Jump to content
BulForum.com

Какво означава името ви?


Recommended Posts

а някой може ли да намери какво значи моето име-евелина?моля ви

 

умалително и видоизменено от Ева

 

Ева: библейско име, евр. "живот"

 

 

На подобни въпроси - отговори ТУК

 

 

------------

С маймуна се надпреварваме :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

За моето - Яна навсякъде пише различни неща...по принцип са ми казвали,че значи "благодат",но пък и за произхода му - различни версии...Поне мога да празнувам 3-4 пъти именния си ден:)

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли кога е моя имен ден, казвам се Станислав, и по принцип повечето ми съименници празнуват на 27 декември, но аз мисля, че не е правилно да се празнува заедно със Стефановците, някой ако има инфо ще съм му благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

александър-победител :tongue

според мен александър-роден за да губи

Няма такова нещо. Я се стегнú!

Освен това Александър се превежда от гръцки "защитник на мъжете" (и изобщо хората). С гордост си нося името. И като се замисля, всъщност постоянно защитавам нещо или някого :).

Link to comment
Share on other sites

Програмата е много яка.Даже са ми познали и следването(и двете специалности) хахахаххах.

Препоръчвам я! :punk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Програмата е много яка.Даже са ми познали и следването(и двете специалности)

 

Господи!!! Никога не съм вярвал на подобни неща, но този път съм направо зашеметен!!! Това е нереално. Освен че цялата информация за моето Аз е вярна, НАИСТИНА СА ПОЗНАЛИ ТОВА, КОЕТО УЧА!!! Това направо не е за вярване, не знам кой болен мозък го е направил...

Link to comment
Share on other sites

А кажи ми после как да не вярваш в теория на конспирацията,торбалан,извънземни и киселото зеле. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Стоил /винаги съм се чудел какво значи/ - означава човек, отстояващ позициите си, стоящ на място :punk

Link to comment
Share on other sites

Баба ми вчера ми подари някакво медальонче с облик на лъв. Опитваше се да ми внуши, че Борис значело "планински лъв" на някакъв си език, та този медальон щял да ме пази. Аз обаче се поразрових и открих, че същото име може да се тълкува като "вълк". А и преди малко ми докладваха, че и "божи човек" е вариант. Малко вероятно :)

Е, знаете ли вашето име какво означава?

Mi i moito e Boris q kaji kvo dr oznachava da se poradvam xaxa :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам за мойто име Владимир какво означава.Имам само предположения:

предполагам че е нещо свързано с мир но дотук се изчерпва моята мисъл.

 

 

старинно име, видоизменено и преосмислено от Владимер - "велик владетел"

 

 

I az se kazvam taka :)

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и програма.Позна всичко от скапания ми характер.Убит съм,чак толкова точен хороскоп не бях срещал.Ако се чуди някой как познава в кой град си роден само по ЕГН-ами част от последните 4 цифри на ЕГН-то означават града.Обаче е убиец програмата.И е гот,че има адски много имена какво означават

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и програма.Позна всичко от скапания ми характер.Убит съм,чак толкова точен хороскоп не бях срещал.Ако се чуди някой как познава в кой град си роден само по ЕГН-ами част от последните 4 цифри на ЕГН-то означават града.Обаче е убиец програмата.И е гот,че има адски много имена какво означават

 

 

Mi tam kadeto pi6e deviz poznali go?

 

Kaza mi 4e sam dobyr saprug,tva za men e obida mlad sam o6te ei :)

Link to comment
Share on other sites

Аз само не разбрах как на Agarvaen и Teddy-King са им познали какво следват ? Не виждам къде го пише :confused  :blink:

Пише различни неща за всеки. И не се казва точно ти ще следваш еди какво си, а какви наклонност имаш и с какво (ще) се занимаваш. Освен това има и графа професии. А следването води до професия!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...