Jump to content
BulForum.com

Какво мразят жените?


Recommended Posts

1.koli,futbol i formulata - moze no s miarka

2.za drugi hubavi zeni - zasto ne,zabavno e da se klukari,osobeno ako temata e interesna

3.da svaliash drugi zeni v moe prisustvie - absolutno ne

4.da poklastash glava s razbirane - super gotino

5.da poklastash glava s razbirane bez da slushash izobsto - vun

6.obicame komplimenti,no ne i kogato sa otpraveni kum priatelkata

 

vsiaka zena mrazi razlicni nesta,no s povece uporistost i staranie sme gotovi

Napulno sam suglasen s teb pi4!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
Когато акате ли ? Или кат идети фасулец ? Моля към всички уточнявайте се в изказванията си за да не предизвиквате тъпи коментари от моя страна  :)  аз съм бич Божий ...

Ахахахахаа!!!! :lol: Това ме изкефи! Аз имах предвид други работи - като се гушкаме, като се любим ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахаа!!!! :lol: Това ме изкефи! Аз имах предвид други работи - като се гушкаме, като се любим  ;)  :P  :D

 

Ама вие любите ли са или са ибети щот стааа малко объркано тука па тряя са уточнявате ...

Link to comment
Share on other sites

Ама вие любите ли са или са ибети щот стааа малко объркано тука па тряя са уточнявате ...

Изразяваме силната си любов в яко ибане!!!! Доволен?

 

Едит: Трябва ли да ни караш да уточняваме всичко, което може да се разбере и индиректно?

Link to comment
Share on other sites

Изразяваме силната си любов в яко ибане!!!! Доволен?

 

Едит: Трябва ли да ни караш да уточняваме всичко, което може да се разбере и индиректно?

 

офф:Чакай пича да те разбере индиректн!!Не си ли забелязала от постовете на човека че трябва да се изказваш ДИРЕТНО иначе няма да те разбере :)

Link to comment
Share on other sites

Napulno sam suglasen s teb pi4!!!  :punk

 

Амм ... мисля , че се обръщаш към жена / момиче . Да беше прочел малко ...

1.koli,futbol i formulata - moze no s miarka

2.za drugi hubavi zeni - zasto ne,zabavno e da se klukari,osobeno ako temata e interesna

3da svaliash. drugi zeni  v moe prisustvie-absolutno ne

4.da poklastash glava s razbirane - super gotino

5.da poklastash glava s razbirane bez da slushash izobsto - vun

6.obicame komplimenti,no ne i kogato sa otpraveni kum priatelkata

 

vsiaka zena mrazi razlicni nesta,no s povece uporistost i staranie sme gotovi

:bgrin:

Иначе по темата : Мисля , че жените мразят спорта (или повечето от тях) , също компютърните игри ;) и разговорите за каквато и да било техника . Също и евтините подаръци :lol:

Link to comment
Share on other sites

определено темите за спорта и то по-скоро за футбола. :angry1 Завчера седнах с едни приятели на кафе и като почнаха да лафят за някви отбори, мачове направо ми идваше да се хвана чантичката и обратно вкъщи :cry Другото е компютърните игри (и за тва си говориха между другото). Друго... дразня се, когато започнете да говорите ква яка мацка сте забили вчера примерно... а най-много се дразня когато не ме слушат. (макар че тва май не се отнася за темата) Всъщност и още доста неща, но точно в момента не се сещам. Ще си допиша утре :) :P

Link to comment
Share on other sites

На среща с момчета винаги се говори за Коли/Компютри Курви и Казарма тва е закон искате или не ни моите на спрете да говорим освен ако не ни са метнете на врата и не на фанете за неаде тогаа всички теми до момента се прикратяват моментално !!!

Link to comment
Share on other sites

Така, аз ще се поизкажа ни-в-клин, ни-в-ръкав по отношение на настоящия разговор.

Нека направя малко уточнения относно дискусиите от предишната страница. Така, вярвам, че intense наистина говори, това, което мисли. Само че тук има една уловка. Жените наистина мислят, но въпреки всичко действат интуитивно. Докъто мъжа е логическо и мислещо същество, оповаващо се на разума си, жената е интуитивно същество, оповаващо се на чувствата и интуицията. Така, нека разгледаме твърденията, да, жените не заглеждат толкова мускулите, заглеждат задниците на мъжете. Външния вид няма значение, да, има значение обаянието и увереността. Вика да е послушен мъжа, напротив - ако си послушен и й вървиш след задника, ако въобще се получи нещо, то ще трае максимум до една седмица (освен ако не е съвсем лапе), губи интерес. Почни да я нареждаш, да отказваш да се съобразяваш с нея (всичко това в рамките на допустимото) и ще те гледа с оплезен език и очи във формата на сърчице. Нека разгледаме богатството. Да, жената разбира се, че обявява, че това няма значение, ама нека едно е да отиваш пеша до дискотеката, друго е да излезнеш от последен модел BMW и цялата тълпа по дискотеката да те зяпа, да ме прощавате дами, ама 95% от вас обожават да са център на вниманието. И к'во, все едно няма значение, дали в дискотеката ще сте на една лимонада, или ще ви черпят с най-отбрани коктейли.

Та вероятно наистина си вярва intense, като ги говори тези неща, само че в реална ситуация няма да мисли а ще чувства, докъто пишейки във форума мисли. От тук идва прословутото разминаване при жените - говорейки, те разсъждават (господи, помилуй), а в действията си те се оповават на интуицията и чувствата.

 

Та нека разгледаме какво мразят жените. Първо, мразят половинката им да привлича повече погледи от тях, тоест да е по- от тях. Също, мразят, да е очевидно по-умен от тях. Това означава, че няма да се поддава на манипулиране, кой каквото ще да си мисли, ама определено жените ни водят за носа. Да, те обичат, когато мъжа знае какво иска, и се съобразяват с желанията му, нооо, също така с подмолни действийца много го манипулират, стараят се те да го убедат какво иска. Много мразят когато ги затапят, но пък обожават предизвикателството, така че, когато се появи някой, дето не могат да го оплетат в мрежите си, не могат да го манипулират, не могат да го накарат да оплези език и да гледа с глупавия поглед на куче след разгонена женска - може да се влюбят в него... Жените обичат лошите момчета. Твърдят, че искат любов, нежност, съпричастност, но когато наистина го получават се отегчават и накрая потеглят с някой който ги шиба грубо, кара им се, нарежда ги, а те го гледат с обожание. Също така мразят някой да е прав, а те не...

Та доста противоречиви създания сте, колежки съфорумки, и проблема ви идва от конфликтната позиция разум/интуиция...

 

П.П. ('бах са във Фройда...)

Link to comment
Share on other sites

хих...хаха. :D Добре.

Ама ме мързи да пиша сега пък и пак ще има луд flood,а не искам. :wacko: Айде,останете си с тези мисли,аз ще си остана с моите ;) B)

И се радвайте на слънцето което грее навън. :)

Link to comment
Share on other sites

лоша работа...не искам ама требе си призная,скорпионски за пореден(не знам кой точно)пак си прав :angry: :bgrin: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

лоша работа...не искам ама требе си призная,скорпионски за пореден(не знам кой точно)пак си прав :angry:  :bgrin:  :wacko:

Да мога да се съглася, но не се отнася за всички жени.. иначе то ако имаше модел .. хубаво :)

Попадал съм и на такива.. които някак си не върви да ги нареждаш много.

Link to comment
Share on other sites

Вижте, все пак аз изказах наблюденията си за мнозинството от жените. А лично за мен - аз предпочитам нестандартните. За това ми е трудно да си намеря някоя, нещо истинско. Разни флиртчета, там разни игрички, манипулации - т'ва е забавно и приятно, но не е нещо истинско...

Link to comment
Share on other sites

Обаче не се ли получава малко противоречие? Хем обичаме да манипулираме и всячески се опитваме, пък в същото време се подчиняваме и на лошите "батковци" :confused Не е ли точно тук границата, която ни разделя на ралични типове жени?

Иначе съм съгласна с останалото, казано от The `ScorpioN. :)

Link to comment
Share on other sites

Нека поясня малко. С примери.

Мъжа казва, гладен съм, жената приготвя вечерята.

Мъжа казва, че му се яде мусака, жената обяснява с умни доводи, че супата, която тя предпочита да сготви е много по-полезна, мъжа се изнервя, казва, че супата му е писнала, че всеки ден супа яде, повишавайки тон. В този момент жената вади скритото си уръжие, ревва, ред сълзи, ред сополи, обяснява колко е недооценена, как тя душата си дава на мъжа, а той неблагодарника само се цупи, как тя се страе да му готви, а той е вечно недоволен, сълзите продължават, докъто мъжа накрая не склонява да яде за поредната вечер, трети месец подред супа. Накрая се чувства виновен и следващата вечер за да се реваншира й купува цветя, води я на ресторант...

Ей за тези манипулацийки говорим. И моля дамите да не ми обясняват, че никога не биха прибегнали до нещо такова, защото правят подобни номерца непрекъснато :)) Дори и без да осъзнават. Мъжа е праволинейно, честно и откровено до глупост създание, с неприсъща за него коварнсот и за това жените използват доста оръжия, като чар, намаляване на дажбата секс (макар, че на тях повече им се е*е), сълзи и голям набор от удари под пояса... разбра ли сега mimi_boq?

Link to comment
Share on other sites

Нека поясня малко. С примери.

Мъжа казва, гладен съм, жената приготвя вечерята.

Мъжа казва, че му се яде мусака, жената обяснява с умни доводи, че супата, която тя предпочита да сготви е много по-полезна, мъжа се изнервя, казва, че супата му е писнала, че всеки ден супа яде, повишавайки тон. В този момент жената вади скритото си уръжие, ревва, ред сълзи, ред сополи, обяснява колко е недооценена, как тя душата си дава на мъжа, а той неблагодарника само се цупи, как тя се страе да му готви, а той е вечно недоволен, сълзите продължават, докъто мъжа накрая не склонява да яде за поредната вечер, трети месец подред супа. Накрая се чувства виновен и следващата вечер за да се реваншира й купува цветя, води я на ресторант...

Ей за тези манипулацийки говорим. И моля дамите да не ми обясняват, че никога не биха прибегнали до нещо такова, защото правят подобни номерца непрекъснато :)) Дори и без да осъзнават. Мъжа е праволинейно, честно и откровено до глупост създание, с неприсъща за него коварнсот и за това жените използват доста оръжия, като чар, намаляване на дажбата секс (макар, че на тях повече им се е*е), сълзи и голям набор от удари под пояса... разбра ли сега mimi_boq?

Разбирам те добре, но има и жени, които няма да използват скритите си оръжия, а направо ще кажат: "Ми стани си сготви мусаката тогава!". И ако мъжът не е от тези, които склоняват бързо, а е като онзи, който пребивал съпругата си (знаеш какво имам предвид)? В една връзка винаги едната страна надделява и за това не може да се лепне някакво обобщение нито за мъжете, нито за жените... Уф, оплетох се...

Link to comment
Share on other sites

Мразят, да е очевидно по-умен от тях. Това означава, че няма да се поддава на манипулиране, кой каквото ще да си мисли, ама определено жените ни водят за носа. Да, те обичат, когато мъжа знае какво иска, и се съобразяват с желанията му, нооо, също така с подмолни действийца много го манипулират, стараят се те да го убедат какво иска. Много мразят когато ги затапят, но пък обожават предизвикателството, така че, когато се появи някой, дето не могат да го оплетат в мрежите си, не могат да го манипулират, не могат да го накарат да оплези език и да гледа с глупавия поглед на куче след разгонена женска - може да се влюбят в него...

Аз също мразя по-голямата част от изброените неща. Че кой не мрази да го затапят примерно или половинката му да е очевидно по-умна от него? Разликата вероятно е, че при жените тези черти са по-изявени.

 

Ей за тези манипулацийки говорим. И моля дамите да не ми обясняват, че никога не биха прибегнали до нещо такова, защото правят подобни номерца непрекъснато :)) Дори и без да осъзнават.

За мен има огромна разлика дали тези "манипулациики" се вършат нарочно или подсъзнателно.
Link to comment
Share on other sites

по повод изкавазването на the`Scorpion за "bad boys" и т.н.ще ви кажа как виждам аз нещата.простата житейска истина е, че както ти се възприемаш (дълбоко в себе си), така те възприемат околните. не знам, защо е така, но колкото по-бързо го възприемете, толкова повече ще улесните себе си в общуването с жени и мъже. ако си мислиш, че жените не те харесват, защото препочитат кисели гъзари, никога няма да си намериш гадже.

жените търсят (съзнателно или не) опора и сигурност в мъжа до себе си. дори и в по-кратка връзка. тук не става въпрос за жени лепки или за кухи лейки, които те преценяват само по портфейла. ако имаш високо самочувствие с покритие и общуваш без задръжки и страхове и ако умееш да демонстрираш отговорно отношение и да говориш за чувствата си (без лигавщини и оплаквания) и ако си реалист по отношение на себе си, ще си намериш приятелка, гадже за 1 нощ или съпруга.

интересно ще ми е жените да кажат, така ли е? според мен такава тактика ще ти донесе успех рано или късно.

едит:това беше по-скоро за една друга,малко по-стара тема "Какво искат жените?" :P

Link to comment
Share on other sites

Песента на Металика - Die, die my darling

Шкембе Чорба

Философи

Разговори за: Футбол, Казармата, Други жени, Оръжия, Коли, Побоища и т.н. мъжки теми на разговор

 

Е, има и изключения!

Link to comment
Share on other sites

по повод изкавазването на the`Scorpion за "bad boys" и т.н.ще ви кажа как виждам аз нещата.простата житейска истина е, че както ти се възприемаш (дълбоко в себе си), така те възприемат околните. не знам, защо е така, но колкото по-бързо го възприемете, толкова повече ще улесните себе си в общуването с жени и мъже. ако си мислиш, че жените не те харесват, защото препочитат кисели гъзари, никога няма да си намериш гадже.

жените търсят (съзнателно или не) опора и сигурност в мъжа до себе си. дори и в по-кратка връзка. тук не става въпрос за жени лепки или за кухи лейки, които те преценяват само по портфейла. ако имаш високо самочувствие с покритие и общуваш без задръжки и страхове и ако умееш да демонстрираш отговорно отношение и да говориш за чувствата си (без лигавщини и оплаквания) и ако си реалист по отношение на себе си, ще си намериш приятелка, гадже за 1 нощ или съпруга.

интересно ще ми е жените да кажат, така ли е? според мен такава тактика ще ти донесе успех рано или късно.

едит:това беше по-скоро за една друга,малко по-стара тема "Какво искат жените?" :P

Ами аз не съм съгласна (или поне не съм от по-голямата част жени, които имаш предвид)... Не си падам по "отворените" и страшно отракани пичове... Даже ме дразнят понякога. До сега винаги съм си падала по момчета, които не се взимат толкова насериозно, просто са по-емоционални и са по-интересни, по-загадъчни... Сигурността е относително понятие, аз предпочитам сигурност в чувствата :love

Link to comment
Share on other sites

Всичко за което говорите е вече нагледно показано в култовия сериал "Женени с Деца" :)

 

Ал Бънди форевър ;)

 

И както каза веднъж един мой колега: във всеки от нас се крие по един Бъд Бънди ;)

Link to comment
Share on other sites

"Какво мразят жените" ем по мое мнение мразят мен и The`ScorpioN щот сме идиоти ... големи серсемлъци ама да не ви праи Фпечатление.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Жена Шофъор и Негър Скиьор НЯМА!!!

 

Брао бе, пич/ка! Ти по малоумно тва не можа просто да го напишеш и да искаше...(скиьор имам предвид). Пише се само СКИОР, пък и как може да сложиш "Ь" след гласна.... :confused Да не говорим, че това не е вярно. Негри скиори наистина няма, обаче жени шофьори си има, даже и състезателни. Сега, може природно да са малко по-неразположени към това занятие, обаче има изключения пък и може да се компенсира с упоритост, каквато у жените (някои) я има в излишък... Юта Клайншмид....мисля, че е единствената жена участвала в рали Париж-Дакар (не знам дали даже не е печелила)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...