Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

kakto kaza JIS 6te se dade tema v koqto da se zapisvame bih dal ideq

1-da se zapisvame

2-da izbirame igri za partito 4rez glasuvane

3-sas zapisvaneto koito iska da si zapazi i monitor4e]

kakto iskate samo davam ideq

BTW i az 6te is zapluq edno monitor4e sega zaribqvam horata ot mrejata i ima navitaci ama ne sa sigurni dali 6et sa svobodni tai 4e dano pove4e hora da se sabereme :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Да бе то това ясно.... То не мониторче ми аз трябва да запазя близо 5 места там някъде на по ВИП първа редичка със седемнайски... :) Ама айде няма да се цигана кат малките деца... има време сичко ще се уреди :) Айде тая година аз ще взема фото апарат че нали миналата май проблем имаше с качеството... ;)

Link to comment
Share on other sites

DJ Mighty K , тая форма проверява мейла дали има @ и нещо след това. Ако има, начи е валиден. А грешката от HIT.BG е щото няма страницата, на която редиректва след изпращане... А си мислех, че съм я качил.

Проблеми с формата няма, получил съм 15 заявления от 3-ма души... МОЛЯ ИЗПРАЩАЙТЕ ПО ЕДНО ЗАЯВЛЕНИЕ!

 

--- Вече няма никакви проблеми с формата за записване!

Link to comment
Share on other sites

Фактически не трябва да се притеснявам нали? И аз си мислех че така ще да била работата ма си нащраках няколко пъти за по сигурно... Айде регнал съм се ... щастлив съм!!! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми се иска да дойда.ама с  моя Duron на 800 Mh...то ще ме е срам уе :unsure:

Какво ще те е срам ??? Аз ще съм със P! 133/96 SDram/ 650Mb HDD/ video 1Mb ISA :sick . E....и още една машина ще нося де :) Първата ще е CarMP3-то ;)

Link to comment
Share on other sites

Ало People така и не разбрах може ли или не може да се гледа на това LAN_PARTY.Щото аз имам мерак да дойда да вида за кво става въпрос.

А колкото до това, че JIS е увеличил год. от 16 на 18 не е хубаво.Кви са тия работи бе хора.Пак и аз имам цели 80 Евро в мойто компютърче.Дето аз лично сам ги дал.Та молби или там някви глупости от родителите.Да им кажа и в колко да ме земат.Не мислите ли че е излишно.

 

Дайте повече инфо за миналото LAN PARTY.Интересувам се много !!!

 

Забравих да питам, ако решиш да влезнеш само да гледаш пак ли е 5 лв. ВХОДА.Надвам се да не бъркам с цената ма ми се струва че толкова пишеше в сайта.

Link to comment
Share on other sites

Заповядайте да гледате, но е ОГРОМЕН пропуск да не участвате като се има предвид, че това е второто и има хора, които още съжаляват, че не са били на първото. Всъщност може да се навиете като видите зарибявката да донесете и машина :) Няма вход за кибици, ама не е желателно да седят през нощта.

 

http://warezru.veno.biz/invision/index.php?showtopic=6560 ---> Това е старата тема, http://lan_party_pld.hit.bg/ ---> това е стария сайт. В темата може да намерите и снимки и впечатления и каквото поискате :)

 

Записвайте се! Вече имаме 18 човека, записани :)

Link to comment
Share on other sites

a ve za kvo shte te e sram i moita mashina ne e koi znai kvo oba4e vse pak shte ima naduvani4ki :P seki shte si pokaje nali sme se sabrali za kupon koito moje shte se meri po hubost i po moshtnost :D az nqma da vzema u4astie :tongue

Link to comment
Share on other sites

ima li qko modding i az shte doida

za sega samo da gledam no na lan party 3 shte sam i uchastnik

zamislil sam da pravq mod ama na nova kutiq i shte vidim no predpolagam che shte stane nai rano nova godina.

 

ta za mod kajete za da znam che men tova me valnuva

Link to comment
Share on other sites

Даже състезание правим.

Liverpool`Fan`1 - ела сега! Другото кой знае кога ще е. Да си кибик не е интересно! Ела с машина.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...