Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ирландия - Меч О'Пух

Шотландия - Мечо МакПух

Англия - Мечо Пуух

Дания - Мечо Пухсен

Швеция - Мечик Пухсон

Норвегия - Мечо Гунар Пухяер

...

 

Финландия - Мечха Пухинен.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ще напиша нещо за мен :)

 

--------------Срещнали се Мечо Пух и Прасчо. - Прасчо, знам какво ще станеш като пораснеш! - Сериозно? Сигурно си ми чел хороскопа? - Не, четох една готварска книга.... --------------

 

 

--------------Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива: - Квии - квии - квиииииик. - К'во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - 'наш как ми писнаха ушите. --------------

 

 

--------------Върви си магаренцето Йори из гората и среща Мечо Пух. - Пух, какво си правил с тази лопата? - Погребвах Прасчо. - А каква е тази кръв по лопатата? - Ами той три пъти излиза... --------------

 

 

 

Това е моятя история :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ще напиша нещо за мен :)

 

--------------Срещнали се Мечо Пух и Прасчо. - Прасчо, знам какво ще станеш като пораснеш! - Сериозно? Сигурно си ми чел хороскопа? - Не, четох една готварска книга.... --------------

--------------Вървяли си през гората Мечо Пух и Прасчо. Излезли на една полянка и що да видят - захвърлена пушка. Понеже не били виждали такова чудо досега, хванали да я разглеждат. Прасчо я хванал за дулото, а Мечо - съответно за приклада. Но естествено Мечо Пух най-накрая стигнал до спусъка и го натиснал. Чул се страшен гръм. Прасчо паднал на тревата и почнал да се превива: - Квии - квии - квиииииик. - К'во се хилиш бе, свиньо мръсна - изръмжал Мечо - 'наш как ми писнаха ушите. --------------

--------------Върви си магаренцето Йори из гората и среща Мечо Пух. - Пух, какво си правил с тази лопата? - Погребвах Прасчо. - А каква е тази кръв по лопатата? - Ами той три пъти излиза... --------------

Това е моятя история  :laughing:

Някъде из темата и аз бях писал няколко за Мечо Пухинен.Тея вицове ме размазват.Трябва да си направя колекция. :)

Link to comment
Share on other sites

Финландия - Мечха Пухинен.

 

По-скоро Мечи Пухинен или Мечо Пухинен... Почти всички имена са им като на галено. Аз лично познавам няколко финландци и те са Ари, Суви, Петри и все разни такива...

Link to comment
Share on other sites

Това за Мечко Пухчо много ми хареса! :laughing: :) Супер готинко е :)

P.S. Хахах,като гледам всеки започна да дава идеи за мечото,дайте да направим тема и да си преобразуваме имената колкото си искаме.на мен ми е забавно :lol:

Edited by intense
Link to comment
Share on other sites

По-скоро Мечи Пухинен или Мечо Пухинен... Почти всички имена са им като на галено. Аз лично познавам няколко финландци и те са Ари, Суви, Петри и все разни такива...

И 50% от мъжките имена са Мика.

Link to comment
Share on other sites

Измислили в компанията "Боинг" нов свръхзвуков самолет. Обаче имали проблем: крилете на самолета все се късали в основата. Мислили, мислили, обаче нищо не им идва наум.

Обявили международен конкурс по въпроса, получили сума ти писма с предложения от светила в областта. Между предложенията било и на инженер Балкански, което се състояло в следното: "Направете следните прорези в крилото, на мястото, в което се късат:

dash2.jpg"

Доста се посмяли инженерите от "Боинг"...

Като опитали безуспешно всичко, накрая решили да пробват и това нелогично предложение, и нещеш ли проблемът се оказал решен!

Поканили го в САЩ, пристига той, и дава пресконференция.

- Инженер Балкански, как ви хрумна тази гениална идея?

- Ами как да ви кажа, то малко като на Архимед в банята. Седя си на тоалетната чиния, значи, мисля си и си седя, и като привършвам, посягам да си откъсна тоалетна хартия. Е, никога не се скъса по пунктира. Та така...

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Измислили в компанията "Боинг" нов свръхзвуков самолет. Обаче имали проблем: крилете на самолета все се късали в основата. Мислили, мислили, обаче нищо не им идва наум.

Обявили международен конкурс по въпроса, получили сума ти писма с предложения от светила в областта. Между предложенията било и на инженер Балкански, което се състояло в следното: "Направете следните прорези в крилото, на мястото, в което се късат:

dash.jpg"

Доста се посмяли инженерите от "Боинг"...

Като опитали безуспешно всичко, накрая решили да пробват и това нелогично предложение, и нещеш ли проблемът се оказал решен!

Поканили го в САЩ, пристига той, и дава пресконференция.

- Инженер Балкански, как ви хрумна тази гениална идея?

- Ами как да ви кажа, то малко като на Архимед в банята. Седя си на тоалетната чиния, значи, мисля си и си седя, и като привършвам, посягам да си откъсна тоалетна хартия. Е, никога не се скъса по пунктира. Та така...

:D Това беше добро :)

 

 

От мен един. видях го във вестника и може вече да са го казали, ако е така се извинявам предварително :)

 

В една компютърна фирма взимат на работа млад програмист.

На първия ден шъфит го пита:

- Ти силен програмист ли си?

-Ами, как да ви кажа, да, силен съм.

-Тогава почвай да пренасяш компютрите в дугата стая.

Link to comment
Share on other sites

И 50% от мъжките имена са Мика.

 

Абе никак не ми звучи достоверна тая статистика, ама айде няма да се заяждам за глупости...

 

Ето ви малко за "колко Х са нужни за да завинтят електрическа крушка?"...

 

Марсианци - един и половина.

Студенти в Yale - николко. New Haven изглежда по-добре на тъмно...

Студенти в Princeton - двама. Един да направи мартинитата и един да се обади на електротехника.

Студенти в Syracuse - двама. Един да смени крушката и един, който се оплаква, че ако са били в по-добро училище, крушката нямало да изгори.

Студенти в Bard - трима. Един да смени крушката и двама да се чудят, как да се надрусат със старата крушка.

Блондинки - една, но тя използва чук...

Трометисти - 50. Един да смени крушката и още 49, които да му казват, колко по-добре могат да го направят те (това може да мине и за китаристи между другото).

Адвокати - трима. Един да държи стола, един да завинтва крушката и един да пише застраховката(не знам на български точно как се казва тая застраховка, но обяснението е застраховка за щетите, които осигуреното лице нанася).

Педеруги - един...и все пак е нужно цяло спешно отделение, за да я отвинтят после...

Полицаи от LA - петима. Един да завинти нова крушка и четирима да спукат от бой старата.

 

 

Има още много, ама айде стига толкова засега...

Link to comment
Share on other sites

В една компютърна фирма взимат на работа млад програмист.

На първия ден шъфит го пита:

- Ти силен програмист ли си?

-Ами, как да ви кажа, да, силен съм.

-Тогава почвай да пренасяш компютрите в дугата стая.

 

 

Tva be6e dobro :D Dobre 4e sam si harbavi4ak :music

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали мястото му е тук, но аз го приемам за виц :)

-------------------------------------------------------------------------------------

GIPSY BIG BROTHER: LIVE BROADCAST

Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си.

Освен това са сами в цялапартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

 

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

 

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия,

а пликовете от мисиите много драскат.

 

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

 

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36.

В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група.

След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

 

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас

и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета.

Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е

прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

 

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.

Link to comment
Share on other sites

Един пудел и един питбул си говорели. Питбулът казал:

- Виждаш ли я тази дупка в кожата ми?

- Виждам я.

- Е, тя ми е от един доберман. А тази виждаш ли я? Тя ми е от един булдог. А тая ми е от един мастиф.

Пуделът започнал да рови из гънките на кожата си. Ровил, ровил, изровил нещо и го показал на питбула:

- Тая дупка виждаш ли я?

- Виждам я.

- Е, това ми е гъза.

Link to comment
Share on other sites

може ди някой го е писал но не следя темата

мен много ме радва :ако програмистите строяха сгради

edit: mai ne sum za tuk

4ak sega vidqh "da se posmeete malko"

sry

Edited by noxious
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колко участника в интернет форум на dir.bg са необходими за да сменят една крушка?

Отговор: 1193

 

1 сменя крушката и пише във форума, че крушката е сменена.

12 споделят подобни техни дейности по замяна на крушки, които са извършили някога.

7 предупреждават, че смяната на крушки може да бъде опасна.

27 намират граматически грешки в предишните съобщения

53 започват да спорят за тези граматически грешки

156 пишат до администраторите на форума за недопустимото обсъждане на замяната на крушки във форума

41 човека поправят граматични и стилистични грешки в темите на тези, които преди това са намирали граматични и стилистични грешки

109 се опитват да пренесат обсъждането във форумите на друг сайт.

203 се опитват да им обяснят, че не трябва да е в този сайт, а в друг сайт

111 пишат, че всички ние използваме крушки и е напълно допустимо да се пише за тяхната замяна в този форум.

306 спорят, къде е по-добре да се купуват крушки и какви методи за тяхната замяна са по-ефективни, кой крушки се сменят лесно и кои - не.

27 изпращат линкове на сайтове, където могат да се видят различни модели крушки.

14 съобщават, че тези линкове не работят и изпращат правилните линкове.

3 пишат, че са намерили на тези сайтове материали, касаещи форума и правещи обсъждането допустимо.

33 сортират всички предишни мнения, събират ги в един голям текст и накрая добавят своето мнение.

12 заявявят, че напускат този просташки и некадърен форум завинаги, защото не могат да понасят нито dir.bg, нито хората, които пишат във форума.

4 предлагат да се напишат FAQ по въпроса с крушките и тяхната подмяна.

25 предлагат да се направи отделен форум по този въпрос.

47 заявяват, че нов форум не е необходим.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...