Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

Някав без ник, това май сам аз ;-) ще дойда, не че нямам бърз интернет, а просто заради шоуто ;) :D пък и нямам модвано и оверклокнато нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

То шоуто е главната причина да се събираме :)

А за дишането, не се безпокойте! Ако искате, елате в МГ-то да ви покажа салона ;)

Link to comment
Share on other sites

То шоуто е главната причина да се събираме :)

А за дишането, не се безпокойте! Ако искате, елате в МГ-то да ви покажа салона ;)

 

ММмммм да салона е доста голям и мах ще ни побере :)

Link to comment
Share on other sites

112 ще се съберем само в рамките на волейболното игрище ;)

(миналия път бяхме в едната му половина)

и отвън може поне още една редичка :) + 8-16 ПЦта още... та, кой мисли че няма да се съберем ?

 

само проблема с разклонителите ще е гаден :(

да си носите ей!

Link to comment
Share on other sites

:D пък и нямам модвано и оверклокнато нищо ;)

mi to se vodi Lan Party a ne Mod party ili Overclock party taka 4e nqma za kvo se pritesnqvash i az nqmam modvano ili clocknato neshto , toest imam ama nqma da go nosq nego az shte si nosq default shtaigata ;) daje sha i namerq nqkfa po zapustqla kutiika da ne si capam novata

Link to comment
Share on other sites

kolko momi4eta 6te ima i kolko godi6ni :wub:  B)  :love

EDIT: ili pak e samo edno  :blink:  :confused

Малко ненамясто се намесвам с коментара си, но рядко имам възможност да ви чета какви ги пишете (= Аз съм въпросното момиче. :P *козирува*

Падвам се, че сме се събрали толкова хора, дано бройката расте още (=

@xKilleR: Новата кутийка най-много да ти я надупче и нашари някой мод-фен, а пък старата може да я поосвежим на същия принцип (=

Link to comment
Share on other sites

......само проблема с разклонителите ще е гаден :(

да си носите ей!

Аз ще си нося целия багаж "монитор, комп 2 бр (разбира се) мишка , клавиатура и 1/2-ра, слушалки, разклонител 6-ца или 8-ца ....ще видя, трансвертер 12=>220 мисля няма смисал , че иначе и акомулатор ще трябва(за карМП3-то)" . Абе Данчо стол да си нися ли?? :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си нося целия багаж "монитор, комп 2 бр (разбира се) мишка ,  клавиатура и 1/2-ра, слушалки, разклонител 6-ца или 8-ца ....ще видя, трансвертер 12=>220 мисля няма смисал , че иначе и акомулатор ще трябва(за карМП3-то)" . Абе Данчо стол да си нися ли?? :punk  :woot

ако ти е чак толкова капризен гъзъ :P

аз ще си зема само някоя малга възглавничка :)

Link to comment
Share on other sites

Възглавничката, одеалцето, два големи термоса с топличко кафенце... и калориферчето, да ми духа топло на крачката (= Бутам всичко в един сак и идвам да ви ощастливя с присъствието си (=

Link to comment
Share on other sites

Възглавничката, одеалцето, два големи термоса с топличко кафенце... и калориферчето, да ми духа топло на крачката (= Бутам всичко в един сак и идвам да ви ощастливя с присъствието си (=

Мммммм......това с кафенцето ме впечатли :) :punk Доба идея :)

ако ти е чак толкова капризен гъзъ  
аз ще си зема само някоя малга възглавничка

НЕ бе.....знам ли дали няма да ти са кът столовете :)

Link to comment
Share on other sites

ииии баси... :) Добре харесвате ми... Щом и женската част се обади значи всичко е под контрол.... не виждам какъв е смисъла да си носите немоднати писита при положение че имате готови щайги.... :) Джис... дай му на него да си избере стол а на мен да си избера място :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Колонките са с 8" тъй че ако някой има по големи да казва.

 

DJ Mighty, FinalScratch...няма, ама принципно на мен ми трябва само пулт към компа и съм 6. Иначе и без пак мога ама е малко по неудобно.

 

Данчо,....До 2500 едва ли мога да се докарам с тва Иглу...ама смятам на място да го пусна на 12х200(2400) би трябвало да не вдига повече от 55-57­ градуса.

Link to comment
Share on other sites

Т. Нар Гецата ще носи някви колони с усилвател, ама не знам точно какви. Вика, че са яки (home-made)

Link to comment
Share on other sites

Не бе :) Пича сам си ги прави. Май бяха 4 или 6x60W високи + 200W SubWoofer със home-made усилвател. Каза, че трябва само да си донавие трансформатора.

Link to comment
Share on other sites

Значи последно ще поскачаме ли? :punk Айде казвайте как го решавате за да мога и аз да си уреда въпроса с мъкненето на сумати техники и тъпотии...

Айде респект :music

Link to comment
Share on other sites

Уф аз пак избързах със записването...оказа се, че на 26, 27, 28 другия месец съм на национално по физика.

Много съжалявам, но ме отпишете. Мнохо бих искал да пръсна JDFU на half(да му го варна щот те днеска на биха на мач... :*( ) ма друг път, бих искал и да скивам на R_A_I_D_E_R кутията на живо, и на Lame_0ne също, да видя много приятели там, но уви ше съм физик :pirate

СЪЖАЛЯВАМ!

Link to comment
Share on other sites

Уф аз пак избързах със записването...оказа се, че на 26, 27, 28 другия месец съм на национално по физика.

Много съжалявам, но ме отпишете. Мнохо бих искал да пръсна JDFU на half(да му го варна щот те днеска на биха на мач... :*( ) ма друг път, бих искал и да скивам на R_A_I_D_E_R кутията на живо, и на Lame_0ne също, да видя много приятели там, но уви ше съм физик :pirate

СЪЖАЛЯВАМ!

Kой беше ти ве пич :) То и аз съм от победителите :P

ама не играх заради други причини (и принципи ;) )

Link to comment
Share on other sites

Kой беше ти ве пич :) То и аз съм от победителите :P

ама не играх заради други причини (и принципи ;) )

Знам та тебе, беше на скамейката ма не ти се обадих(викам на него само до мене му е ся ;))

Аве аз играх само първите 5 мин докат дойде именника - тоя пич с червената фанелка влезна на мое място - аз бях с 1 синя на Монпиеле :punk

P.S: Беше на скамейката сигорно шот те пазят за тайно уружие ;)

то и аз бях така, тарана на отбора :P

Link to comment
Share on other sites

Уф аз пак избързах със записването...оказа се, че на 26, 27, 28 другия месец съм на национално по физика.

Много съжалявам, но ме отпишете. Мнохо бих искал да пръсна JDFU на half(да му го варна щот те днеска на биха на мач... :*( ) ма друг път, бих искал и да скивам на R_A_I_D_E_R кутията на живо, и на Lame_0ne също, да видя много приятели там, но уви ше съм физик :pirate

СЪЖАЛЯВАМ!

Emi to i az se otpisah shot sym na nacionalno po informatika..taka che moje nqkoi pyt specialno da ti prysna g**a :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...