Jump to content
BulForum.com

Връзки, Секс


По какво си падате най-много?  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да ви кажа,аз опитах да бъда с един мъж само за вечер,но знаете ли какъв беше резултата?Ами това продължи още много време.В смисъл още една вечер...и още една и накрая без да се усетя,бях влюбена до уши...или до полуда..както искате го наричайте.

Мисля,че повечето жени не могат да бъдат с един мъж само за едното чукане./с извинение за израза/

 

 

Извинявай,че успорвам мнението ти,но аз познавам много жени,които могат да бъдат с един мъж само заради едното чукане и изобщо не им пука.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай,че успорвам мнението ти,но аз познавам много жени,които могат да бъдат с един мъж само заради едното чукане и изобщо не им пука.

Da da taka e i az poznavam takiva :punk I ne namiram nishto losho v tiah-mnoo sa gotini.Vseki pritejava svoiata krasota.

Link to comment
Share on other sites

Da da taka e i az poznavam takiva :punk I ne namiram nishto losho v tiah-mnoo sa gotini.Vseki pritejava svoiata krasota.

Е,да аз ти и още някой не намираме нищо лошо,но има много хора,които ги упрекват..нали се сещаш какво става,когато едно момиче/жена има повече сексуални партниора? Лепват и етикет "Улично момиче" (да не кажа Курва :D )

А като се замислиш кое му е лошото? Че е малко по-разкрепостена ли?!

Link to comment
Share on other sites

Е,да аз ти и още някой не намираме нищо лошо,но има много хора,които ги упрекват..нали се сещаш какво става,когато едно момиче/жена има повече сексуални партниора? Лепват и етикет "Улично момиче" (да не кажа Курва :D )

А като се замислиш кое му е лошото? Че е малко по-разкрепостена ли?!

Obicham ulichnite momicheta :punk (dalech sam ot misalta da obidia niakoi ili da se bazikam)90% ot tia koito poznavam sa takiva :punk Razsbira se che triabva da e razkrepostena.Zaspala p***a li triabva da bade?Mnogo ot tia deto ne misliat taka sa kompleksari ili sa praiat na interesni. :sick

Link to comment
Share on other sites

И аз ги обичам! :woot

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има правото да бъде с колкото си иска партньори :)

Най-кофтито в този случай е, че когато една жена спи с много мъже, тя е смятана за курва, а когато мъж преспи с много жени - той е герой...тъпо, тъпо, тъпо...

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC:

 

Dvama behavioristi si lejat v legloto sled buren sex... ediniq ot tqh pali cigara i pita: " Znam 4e za teb be6e strahotno, kak be6e za men?..."

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaa ne!

пак ще се намеся в защита на каузата на "заспалите" "задръстеняци".

 

@vasil088, pechenata i psychosis: добре де, някой да ви,е упреквал в нещо, да са ви лепени някакви определения? - не съм забелязал. вашето си е точно "гузен негонен бяга". не ми пречите ама никак - спете колкото си искате с който си искате - не ви познавам и не ми взлиза в работата, но ако обичате да оттеглите ""коплексари"ите от думите си (vasil088). аз комплекси с връзките си не избивам просто се старая с минимум допуснати грешки да постигна крайната си цел - откриването на постоянна партньорка. във връзките си наблягам на качеството, а не на количеството. не виждам какво комплексарско има в тва, или че се правя на интересен.

хаотичния метод на подбор с преобладаващо количество пред качество също си има своите предимства защото увеличава вероятността да се открие подходящия човек чрез просто увеличаване представителната извадка от опити (малко термини от теорията на вероятностите). докато аз и другите които се "правим на интересни" следим за грешките си и се стараем да ги отстраним при следващия опит, като по-този начин променяме същността на самия опит. все едно вие загребвате по-голямо количество речен пясък да откриете златните песъчинки, докато нашата "задръстена група" се старае да загребе от там, където златото е с доказана наличност.

уфффф!

пак взех да говоря отвлечено.

извода е че се чувствам обиден от вашите определения и нападки, които са си незаслужени. аз за вашите житейски философии не съм казал нищо друго освен, че не ги разбирам.

@pechenata - подписа ти много ме радва, но някак си не ми се връзва с изказванията ти тук.

@pychosis: може и да е грешно наистина - просто те сипах в общия кюп с другите двама според последния ти пост. така го разбрах, така го говоря.

 

едит: @ всички засегнати: абе забравих да преглеждам темата. извинявам се ако съм засегнал някого прекалено лично. ама просто се дразня да ми прокламирате толкоз свободния секс и кратките връзки и пълната безчувственост и несъпричастност към партньора/ите (де да ва знам, може и в групи да влизате :blink: ).

Link to comment
Share on other sites

mobo, останал си с грешно впечатление. Ако прочетеш поста ми на първата страница, ще разбереш какво точно е мнението ми по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Mobo,само не разбрах защо се чувстваш обиден от мойте изказвания? :huh:

Подписа е сменен...Аз не съм казала нищо конкретно за никой,просто ме дразнят хората,които лепват разни незаслужени етикети и никъде не съм визирала теб,или се лъжа?! :blink: И изобщо който и да е...

Link to comment
Share on other sites

mobo ti si prav taka e.Samo 4e az naistina ne znam kade e dokazanoto zlato i e verno 4e rovia v piasacite za pesachinki.A ne sam obidil nikogo samo sam si dal mnenieto.Razni hora razni razbirania ;) :) A zabraih ako razberesh kade e dokazanoto zlato vikni ma i men. :woot

Link to comment
Share on other sites

аз съм сериозен човек мога де се контролирам дори и когато съм пил!Смятам че връзка за една нощ не може да има и за това съм против,не за друго ами защото има разни гнусни болести.Иначе не мислете че съм някъв задръстен снобар или мухльо който си стои само в къщи и търси отговор за екзистенцията си,хората които ме познават ще го потвардят.Ако искате да си докажете нещо пред себе си правете го,но използвайте презерватив,не че е сигурно.Млади татковци бол,майки също.

аре

Link to comment
Share on other sites

Awe horica vie ste se iz4atkali :woot Se edno si hva6ta6 gaje i sled nqkolko dena otiva6 na kupon4e. I tam piivate malko s priqtel4etata i izvednuj edna mnoo qka P**ka te zavli4a v nqkoq staq i ti vika ae zapo4vai me :D i ti i otgovarq6 ne nemoga imam si gaje ot 2 dena i durja na serioznite vruzki :woot :woot

4esto ne e taksuvam vednaga za neplaten danuk krasota !! :P :D

Link to comment
Share on other sites

@TeQuila^^: Това беше тъпо! Всъщност ми се е случвала много подобна ситуация, с тази разлика, че не бях с момичето от 2 дни, а от 2 седмици. Как съм реагирал си вади изводи сам, от факта, че все още съм със същото момиче, вече 2 години, и в момента обмисляме дата за сватба.

Колкото до самата тема - ами то от това, което писах на горните редове си личи че съм твърдо за дъъъъъъъъъълги връзки. Особено след неприятната поредица двуседмични, които имах...

Link to comment
Share on other sites

Dare_Devil ako be6e na moite godini (a ako 4ovek na moite godini popadne v takava situaciq :purvo zdravo 6te go nastupi hormona i nadali 6te misli mnogo, a kato se ima prdvid ,4e tova gaje ot 2dena ili 2 sedmici na drugiq den moje da ti bie 6uta izob6to nqma da se za4udi6 i 6te konsumira6 otdalata ti se vuzmojnost )nadali 6te6e da se zamisli6 mnogo !!!

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno "ZA" dylgite vryzki i mnogo mi haresa kakvo kaza mobo - opitvam se s vseki sledvasht opit da izchistq greshkite ot predishniq i toku vizh stanalo. No i v kratkite vryzki si ima char stiga da ne gonish samo tqh - v kraina smetka ti davat mnogo opit (i greshki za chistene ili ... greshki na koito da im smenqsh pelenite :P) haide tolkoz filosofii ot mene :)

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno "ZA" dylgite vryzki i mnogo mi haresa kakvo kaza mobo - opitvam se s vseki sledvasht opit da izchistq greshkite ot predishniq i toku vizh stanalo. No i v kratkite vryzki si ima char stiga da ne gonish samo tqh - v kraina smetka ti davat mnogo opit (i greshki za chistene ili ... greshki na koito da im smenqsh pelenite :P) haide tolkoz filosofii ot mene :)

Правилно!Много правилно.Ама то кой не е сменял пелени:))))) И накрая пак опираме до една хубава дулготрайна връзчица:)))))Лошо няма

Link to comment
Share on other sites

Зависи от много работи - от свободното време, от финансовото състояние, от обстоятелствата, от човека, който е с теб... доста неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...