Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

дано да вика правилно... :) Да не домъкнете някви колони от онея уредби дето пише че са по 3000 вата... хаха яко  :P

:wir :wir :wir

ами то тогава как ще цъкаме на машините...

по мишките и клавиатурите ще подскачат като луди :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Ако пускате ТУРБО-ЧАЛГА до 2 часа всички ще са мат пияни и ще има изпалнения :sick :devil

 

Ако е яко жица не поемам отговорност за действията си :punk :punk :punk

 

Дано има разнообразие и можем да си чуваме приказката че иначе хората от ТЕТ-а ще режат кабели :D

Link to comment
Share on other sites

aa.. va takav slu4ai nqma smisal da nosq tehniki za mixirane i gramofoni i 6turotii... edni koloni v edno pc i si puskaite cqla vecher kucheci za stimul po vreme na turnirite :)

osobeno nadyhvashto e na ekshynite kadeto shte ti se iska da si go iskarash na vseki :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако успея да направя нещо по моето скромно атлонче, току-виж дойда..

само че, кога е последната дата за записване ?

някъде бях чел че е 2 седмици преди датата.. кога е все пак !?

ако дойда на място, не мога ли да си дам таксата и да си влена.. кат пич :)

Link to comment
Share on other sites

Ами добре е да се запише поне няколко дена преди това, за да знаем и да те предвидим. А защо да не дойдеш и без да правиш 'нещо' по атлона?

Link to comment
Share on other sites

От няколко дена ми е дошла една идея, ама нещо се забравям да е споделя. Та защо някои който има webCam не я земе и да предаваме дирекно??? И може да се направи или чрез форума или чрез саита на партито да се гласува за състезанието с моднатите кутии(ще сложим снимки). Та в общи линии тва е :)

Link to comment
Share on other sites

Директния broadcast е възможен, но непрактичен. А за гласуването чрез сайта/форума няма да стане. Ако го направим така, ще се проточат много нещата. Там на място от юзърите :)

Link to comment
Share on other sites

Директния broadcast е възможен, но непрактичен. А за гласуването чрез сайта/форума няма да стане. Ако го направим така, ще се проточат много нещата. Там на място от юзърите :)

 

ОК аз само предлагам :)

Link to comment
Share on other sites

@JIS миналия път колко души се събрахме на партито?

@DJ Nikolaeff от какво ще пускате музиката (смисъл CD, PC или Грамофони)?

Link to comment
Share on other sites

Mиналия път бяхме 42-ма :)

 

относно музиката ...

не ми се ще да се дига салона във въздуха!

просто музика за фон :) така че никой да не се дразни

ПС: и да има микрофон задължително (моля).

Link to comment
Share on other sites

otnosno muzikata DJ Nicolaeff malko e egoesti4no tova koeto iskash ti ,ne mislish li?

i az mnogo q slusham taq tvoqta muzika no zashto ne se puska vsqkakva muzika

kakyv e tolkoz problem + tova nerazbiram zashto trqbva da zaplashvash

zashtoto da ti kaja muzikata nqma da napravi shouto no kakto iskash az prosto spodelqm moeto mnenie i ti kazvam 4e ne si prav

Link to comment
Share on other sites

аз не мисля че е егоистично..

а че цялата идея е глупава за музиката :)

за какъв фон говорим, при положение че всички ще цъкат нещо си..

тъпо е :wub:

може да вземете колонки.. но да се пуска чат-пат..

примерно.. решавате да пушите.. пускате джагата да дъни за настроение, и.. пуф-паф-пуф-паф.. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой някаде (в някой пост) е споменал за турнири по някакви игри?! Аз имам предложение да има турнири на:

Counter Strike (1.5, 1.6, CZ, Source (на който му тръгне))

Half-Life

BroodWar-StarCraft

Diablo 2

Разбира се може и на други игри :D , не е нужно да има награди - важно е слава да се печели :P

 

Аз не знам дали ще дойда със сигорност, ама ще се опитам ;) (ама няма да съм си с моя компютър :( далече ми е да го носа от Русе за 2 дни - макар че много ми се искаше да дойда с него).

 

~OverclockloeR~

Link to comment
Share on other sites

относно турнирите :)

айде ся малко информация да изтече ... :P

може да се направят и 10 турнира, но ние ще наградим 3 (като изключение 4 но се съмнявам).

игрите се определят с гласовете ви в бланките които попълвате при записването. две от игрите са повече от ясни, затова ви ги и казвам (не отговарям обаче ако нещо се промени в последния момент)

1. Counter Strice (тука ни трябва помощ, да се разберем на коя версия и как точно да премине турнира)

2. NFSU (мисля че и да излезе 2-ката, няма да има смисъл от нея)

пояснение: има доста гласове и на HL, но просто е безсмислено да има турнир на CS и на HL ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...