Jump to content
BulForum.com

Връзки, Секс


По какво си падате най-много?  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Едно време,като бях млад,много беснях.Сега вече съм улегнал,женен съм и съм си твърдо да за семейното щастие :) :wub:

Link to comment
Share on other sites

М,хубава тема. :)

Аз честно казано не знам..Имала съм най-различни връзки,обаче като направя една равносметка без да се срамувам мога да кажа,че повечето са били за по една вечер...По-сериозни връзки съм имала само 2 или 3. След първия ми приятел не искам повече нищо сериозно,някак си не искам още веднъж да преживея една раздяла и си го карам на по-свободно :) Макар,че на моменти ми се иска да съм само с един за дълго време да се обичаме и т.н. и т.н.,обаче някак си ме хваща страх :woot

Link to comment
Share on other sites

Щото сме един дол дренки

Link to comment
Share on other sites

По точно не се получава. Аз имам една приятелка, дето 3-4 години бяхме само приятели (всичко си казвахме при това), 2-3 месеца живяхме заедно като гаджета, после пак си хванахме пътя и още сме много добри приятели.

 

------------------

Не съм гласувал, щото съм си падал и си падам и по много кратки, и по кратки, и по не толкова кратки, и по дълги, и по много дълги връзки :P

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа,аз опитах да бъда с един мъж само за вечер,но знаете ли какъв беше резултата?Ами това продължи още много време.В смисъл още една вечер...и още една и накрая без да се усетя,бях влюбена до уши...или до полуда..както искате го наричайте.

Мисля,че повечето жени не могат да бъдат с един мъж само за едното чукане./с извинение за израза/

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за дългите връзки защото за мен има повече тръпка в това да си с една жена за дълго отколкото с много за кратко и е по-интересно така защото с многото жени всичко е що годе еднакво докато при по-дългата врКзка нещата опират до чувства.

 

Напълно съм съгласен с @Nibelung и в момента го изпитвам на мои гръб. :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

jenite ne stavat gadjeta s nyakoy , s koyto sa (bili) priyateli. Ne gi slushay che govoryat tochno obratnoto.

 

стават стават. даже така стават сериозните връзки. бях приятел с едно момиче .. 3 години. тя дойде да се запознае с мен, защото някаква нейна приятелка ме харесвала.. после си говорехме.. от време на време на кафе излизахме.. виждахме се по центъра. миналата година март месец се целунахме.. после лятото пак щяхме да се целунем.. тая година на 14 февруари сътбата и напомни за мен. писа ми съобщение. видяхме се на един купон. после след 1 месец се видяхме на още един. тогава се целунахме и даже тя скъса с момче с което беше ходила 3 седмици.. заради мен. от тогава.. станаха 6 месеца вече (допреди да тръгнем.. най-дългата и връзка беше 1 месец и половина, а средната дължина на връзките и беше 2 седмици) и се разбираме все по-добре и по-добре. затова... връзка с човек който ти е приятел не е просто Мит. много по-добре е да си с някой който познаваш, отколкото с някой който виждаш за 10 път. не говоря за най-добри приятели. там връзка е невъзможна. говоря просто за приятели.

Link to comment
Share on other sites

стават стават. даже така стават сериозните връзки. бях приятел с едно момиче .. 3 години. тя дойде да се запознае с мен, защото някаква нейна приятелка ме харесвала.. после си говорехме.. от време на време на кафе излизахме.. виждахме се по центъра. миналата година март месец се целунахме.. после лятото пак щяхме да се целунем.. тая година на 14 февруари сътбата и напомни за мен. писа ми съобщение. видяхме се на един купон. после след 1 месец се видяхме на още един. тогава се целунахме и даже тя скъса с момче с което беше ходила 3 седмици.. заради мен. от тогава.. станаха 6 месеца вече (допреди да тръгнем.. най-дългата и връзка беше 1 месец и половина, а средната дължина на връзките и беше 2 седмици) и се разбираме все по-добре и по-добре. затова... връзка с човек който ти е приятел не е просто Мит. много по-добре е да си с някой който познаваш, отколкото с някой който виждаш за 10 път. не говоря за най-добри приятели. там връзка е невъзможна. говоря просто за приятели.

целунахме се един път,два пъти,средни дължини на връзки-що не си напишеш цялата биография тук..хаха кви са тея смешни историй.

P.S. съдба се пише с Д

 

По темата - твърдо ЗА дългите връзки

Link to comment
Share on other sites

целунахме се един път,два пъти,средни дължини на връзки-що не си напишеш цялата биография тук..хаха кви са тея смешни историй.

P.S. съдба се пише с Д

 

По темата - твърдо ЗА дългите връзки

 

цялата история няма да кажа. мерси за правописната поправка. просто показвам колко грешно е мнението че "с приятел връзка не става". не съм написал нищо излишно. кое по-точно намираш за смешно? че аз имам връзка за която да обясня нещо?

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да добави и отговор - Всичките, защото при мен зависи много ама много от партньора, а и 3-те отговора си имат своите плюсове и минуси... ;)

Link to comment
Share on other sites

predpochitam dylgite vryzki. vsyshtnost ako mojeshe da prekaram celiq si jivot samo s 1 myj shteshe da mi e nai-dobre. uvi tova nqma da se sluchi.

 

a otnosno dali ot priqtelka jenata moje da ti stane liubovnica...smqtam, che e nai-dobre ako oshte ot samoto nachaloto priqtelstvoto i liubovta si vyrvqt zaedno. neznam zashto trqbva ednoto da predhojda drugoto. te ne si prechat, nali?

Link to comment
Share on other sites

predpochitam dylgite vryzki. vsyshtnost ako mojeshe da prekaram celiq si jivot samo s 1 myj shteshe da mi e nai-dobre. uvi tova nqma da se sluchi.

 

a otnosno dali ot priqtelka jenata moje da ti stane liubovnica...smqtam, che e nai-dobre ako oshte ot samoto nachaloto priqtelstvoto i liubovta si vyrvqt zaedno. neznam zashto trqbva ednoto da predhojda drugoto. te ne si prechat, nali?

 

приятелствтото и любовта определено си пречат. не може да има приятелство докато от едната страна има любов. по простата причина че любовта предизвиква ревност. ревността не може да потдържа приятелство. ако любовта е от двете страни.. тогава вече тя ТРЯБВА да върви заедно с приятелството, но не и обратното.

Link to comment
Share on other sites

приятелствтото и любовта определено си пречат. не може да има приятелство докато от едната страна има любов. по простата причина че любовта предизвиква ревност. ревността не може да потдържа приятелство. ако любовта е от двете страни.. тогава вече тя ТРЯБВА да върви заедно с приятелството, но не и обратното.

 

 

da de, az imah predvid imenno spodelenata liubov. syjalqvm che ne sym se doizqsnila.

Link to comment
Share on other sites

Абе дългите връзки са за предпочитане.Хубаво е да си с някой ,за повече от една нощ.Но в момента съм отдаден изцяли на кратките връзки,просто така се получава ,че не мога да намера момиче с което да си подхождаме.За това съм гласувал за секса за една нощ.

Link to comment
Share on other sites

Изключително съм за дългите връзки.Останалото е само чукане и К.А.Л.Е в първи вариант от bio.Но явно поради това мое "за дългите връзки" и ужасните ми претенции към човека,който трябва да е с мен ще чакам бая време за тая връзка.Ммамка му,боли ме главата и ръката и сега като написах това,че ще трябва да чакам ми стана много кофти.Сам ли да стоя? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И в единия и в другия случай е хубаво!Но в дългата връзка срешу теб седи и любовница , и приятел , и жена ,и домакиня /защо не и майка на децата ти/- тя е по-пълноценна!Но какво по-хубаво от един кратък флирт?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...