Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

sega trqbva da ima pone 80 4oveka ako nqma... ni6to, az imam s mene o6te 9-10 mom4eta koito iskat da doidat (makedonci), ludi sa za igri i togava 6te vidim kvo 6te stane :)

 

Are da se sybirame i da vidim koi 6te idva i kolko 6te sme na Lan Party-to

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply
Mi az seki den sam na  LanParty ako staa vapros za igri.Vseki moje da si igrae v sarvara na evrocom kolkoto si iska.A da sa natap4em v niakva zala ne mi haresva.Poniakoga naprimer se slu4va da изплюя monitora ot iad 4e sa ma ubili a v zalata ne moje da stane tva.Ta az samia mislia 4e e po dobre da se saberem na mohabet otkolkoto na niakvo si  LanParty. :)

 

E този пост направо бих казал че е ТЪП и не е на място.

 

Колкото до лан партито съм напълно съгласен само датата да уточним....предлагам да е 27,28,29 и не само, настоявам да е тогава. Надявам се на няма недоволни относно датата, предлагам да е тогава защото предишната седмица ми е рожденния ден и.....нали разбирате много хора ще липсват. :D :D

 

Много се радвам че този път ще има и такива които разбират и ще обесняват Линукс :). Остава и таксата да уточним, смятам че няма да е много голяма и че ще е достъпна. :)

Link to comment
Share on other sites

относно датата:

не може де е на 27..29, а трябва ще е събота и неделя :)

за сега ми се върти в главата 23-24ти (ако нямате търпение) или 30-31 :)

за парите:

сумата ще е горе-долу символична, колкото да си покрием разходите за плакатите, рекламните материали ... някой друг сандвич :P и т.н., а каквото остане ще отиде за вас под формата на награди ;) (както и предния път)

 

и нещо важно:

лица под 16 години (зам че повечето са разумни типове :tongue ) ще изискваме (организаторите) да имат подписано разрешително от родителите :)

тва се пак си е една нощ, а и на повечето (да не кажа почти всички) компютрите са закупени с родителски пари :)

 

Edit: промених годините от 18 на 16

Link to comment
Share on other sites

ще стане възможно най-скоро :)

ако някой има предложения за място за провеждане сега е момента да казва ;)

или познати в някоя голяма зала B)

Link to comment
Share on other sites

Мястото е уредено :)

ОМГ "Акад. Кирил Попов" гр. Пловдив (ест.)

Салона на втория етаж (където и миналия път)

 

тва за бележките от родителите отпада ... но се пак искам ТЕ да знаят къде отивате и за какво става дума!

 

Айде давайте идеи за турнирчетата ? ала бала :)

Link to comment
Share on other sites

относно датата:

не може де е на 27..29, а трябва ще е събота и неделя :)

за сега ми се върти в главата 23-24ти (ако нямате търпение) или 30-31 :)

 

Нали говорим за м. Ноември не за октомври. Ако е октомври, което силно ме съмнява да е на 29,30,31 (петък, събота, неделя). Но ако е ноември 26,27,28 (петък, събота, неделя). :D :D

 

Колкото до турнирите единия мисла да е на CS 1.6 или CS:Source. За друг...мислих си за NFSU2 но то ще излезне на 17.11 (поне така се очаква) така че...може и да не се оправим с него за лан партито :)

Link to comment
Share on other sites

датата мисим да е 27 и 28 Ноември

(просто като гледах календара не съм обърнал внимание на месеца :P)

Link to comment
Share on other sites

монито ще осигурим от залите в даскалото :)

иначе самия компютър тряа да си го земеш (то тва е целта) както и мишката и клавиатурата (без колонките!!!, може слушалки)

даже ще е желателно да си носиш и разклонител :) че просто няма от къде да намера 50 разклонителя

едит: то ако не си носиш ПЦто по хуу иди на зала да си напраиш една нош'на ;)

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че монитори няма да има за всички, така че е желателно всеки, който може да донесе монитора си, да го направи.

Link to comment
Share on other sites

Abe az sam novichak tuk ne sam prisastval na parvoto parti, mislq si obache che shte e qka rabota, ama nujno li e da izgarqme neshto!!! Se pak pari struva :devil  :devil  :devil

имах впредвид да оверклокваме :)

разбира се че няма да горим (умишлено)

B)

Link to comment
Share on other sites

Ще пуснем сайт (пак) за записване. Само да уточним и другите спонсори.

И да не стане така, че да ни искате 70-80 монитора. Ще има хора с 14"-ви и хора без нищо. Хубавите монитори са 30-тина. А и не мисля, че таксито ще се претовари, ако вземете и монитор. Или ще си носите конфигурацията на гръб?

Link to comment
Share on other sites

Kvo ima6 predvid 6efa li we????Mi az ne vqrvam da dade monitorite na sulio i polio.Spored men ako dade na nqkoi to 6a e samo na tezi deto sa ot daskaloto!!!! a na vsi4koto otgore 6a trqbva pak da e TAM,a kakto pro4etoh nqkoi iskat da e v zala ili ne6to takova s monitory kudeto da si nosim samo PC-tata!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ZaBeTo, на миналото LAN Party шеф нямаше, JIS и аз бяхме тези, които решаваха къде да ходят мониторите.

На 27-28-ми шефа пак го няма, а и да беше там, много му дреме на кого сме дали мониторите, стига да са здрави в понеделник.

Всъщност едно от условията, поставени е да няма материални щети.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на всички с които се знаем или поне сме се виждали или не на миналото лан парти аз съм jony_X .... Не отварям тоя форум много много ама видях че е даден линк и викам дай да прочета да видим този пък кво ще го правим и... МНОГО ДОБРЕ :) Абсолютно съм доволен... Джис и Шейд ако има нещо за помагане в организацията с което бих могъл да бъда полезен просто свиркайте... готов съм на всичко :P Понеже и на мен ми е малко невъзможно мъкненето на монитор бих желал и на мен да ми кордисате една 17-ка :) Датата е добра... игрите можем да ги изберем на място не тук или просто в самия сайт сложете една анкета за това на кои игри да бъдат турнирите... Айде народе стягайте кутиите и процесорите и да се почваме... аз лично почвам да правя ремонт на мойта кутия че от миналото до това лан парти направо и се е*а мамицата :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...