Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пътуват в кола майка, баща и 10 годишен син. По едно време синът пита:
- Мамо, какво е минет?
Майката се смутила леко, но решила да не лъже детето си и му казала:
- Ами минет е, когато лапаш на някой пишката.
Бащата се обърнал рязко към жена си и ѝ казал:
- Не! Минет е, когато някой ТИ ЛАПНЕ пишката… Син възпитаваш, все пак, а не дъщеря !!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

- Скъпи, как мислиш? Ако си изневерим, дали това ще посъживи малко семейния живот?
- Няма, вече опитах и нищо...

Link to comment
Share on other sites

Мъж играл голф, ама на една дупка забравил докъде е стигнал.

Попитал жената пред него, тя му казала:

- Щом аз съм на седма и ти си с една дупка по-назад, значи си на шеста.

Това се повторило още два, три пъти. Мъжът, като си свършил голфа, видял същата дама в бара и решил да я почерпи питие.

- Какво работите? - попитал я.

- Ако ви кажа, ще се смеете. - отвърнала тя.

- Кажете все пак - помолил той.

- Работя за Tampax, продавам дамски тампони.

Онзи умрял от смях, но уточнил:

- Не се смея, защото продавате тампони, а защото аз продавам тоалетна хартия и така излиза, че пак съм една дупка назад!

Link to comment
Share on other sites

Хахахахааа дедо, това беше много добро....

 

Изпит по логика в университета.
Професора пита:
- На борда на самолет има 500 тухли, една тухла изпадна от самолета.
Колко тухли са останали?
- Лесно е! 499 - казал студента.
- Браво! Следващ въпрос - как да сложиш слон в хладилника в 3 стъпки?
- 1 отваряш хладилника, 2 слагаш слона, 3 затваряш хладилника.
- Браво! Как да сложиш елен в хладилника в 4 стъпки?
- 1 отваряш хладилника, 2 вадиш слона,3 слагаш елена, 4 затваряш хладилника.
- Браво! - казва професора. Следващ въпрос: Царя Лъв има рожден ден, всички
животни са дошли на рождения му ден, освен едно. Кое е то?
- Елена, той още е в хладилника. - отговорил студента.
- Браво! Следващ въпрос: Може ли бабичка да премине през блато с крокодили?
- Може, крокодилите са на рождения ден на лъва.
- Браво! - казал професора. - И последен въпрос - Бабата премина през пустото
блато ама все пак умряла, от какво?
- Ъъъ - замислил се студента. - Потънала е?
- Не! На нея падна тухлата от първия въпрос! На поправка!
 
 
Шофьорът на Камаз поглежда пътните знаци само от любопитство.
 
Събрал фараонът най-добрите си писари и казал:
-Искам на пирамидата ми да пише, че съм по-светъл от слънцето, 
по-висок от небето, най-мъдрия, най-силния и най-мъжествения
от владетелите. Някакви въпроси?
- Да - плахо се обадил един от писарите: 
Мъжествен с две пишки ли се пишеше?

 

 

Българска мъдрост: "Ако си ял кренвирш - значи си ял всичко".

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

:bowdown:

 

Тихомирееее!!

 

Тишката е палав ;)

 

Ако искаш, прочети и другите му разкази...повечето са вулгарни с известна доза бруталност, но са готЯнки.

Link to comment
Share on other sites

Мили Ваньо! Ако четеш сега тази страница, това означава, че най-сетне ти е спрял интернета. Не се опитвай да звъниш на нашия доставчик или да бърникаш в настройките на браузъра. Трябва да направиш следното: - Върви в аптеката на ъгъла, купи лекарства за дядо - рецептите са в антрето, на лавицата под огледалото. Освен това, иди в кварталния магазин - вземи 2 пакета 1,5% мляко, кашкавал на резени и кутия чай. От плод-зеленчука до спирката купи 2 кг картофи, половин кило лук и 1 зелка. Запази всички касови бележки. - Забравих си мобилния. Звънни на баща си на работа, кажи, че снимките няма да станат днес. Предай му също, че го моля да вземе прането от химическото на връщане от работа. Преди да звъннеш пусни програмата с иконка на телефон (на десктопа в горния десен ъгъл) и запиши отговора на татко си във файл с разширение *.wav. - Напиши си домашните - туй че имаш само по математика не е повод да го оставяш за довечера. Страници от учебника - 116, 121 и 118. Внимавай с трета задача - трябва да съставиш уравнение, а не да докарваш отговора под задачата (и без туй в него има печатна грешка). На останалите задачи не са дадени отговори. - След това си разтреби стаята. Като прибереш всичко, преброй частите на конструктора в пластмасовата кофа, броя дискове с игри на лавицата, броя колички в кутията и броя роботчета. - След това можеш да отвориш браузъра и да напишеш като адрес http://получените числа, разделени с точки. - Ще ти се отвори таблицата за управление на акаунтите на нашата домашна подмрежа. За да получиш достъп до нея, въведи в прозорчето ”парола” отговорите на втора, трета и първа задача от учебника. - Намери в лявата колонка нашия IP и внимателно въведи в съседното прозорче /където е ”начин на разплащане - с карта”/ двете последни цифри от всяка касова бележка (от кода, който е най-долу): общо за зеленчуци, чай, мляко+хляб, сустак, флексалис и билкова настойка. Допълни до края с нули и натисни бутона ”ОК”. - След това можеш да ползваш интернет отново. Ако случайно се обади ядосан чичко, който твърди, че е ”системен администратор” и почне да псува в слушалката, пусни му записа на отговора на баща ти от файла. Надявам се, че ще успееш. А аз като се върна довечера, ще ти разкажа приказка как една малка хакерка със своята група някога разбивала сървърите на Майкрософт и на арабските терористи. Целувам те! Мама

Link to comment
Share on other sites

- Я, колко са пораснали смърфовете!
- Бабо, това е Аватар!

 


Когато душиш смърф, какъв ли цвят става???

 

 


И специален поздрав за някои членове на форума:

 

 

Мъж отива на лекар и казва:
- Докторе, боли ме там, под гърба.
- Къде по-точно?
- Ами там, на входа.
- Такааа, докато го смятате за "вход", все ще Ви боли.

Link to comment
Share on other sites

Един дядо отишъл в един магазин да си купи риба. Застанал пред един аквариум и гледа една шарена риба. Пита продавача:

- Рибата прясна ли е?

- Ами... разбира се! Не виждате ли, че е жива?!

- Бе... то и бабата е жива, ама....

 

 

Момиче праща sms на гаджето:

"Толкова те обичам! Толкова ми липсваш!

Ако в момента плачеш - прати ми сълзите си!

Ако се смееш - прати ми смеха си!

Ако спиш - прати ми съня си!"

След минута получава отговор:

"По голяма нужда съм. Да пращам ли?"

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Снощи излязох с приятелки на "банкет". Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но, беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се че се прибрах в 3.00 сутринта напълно пияна. На влизане в къщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжа ми ще се събуди от кукането изкуках с всички сили още девет пъти. Останах толкова доволна и горда от себе си от гениалната идея, за да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта, мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00 както му бях обещала. Помислих си "спасена съм", след което той каза:
- Между другото трябва да сменим часовника с кукувицата.
-Така ли - казах аз трепереща...- и защо любов моя?
- Ами снощи, не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката", изкука още четири, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа...

Link to comment
Share on other sites

Eдно време България е била на 3 морета, а сега е на 3 планети - Planeta, Planeta HD и Planeta Folk.

 

 

 

Обикновена нощ. Мъж и жена в леглото, не могат да заспят - от съседния апартамент се чува бебешки плач.

Тя:
- Все още ли искаш да имаме дете?
Той:
- Да, трябва някак да отмъстим!

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Я расскажу о вопиющем факте:
На берегах Амура, средь полей
Попался наш простой советский трактор
В прицел шести китайских батарей.

Ударил залп, снаряды полетели,
Но тракторист был парень с головой:
Он жмёт педаль - и вот не видно цели
В поставленной завесе дымовой.

А трактор взмыл над милой стороною
И в тот же миг агрессору в ответ,
Чтоб постерёгся нас пугать войною
Ударил залп тактических ракет.

А тракторист наш, капитан Литвинов,
Взглянул на карту и включил форсаж,
Спокойно отбомбился над Пекином
И заложил на родину вираж.

Он над Амуром выключил реактор,
Чтоб не пугать родных овец и коз.
Пронёсся в небе наш советский трактор
На дозаправку в свой родной колхоз.

И, если враг опять предпримет меры,
Чтоб помешать собрать нам урожай,
Приказом Агропром СССР-а
У нас на поле вылетит комбайн.

Link to comment
Share on other sites

Така е, и аз не съм.

Умело го прикриваш.

on:

Разбиха ми се надеждите! Оказа се, че заглавието във вестника "Село търси педофил" не е обява за работа...

Link to comment
Share on other sites

Така е, и аз не съм.

За момент щях да напиша мнение с което да оборя това твое твърдение. В следващият момент обаче се усетих в коя тема сме ;).

 

Ходи обяснявай, че рускоговорящ не значи русофил...

Това го твърдя на базата на всичките ти мнения, не на това конкретно.

 

edit:

Не се заяждам.

Link to comment
Share on other sites

Продавам Москвич Алеко от Бързи и Яростни 7.

Много добър автомобил с предно , задно и странично предаване. 4х8 , блокаж на диференциала.Стерео инжекция с газ,мас и оцет. Летни джанти + Зимни джанти и пролетни джанти ПОДАРЪК! Цената е без кормилото и двигателя с тях цената е 18 000лв. М-броня М-огледала спортно окачване Ловато ,Бордови комп TOSHIBA с 2gHz RAM! Газовата бутилка на мястото на предна лява гума! Спортна тапицерия. Колата е по принцип 200 коня, но съм сложил Дискета за Терминатор на бордовия компютър и сега е 390 коня като не броим спортния филтър от кафе машина Индезит! Олекотени валове , олекотени спирачни дискове , олекотен радиатор , резервоар и спортни плафони ! Много запазен за годините си автомобил с леки забележки по ходовата част , боята , двигателя , окачването , светлините , спирачната система , запалването,купето и др. Колата е перфектна за дрифт , драг , оранйе , тесане , асвалтиране , трамбоване , сеенйе и да плаши ората по улицата. Може бартер за IPhone 5s или инкубатор с доплащане от Ваша страна. Моля само за сериозни обаждания!

Link to comment
Share on other sites

Шофьор минава на червено с колата. Веднагa го спира жена-катаджия. Спуска стъклото и пита:

- Колко?

- Петдесет лева.

- Добре, качвай се!

Link to comment
Share on other sites

Колата е нов внос от Германия докарана на ръце от мен самия и още двама силни. Всичко по колата работи , чистачките са BBS и работят нормално , но съм премахнал казанчето за течността - на негово място има фритюрник за цаца и картофи . Наличен е Климатроник - автоматичен 4D с 6 Режима на работа: 1 Северен Ледовит Океан ; 2 Пустинята Калахари; 3 Жега ми е но не са пота; 4 Подай ми шубата да са загърна ; 5 Урагана Кирил и 6 Пролет Пукна -ние НЕ. Махнал съм задната седалка , защ...ото там съм инсталирал Оркестър с 5+1 съраунд саунд система Bosse- басс китара , Асен - кларнет , Хасан - клавир , Пижо на саксофон , Рамзи - тромпет. Много добър автомобил с предно , задно и странично предаване. 4х8 , блокаж на диференциала. Стерео инжекция с газ, мас и оцет. Летни джанти + Зимни джанти и пролетни джанти ПОДАРЪК! Цената е без кормилото и двигателя с тях цената е 18 000лв. М-броня М-огледала спортно окачване Ловато , Бордови комп TOSHIBA с 2gHz RAM! Газовата бутилка на мястото на предна лява гума! Спортна тапицерия. Колата е по принцип 200 коня, но съм сложил Дискета за Терминатор на бордовия компютър и сега е 390 коня като не броим спортния филтър от кафе машина Индезит! Олекотени валове , олекотени спирачни дискове , олекотен радиатор , резервоар и спортни плафони ! Автомобила има вградения дрегер свързан директно с рекурсивна скоростна кутия , която съгласува предавките обратнопропорционално с промилите на водача! Например ако сте на 3 промила включва не повече от 3-та ! Много запазен за годините си автомобил с леки забележки по ходовата част , боята , двигателя , окачването , светлините , спирачната система , запалването, купето и др. Колата е перфектна за дрифт , драг , оране , тесане , асвалтиране , трамбоване , сеене и да плаши хората по улицата. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...