Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply
Забравих да спомена че и DHCP-то не работи..  :blink:

не работи при теб! :) ела да видиш при мен как е :D

edit: този пост го написах АЗ ( JIS ) понеже не ми се сменяше акаунта :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm be to vsi4ko be6e mnooo veselo:) ima6e i smqh ima6e si i turniri..... ama nemoga da razbera za6to stanaha 2 ne6ta:) 1 za6to sutrinta kum 9 vsi4ko jivo zapo4na da se iznasq???? vse pak tova ne e no6tna o4akva6e se da se sedi do po-kusno...... i 2. kakvo be6e tova nerazberatelstvo s muzikata???? nali izri4no e kaza bez kolkoni???????????a kvo stana ot pred vurvqha stari no zlatni(mnooo qki bqha pove4eto) pesni.... po sredata clubnite hitove(koito po edno vreme se oburnaha na 4alga.... a himna bukvalni izbi ribata:)). a otzad misla 4e cqla ve4er vurve6e Prodigy Metallica i t.n.(ne 4uh t4no za6toto bqh mejdu purvite dve muziki:).... ta predlagam drugiq put(ako dai boje pak se suberem) da se otorizira edin 4ovek da nosi Kolonki(po-silni po vuzmojnost) s koito vsi4ki da slu6ame a ne da stava nqkakva kakafoniq v koqto vseki da gleda da pusne po-silno muzikata...

 

 

btw aide da pomolq ako moje kogato ka4ite snimkite(koito sa dosta misla:)) da slojite edin link nqkude is temata :lol:

 

 

 

btw iskam da pozdravq vsi4ki koito si bqha modnali kotiite:) az si misleh 4e 6te e ne6to sme6no a to se okaza mnooooooooo qko!!!! a oniq s vodata v kotiqta(koqto be6e v kapaka ama kakto i da e :) mnoo me zaradva :punk

Link to comment
Share on other sites

Сичко беше СУПЕР, имаше и малко недоразумения(свързани с организацията), но това си е в реда на нещата(хубава работа ама българска :)). Аре чао за сега, защото отивам да спа :)

Link to comment
Share on other sites

единственото кофти нещо беше изграждането на мрежата

НО не можем 3-4 човека да направим мреже за 90 ПЦта за няколко часа!

 

ПС: даже научих приятелката ми да крампва кабели!!! от което следва че поне 20-25 човека дължът мрежата си на момиче.

НО имаше още едно момиче (BirthDecline) която също цяла сутрин, че даже и след обед на спря да ви прави кабели! ХУУ че бяха тия двете момичета че... щяхте да ми надуете главата. Разбира се на мога да не отдам благодарностти и на Наско (nassko) благодарение на който получихте сървър и тва че dX нещо спомена за секюритито му, мога само да каже че човека имаше по-малко от час време да подготви сървъра така че да обслужи 100 ПЦта.

Tъй че стига с оплакванията а има много хора на който да благодарим

(баси ПСто дето стана)

Link to comment
Share on other sites

единственото кофти нещо беше изграждането на мрежата

...................

.............и това, че си забравих разклонителя и мишока :cry . За мишока не е дерт тои е при @shade "мисля" ...обаче липсата разклонителя ми спира тотално възможностите за работа с ПЦ-то. JIS , ако си се сетил да го прибереш...хубаво. Ако не......утре трябва да се купува нов. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

това за overclock-а беше тъпо..

системата на оценяване не я одобрявам...........

 

И кажи поне кое неодобряваш ???? Кое му е тъпото на оценяването ???? Как искаш да мериш с един кантар Атлон1,8 със Целерон 733?? Единствения начин е да ги поставиш при равни условия..... т.е. КОЛКО ПРОЦЕНТА могат да се клокнат стабилно "надявам се неочакваш 733-то да постигне честота на ядрото 2Г :bgrin: " Но ако не е било правилно кажи ти как да ги съпоставим.

 

П.П. Аз постигнах само 42% клок+стабилна система :( . Иначе само до биос успях от 1500Мх (2,2Г) да направя 2187Мх (3.5Г) =45.8% клок ама при това положение незарежда Винбозе-то.

 

 

Пфууууууу забравих да едитна горния пост и стана ............

Link to comment
Share on other sites

Batko32, разклонителят ти е у нас. Що не дойдеш до МГ-то утре да ти го дам :)

 

Наистина благодаря на всички, които отделиха от времето си и ни помогнаха с организацията и с подготовката на мястото, на мрежата, носиха чинове столове или оказаха някаква друга помощ. Това са nassko, пичовете от на JIS класа, George_131, perko, приятелката на JIS, liquid и специално BirthDecline :love (не е истина колко време прави конектори и остана с нас с JIS, докато не свършихме с работата) . Без вас нямаше да може да стане. Добре че се намират хора ентусиазирани колкото нас (в някои случаи - повече от нас! :) ), които ни помагат. Без вас нямаше да стане! Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

партито беше супер, не знам кво сте недоволни от организацията.

аз даже сега се събудих, което прави около 13 часа сън. Не знам как се получи тва ;)

честиото на победителите от турнирите и взелите награди, айде чакаме и снимки

Link to comment
Share on other sites

Ето ме и мен (= Жива, здрава, наспана и доволна (= Сънувам половин километър мрежови кабели, кутията на JIS и оная страшна стълба... (= Беше ми много весело, за което благодаря на всички. Съжалявам само, че предадох отбора и към 5-6 задрямах.. (= Сега ми стискайте палци, че ме чака МНОГО тежка седмица...

P.S. Мерси и за слушалките :P Як бас вадят, а точно това ми липсва като слушам Dimmu Borgir :punk

Успех и поздрави на всички!

Link to comment
Share on other sites

Partito be6e super samo edno ne mi haresa 4e nqkoi hora se iznesaha mnogo rano i ne prenesoha i pone edin stol!! :sick Hubavo be6e 4e pone ima6e i to4ni hora koito pomognaha da se prenesat 4inovete i stolovete!!I ne na posledno mqsto blagodarq na si4ki koito spomognaha za organiziraneto na LAN partito!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Emi... kato cqlo vsicko be6e idealno napraveno.. lichno na mene mi haresa mnogo!adski dovolen sam... dano pak se organizira takova jivotno...

Radvam se che ima hora koito uceniha kutiqta mi deto be6e nabutana s voda.. az lichno ne si q haresvam mnogo no...

Drugoto koeto e... Naistina mnogo nadod se iznesohme sutrinta no prosto kato zeme da gree slance i nqkak si ima6 chuvstvoto che vsichko e svar6ilo a i povecheto ne mojehme da gledame... Chinove zamaknah 3 broq i 2 stola.. sorry che ne mojah poveche no ne mojah da nakaram oniq marzeli deto bqha s men da mi pomognat za o6te nqkoi chin a i vanka me chakaha s kola da si me karat v ka6ti...

Pozdravleniq na vsichki spechelili ot turnirite i tombulata i adski blagodarnosti na JIS i na [shade] za organizaciqta.... !!!!!

 

:punk :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Кой спечели конкурса по оверклок и каква беше нагрдата да знам дали да ме е яд(че и с и с Амд и Интел минавам 50% @)

Link to comment
Share on other sites

Кой спечели конкурса по оверклок и каква беше нагрдата да знам дали да ме е яд(че и с и с Амд и Интел минавам 50% @)

Ухаааа 50%. И как го пресмяташ ????Интересно ми е наистина :)

Link to comment
Share on other sites

Турнири имаше на CS, NFSU2 и Brood.

Наградите бяха лицензирани игри от Мироман (firmajiq във форума) и

неонки/перки за победителите.

Пък аз спечелих Blue Shift на томболата (пак осигурена от Мироман - 14 игри даде :) ). Ще попрашасва на рафта... :)

Link to comment
Share on other sites

супер лудо си беше, само че винаги има едно "НО"

защо от всякаде дъниха различна музика? Много гадно така :(

Link to comment
Share on other sites

абе хора не знам проумявате ли ама тва нещо овърклок-а е супер тъпо за да се състазаваме по този начин!

тва че имаш клокърска бройка не те прави по добър клокър ;)

 

тва че си си купил по скъпо и хубаво дъно не те доказва!

(доказва само че отделяш повече пари за това!)

 

Ще видим на LP2005 кой-кого :D

Link to comment
Share on other sites

hmmm... mnogo se kolebaq dali da se gotvq za overclock sastezanie za 2005 :) ne mi e mnogo v kravta no se chudq....

Btw... imate li nqkvi pone minimalni idei sledv6toto party kade 6te e i kak 6te se organizira :} pak li 6te e taka ili na JIS i shade im umrazna ot maknene na chuinove :P

Link to comment
Share on other sites

Ми Селерон Д 2.4 прави 3.6(18ь200) с бокс перката(50%)

Имам един 1700+(1460) прави 2350(60%) :)

И това върви без да зацепи ПЦ-то 1 час на Прайм95 ???? Браво.....ама ме съмнява.И аз правя почти 50% "вече" ама все още забива.

Та кое смяташ за 60% от 1460 на колко става ??????? Я обясни по-подробно защото наистина много почвам да се съмнявам :)

Едит:

Ако ще и 1700 да вземен за база

1700 +50% =2550 :bgrin: КАДЕ ГИ ВИДЯ 60% ????

25% са 2125 значи правиш около 37-38% клок "1380 са 40% ;) "

Само не ме убеждавай че реалната честота на ядрото от 1460 си я направил 2350 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...