Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

станахме 40 :D

 

а ще имам една ОГРОМНА молба за всички :)

 

след приключване на ЛанПартито всеки с още някой (и така по 2-ма :) ) да фанете и да изнесете по 2 чина (за всеки по 1 се пада ;) ) че миналия път имах мускулна треска повече от седмица :( и ако пак се наложи няколко човека да мъкнем сички чинове ще се постарая да няма повече подобни събирания

 

мерси :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш запазен монитор и си сигурен, че ще дойдеш ще ти го пазим. Можеш да дойдеш по всяко време. Но аз лично бих отменил всякакви уроци (в случая две тренировки - тенис), за да дойда.

Link to comment
Share on other sites

еми пичове.... донесете си щайгите там вържете ги и отивайте на уроци и се връщайте.. няма кой да ви ги бара... относно тенис-а... Шейд... требва да ходим да поцакаме (ако говорим за на корт и ако не си прекалено добар) :)

Относно чиновете.... Ок няма проблем ама да не са много де че много ще ми се спи :) Относно монитори и чинове преди лан парти-то... ако трябва 2 дена преди това ще дойда да мъкна нямате проблеми !!! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако имате качествена техника, носете я. Ще направим надсвирване в някой ъгъл :P

Сериозно, ако няма хора против съм "ЗА" да направим такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

хммм... аз на базик го казах ама ако искате.... имам професионални грамофони и плеъри но за колони не мога да помогна... все още не съм припечелил достатъчно пари....

Link to comment
Share on other sites

To huavo da doida sutrinta da go ostavq mashinata , ama kato sam ot 9 do 12 a partyto po4va v 11 kak da doida ;) Siguren sam ,4e shte doida no prosto shte e malko sled 12 4asa . Dano da mi se pazi mqsto ;)

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за музиката е много добра идея!

Ще има ли пак някви състезания итн. , че такъв мод ще изпраскам ама ай да не се хваля.

Ако имате нужда от някаква помощ викайте ей!!!

 

А ако няма кой да ви пази PC-тата си доведвте някой кибик да стои на тях(както направих аз миналия път докато бях на сватба:))

Link to comment
Share on other sites

eeee hora stiga bre samo za nagradi mislite daite po veselo daite da mislim za shou kak shte nie nai veselo a ne za nagradite malko e gadno da vijdash 4e horata otivat samo zaradi nagradite nali?

 

 

da da spe4elish nagrada e dobre no tova ne e nai vajnoto (pone za men)

neka da si napravim qko shou :P

Link to comment
Share on other sites

[bG]

Vlizam!

 

JIS ima6 PM.

 

Kolega DJ Mighty K, donesi tehnika, az 6te vzema edna skromna uredbi4ka (2x100) i 6te im spretnem kupona na tiq mom4eta :))). BTW, da si puskal v pianoto? Az nqmam tehnika no imam PC :)) A osven house malko trance ?

 

Za vsi4ki jelae6ti - 6te otkliu4vam AMDta na mqsto :)

 

Iskam systezanie za nai byrzo CPU!

 

Ako na nqkoi mu e interesno - moga da pokaja vis6 pilotaj v Music Making na FLStudio (FruityLoops)

 

 

LoL sorry za kirilicata, v momenta nqmam...

Link to comment
Share on other sites

брао момчета (а има и момичета :wub: )

събрахме половината от очакваното - 50

 

бе съдейки от сигнатурата ти ... не ти е много голям клок-а ;)

виж ся XeForce като дойде с водното и също Дюрон (по рождение) на ХР@2500МХз ;)

 

ПС: очаквам повече от очакваното :P

Link to comment
Share on other sites

Хаха !!! МНОГО ДОБРЕ! 50 човека и то до сега.... супер... дано се съберем в тоя салон :) Ще стане наистина грандиозно.... ако има нужда казвайте да печатам плакати и да ги лепа поне в нащо даскало и околността :)

Относно наградите... Хората не отиват заради наградите но все пак това е един голям стимул за по-добър мод или каквото и да било... ако знаеш примерно че можеш да спечелиш награда да речем мп3 плеър не би ли направил някой по-готин мод на щайгата? :)

 

Ам.... Колегата... Нямаш грижи бе... ама много ми се иска ако познаваш някой с Файнъл Скреч да домъкнеш за да може да докарам само грамофони да не мъкна плеъри.... Ти ще показваш пилотаж на фрути-то а аз ще го пилотирам In The Mix... Не знам кой кви колони има но е желателно ако ще има такова събитие вечерта да се донесат към 2 по 100 вата колони но ще е желателно да са над 10-12 инчови щото иначе е бозичка... като ще го правим професионално да го правим... мисля че 60-70 човека са съвсем достатъчно за една дискотечка вечерта за разпускане (или по-точно клубно парти(хаус енд транс анд клуб мюзик)) :) Квото кажете тва правим! Едно знам със сигурност.... ще се разбием !!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

.........събрахме половината от очакваното - 50........

Това да се чува. Дано станем 100 до започването на събитието :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...