заглежда по някое стегнато дупе! :woot

Що ??? :confused аз па са заглеждам в задници които висят до нивото на колената и като "ходи" дадения индивид тва висящия му задник да се пляска по баджака му и да се тресе ... :punk :punk :punk

 

Аз също съм на мнение, че нежната половинка (в повечето случаи) се чувства поласкана от факта, че и обръщат внимание, стига това да не е от някой грозник или надървен цганин  :angry:

Аз са чувствам засегнат ... ебат сам ва о г*зъ и претенциите ... мъжа тряя за вас да е стегнат с големи мускули а-у да няма бирено коремче ... да е с по-хубава от вашата коса и да мирише по-добре от вас и да се поддържа повече от вас ,,, е няма да стане аз да не съм неква тъпа п♛тка да седя по 1 час на ден пред огледалото ... немам толкоз време ... па и кат гледам колко са се затичали да ма взимат ...

Link to comment
Share on other sites

жените мразят по-умни от тях, по-красиви от тях

а фе общо взето всичко което е ПО

а и разбира се когато нещо не го разбират значи е тъпо и така тва е моето мнение от личен опит

 

 

П.П. Жена Шофъор и Негър Скиьор НЯМА!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз са чувствам засегнат ... ебат сам ва о г*зъ и претенциите ... мъжа тряя за вас да е стегнат с големи мускули а-у да няма бирено коремче ... да е с по-хубава от вашата коса и да мирише по-добре от вас и да се поддържа повече от вас ,,, е няма да стане аз да не съм неква тъпа п♛тка да седя по 1 час на ден пред огледалото ... немам толкоз време ... па и кат гледам колко са се затичали да ма взимат ...

 

Ами абсолютно съм съгласен с теб!!Какви са тея оромни претенции които имате!!Да не би всичките жени да са супер красиви?? :confused Вие можете да сте всякакви ние се трябва да сме с огормните мускули,умни,богати и да слушаме и по възможност да правим сумати подараци!! :sick

Link to comment
Share on other sites

Вие можете да сте всякакви ние се трябва да сме с огормните мускули,умни,богати и да слушаме и по възможност да правим сумати подараци!! :sick

wow wow wow wow wow! :blink: Е виж,тук мнгого бъркаш. :) Много!

Първичко - мускулестите отдавна не са на мода,а аз никога не съм си падала по тях :D Даже....хм,човек може да изглежда добре и без да показва 'леле,колко съм силен' един вид.

Вторичко - Умен,ами много ясно!Че ако не си умен,закъде си тръгнал?! :blink: Виж това условие при мен стои съвсем в началото.

Третичко - Богат? Брей,от къде на къде? :wacko: Как пък го реши това,че трябва да си богат,за да впечатлиш всяка мадама? Ей там ти е грешката,има много,които не се интересуват от гадните парички, плюс мен. Аз не обичам парите,а човека. :excl:

Четвъртичко - Еми да слушкате,да.Да се слушкаме взаимно по-скоро. :)

Петичко - Е сумати подаръци...защо пък?И един да е,нали е от сърце :love На мен ми е досатъчен подаръка,че си имам човека,който искам!!!!!

И пак не говорете общо....недейте :)

Link to comment
Share on other sites

@intense кат са разделиш с твоя ми прати на ЛС с номера ти в ICQ или някакъв друг чат да се опознаем ... хубави работи пишеш но колко са и истина ...

Link to comment
Share on other sites

wow wow wow wow wow!  :blink: Е виж,тук мнгого бъркаш.  :) Много!

Първичко - мускулестите отдавна не са на мода,а аз никога не съм си падала по тях  :D  Даже....хм,човек може да изглежда добре и без да показва 'леле,колко съм силен' един вид.

Вторичко - Умен,ами много ясно!Че ако не си умен,закъде си тръгнал?!  :blink:  Виж това условие при мен стои съвсем в началото.

Третичко - Богат? Брей,от къде на къде?  :wacko:  Как пък го реши това,че трябва да си богат,за да впечатлиш всяка мадама? Ей там ти е грешката,има много,които не се интересуват от гадните парички, плюс мен. Аз не обичам парите,а човека.  :excl:

Четвъртичко - Еми да слушкате,да.Да се слушкаме взаимно по-скоро.  :)

Петичко - Е сумати подаръци...защо пък?И един да е,нали е от сърце  :love  На мен ми е досатъчен подаръка,че си имам човека,който искам!!!!!

И пак не говорете общо....недейте  :)

 

Първичко:Те одавна уж не са на мода ама всяка жена се заглежда по мускулите първо!!Аз ако съм някав 50 кила напикан изобщо няма да ме забележиш!! :wacko:

 

Вторичко:Аз може да не съм един от най умните защото за това нещо няма критерй!!Там онези неща тестове за интилигентност са всъщност показват дали си съобразителен а не колко си умен!!Този който твърди че е умен всъщност е глупак защото неусъзнава колко малко неща знае от живота!!Аз повечето пъти се оказва че съм по съобразителен за някой неща и бързо се сещам ама на никоя жена до сега това не и е направило впечатление!!Тогава какво от това??? :confused

 

Третичко:Аз ако дойда до вас с изгнилия москвич на баща ми и те заведа на центъра много ясно ще кажеш че не ти харесва!!Много повече ще се нагустиш да изкарам дъртия мерцедес на 15 години щото все пак е Мерцедес ,все едно някой ще ти каже евала че слизам от Мерцедес :sick

 

Четвъртичко:Аз винаги слушкам ама като се наложи мен да ме слушкат се правят някви физиономии че не са съгласни!!Тогава аз как да съм послушен?? :confused

 

Петичко:Никога това че човека който искаш до теб е единствения подарък!!Все трябва да има и нещо друго иначе ще кажеш:Ей го на къв е тоя ръб не се сеща днес че имам рожден ден" примерно.Или пък днес имаме годишнина що не ми подари едно цветенце!Ей такива дребни детайли правят много впечатление и ако ги няма ще ме зарежеш след броени дни или седмици въпреки примерно че съм умен и красив примерно!! :sick

Link to comment
Share on other sites

@intense кат са разделиш с твоя ми прати на ЛС с номера ти в ICQ  или някакъв друг чат да се опознаем ... хубави работи пишеш но колко са и истина ...

Ииииииии....не говори такива неща моля те! :( тцтцтцтцтц......истина е,ама сърцето ми го откраднаха така че :D :)

jozo .....еми това говори просто,че не ме познаваш.Нищо от това което каза нее така при мен.Не се интересувам от 'мускулите' на мъжете,ни най малко пък ще отделя секундичка от ценния си живот да се загледам по някакъв подобен....

Ми с каквото ще да ме закара до цнетъра бе.Как ми пука ...аз мерцедеса ли ще гушкам или моят мъж???? :blink: Така или иначе,и пеша може да отидем до центъра! :D Не ми трябва скъпа кола за да съм доволна.Нито пък ми трябва някой,който ще ми купува постоянно нещо си! :excl: :excl: :excl:

И пак ще си го кажа,няма проблем : Важен е човекът,а не това което има или няма(материално). Научила съм се да ценя други неща,различни от пари и разни такива......

Link to comment
Share on other sites

@intense Ако се излъжеш да кажеш на колко години си може и да ти повярвам инак ... чок дирек ... (голяма греда) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ииииииии....не говори такива неща моля те!  :(  тцтцтцтцтц......истина е,ама сърцето ми го откраднаха така че  :D  :)

jozo .....еми това говори просто,че не ме познаваш.Нищо от това което каза нее така при мен.Не се интересувам от 'мускулите' на мъжете,ни най малко пък ще отделя секундичка от ценния си живот да се загледам по някакъв подобен....

Ми с каквото ще да ме закара до цнетъра бе.Как ми пука ...аз мерцедеса ли ще гушкам или моят мъж????  :blink: Така или иначе,и пеша може да отидем до центъра!  :D Не ми трябва скъпа кола за да съм доволна.Нито пък ми трябва някой,който ще ми купува постоянно нещо си!  :excl:  :excl:  :excl:

И пак ще си го кажа,няма проблем : Важен е човекът,а не това което има или няма(материално). Научила съм се да ценя други неща,различни от пари и разни такива......

 

Ами не ми се сърди ама аз немога да ти повярвам защото това съм го чувал вече хиляди пъти просто!!Всяка жена твърди ей на аз не съм такава неправя това,не изневерявам,не се интересувам от парите на човека а действителноста показва друго!!Щом има много момичета изневерили значи доста го правят а всички твърдят че аджеба това не се отнася за тях!!Ами тогава какво мъжете сами ли изневеряват??Никоя уж не се интересува от парите пък като спре някав дебел чичико Мерцедеса си някаде на централните улицки от вътре излиза мадама на възраст 20 25 години с оромни гърди и скъпички дрънкулки по себе си!!Как все няма такива неща пък в действителност се вижда друго!

 

Аз неказвам че ти не си различна!!Хората са много различни просто ме дразни че много голяма част от жените твърдят да не кажа всички и са абсолютно убедени в това че те не са способни на такива неща които дадох като пример горе!!И за това не съм склонен да ти повярвам точно защото не те познавам :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не ми се сърди ама аз немога да ти повярвам защото това съм го чувал вече хиляди пъти просто!!Всяка жена твърди ей на аз не съм такава неправя това,не изневерявам,не се интересувам от парите на човека а действителноста показва друго!!Щом има много момичета изневерили значи доста го правят а всички твърдят че аджеба това не се отнася за тях!!Ами тогава какво мъжете сами ли изневеряват??Никоя уж не се интересува от парите пък като спре някав дебел чичико Мерцедеса си някаде на централните улицки от вътре излиза мадама на възраст 20 25 години с оромни гърди и скъпички дрънкулки по себе си!!Как все няма такива неща пък в действителност се вижда друго!

 

Аз неказвам че ти не си различна!!Хората са много различни просто ме дразни че много голяма част от жените твърдят да не кажа всички и са абсолютно убедени в това че те не са способни на такива неща които дадох като пример горе!!И за това не съм склонен да ти повярвам точно защото не те познавам :)

Само едно ще ти кажа....давам пример.Аз никога не съм изневерявала,а точно обратното :angry1 Затова съм озлобена към мъжете гадни.Познавам много момичета на моята възраст,които са се отракали ала бала,ама това до нищо друго не ги води освен до ПРОВАЛ :) Хората които ме познават,знаят каква съм.Като не искаш да ми повярваш(не си склонен) недей,не те карам.Пиша каквото мисля.И е глупаво това да се криеш зад гадния гнусен монитор(мразя писито :angry: ),а всъщност да си друг човек....тези които го правят да се замислят каква маска си слагат.

:)

Link to comment
Share on other sites

Хората които ме познават,знаят каква съм.Като не искаш да ми повярваш(не си склонен) недей,не те карам.Пиша каквото мисля.И е глупаво това да се криеш зад гадния гнусен монитор(мразя писито  :angry:  ),а всъщност да си друг човек....тези които го правят да се замислят каква маска си слагат.

:)

 

Аз не се крия пред гадния монитор!!Все пак ходя на срещите на Вареза през две седмици и точно там се опознавам с много хора от форума!!Също така не крия и годините си а съм ги написал в профила си(ти сега ги криеш защото не си ги написала ако може пиши ми на ЛС на колко си ако не те е страх да ми кажеш)!!Ти попита тази седмица доколкото забелязох за срещата но не дойде незнам причината!!Ако искаш да поспорим на тея теми може да си чукнем някъде среша или пък ако неискаш на срещите на Варез!!Аз никога не съм изпитвал страх да излагам възгледите си за нещо в прав текст хората които ме познават знаят че съм много директен и говоря това което мисля!!Истината може да боли но предпочитам така да е работата :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не се крия пред гадния монитор!!Все пак ходя на срещите на Вареза през две седмици и точно там се опознавам с много хора от форума!!Също така не крия и годините си а съм ги написал в профила си(ти сега ги криеш защото не си ги написала ако може пиши ми на ЛС на колко си ако не те е страх да ми кажеш)!!Ти попита тази седмица доколкото забелязох за срещата но не дойде незнам причината!!Ако искаш да поспорим на тея теми може да си чукнем някъде среша или пък ако неискаш на срещите на Варез!!Аз никога не съм изпитвал страх да излагам възгледите си за нещо в прав текст хората които ме познават знаят че съм много директен и говоря това което мисля!!Истината може да боли но предпочитам така да е работата :)

:lol: :lol: :lol: Ей на това му се казва разговор! :D

За срещата на форума...не можах да дойда,може би и на следващата няма да мога.Зависи от много фактори.

Годините си не искам и не ми трябва да ги крия.17.

Аз също говоря това което мисля,а от форума има хора които ме познават лично ....те могат да кажат всъщност за какво става въпрос :)

и бтв не визирах теб за това,че се криеш пред монитора,говоря по принцип :)

Link to comment
Share on other sites

Що ???  :confused  аз па са заглеждам в задници които висят до нивото на колената и като "ходи" дадения индивид тва висящия му задник да се пляска по баджака му и да се тресе ...  :punk  :punk  :punk

Аз са чувствам засегнат ... ебат сам ва о г*зъ и претенциите ... мъжа тряя за вас да е стегнат с големи мускули а-у да няма бирено коремче ... да е с по-хубава от вашата коса и да мирише по-добре от вас и да се поддържа повече от вас ,,, е няма да стане аз да не съм неква тъпа п♛тка да седя по 1 час на ден пред огледалото ... немам толкоз време ... па и кат гледам колко са се затичали да ма взимат ...

 

 

Ами абсолютно съм съгласен с теб!!Какви са тея оромни претенции които имате!!Да не би всичките жени да са супер красиви?? :confused Вие можете да сте всякакви ние се трябва да сме с огормните мускули,умни,богати и да слушаме и по възможност да правим сумати подараци!! :sick

Вие нямате представа какво значи за мен грозен човек... Вие не влизате в тази категория (видях ви по снимките :) ) няма за какво да се засягате... И не сте прави, че всички момичета се заглеждат по големи мускули - аз не мога да понасям некви пичове, които по цял ден блъскат във фитнесите и имат бицепси по-големи от моите "бутчета" и се мислят за много велики.Моята представа за грозен по-скоро се свързва с мъж, който въобще не се поддържа (лошо облекло, криви, черни (липсващи) зъби, тъпа физиономия с израз на "Много искам да те е*а, ама ти дали ще се вържеш?", абе малко тип цигански (макар че звучи адски расистки)... Уф, един път да кажа нещо необмислено и...

Link to comment
Share on other sites

Вие нямате представа какво значи за мен грозен човек... Вие не влизате в тази категория (видях ви по снимките  :) ) няма за какво да се засягате... И не сте прави, че всички момичета се заглеждат по големи мускули - аз не мога да понасям некви пичове, които по цял ден блъскат във фитнесите и имат бицепси по-големи от моите "бутчета" и се мислят за много велики.Моята представа за грозен по-скоро се свързва с мъж, който въобще не се поддържа (лошо облекло, криви, черни (липсващи) зъби, тъпа физиономия с израз на "Много искам да те е*а, ама ти дали ще се вържеш?", абе малко тип цигански (макар че звучи адски расистки)... Уф, един път да кажа нещо необмислено и...

 

Бах тоя форум все расисти .. "Ние всички сме расисти ...." ша са разпея ве ей !

Бе фитнеса си е далавера хем можеш се уредиш да ебеш хем и теб да та ибат ... инак че кво е лошото да си с криви зъби неизмит миришещ на конска пот ... това е представата за истински мъж "да мирише на кон и барут" и на бъчва де ... Относно размерите ... е па кво нека има по-големи от твоите бутчета ако настане глас него ша го заколят първи ...е па и той ще трябва да се напъва в леглото не ти ... теб ща клатат ... ти си аиляк ся ако обичаш да си отгоре на чирешата е вече друга тема ... инак аз след един работен ден смърдя на конска пот все едно цял ден на къра съм мааал с мотиката ама ко да се прави при мен температурите са над 35 градуса по обяд.

 

П.С. - искам да се извиня за лошите думи които използвах пред такива добри дечица ... просто така се дава най-ясна представа ...

Link to comment
Share on other sites

Моята представа за грозен по-скоро се свързва с мъж, който въобще не се поддържа (лошо облекло, криви, черни (липсващи) зъби, тъпа физиономия с израз на "Много искам да те е*а, ама ти дали ще се вържеш?"

Oпаааа, тоя го знам отнякъде :blink:
Link to comment
Share on other sites

Абе, за да ме разберете, трябва да ви пратя снимка не един много грозен пич... Пък и вие не бихте се загледали по някоя грозна скрофа, с брадавици и т.н., нали?!!! Иначе и моите зъби са адски криви, но много хоря смятат, че в това ми е чара :P Сега се сетих какво имам предвид под грозен човек - представете си един пират с гореописаната физиономия... Нещо подобно. Иначе аз нищо не съм казала, че един мъж трябва да мирише винаги на някакви балсами, лосиони за тяло и такива... Може да ви звучи адски странно, но обичам естествения аромат на приятеля си... Когато вършим разни работи... :wub: :D

Link to comment
Share on other sites

Абе, за да ме разберете, трябва да ви пратя снимка не един много грозен пич... Пък и вие не бихте се загледали по някоя грозна скрофа, с брадавици и т.н., нали?!!! Иначе и моите зъби са адски криви, но много хоря смятат, че в това ми е чара  :P Сега се сетих какво имам предвид под грозен човек - представете си един пират с гореописаната физиономия... Нещо подобно. Иначе аз нищо не съм казала, че един мъж трябва да мирише винаги на някакви балсами, лосиони за тяло и такива... Може да ви звучи адски странно, но обичам естествения аромат на приятеля си... Когато вършим разни работи... :wub:  :D

Когато акате ли ? Или кат идети фасулец ? Моля към всички уточнявайте се в изказванията си за да не предизвиквате тъпи коментари от моя страна :) аз съм бич Божий ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...