Jump to content
BulForum.com

LanParty_Plovdiv #2 (коментари)


JIS

Recommended Posts

да Shade идеята е добра, на няколко машини на които върви добре всеки със собствените си сейфове. Ако наистина може да стане така ще е супер.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply
айде :) 77 сме

и още едно момиче ;)

 

Тшшшшш

Ти да не си почнал да раздаваш бонбони на момичетата бе ?????? :punk

Link to comment
Share on other sites

zna4i sedq i mislq i malko razmi6lqvam na4i ako e na NFSU1 turnira mi varvi dobre kolata e dobre na4i stava ako e na U2 preavrtqh q na medium nemam vsi4ki upgreidi ama ne mi varvi dobre kompa i ako 6te e na U2 da se namerqt 4 hubavi ma6ini i da stava kupona :punk

Link to comment
Share on other sites

.............и тоя път ако няма 100 човека .. тежко ви там на партито !!!

ще има санкци :woot

 

.............

 

Данчо, явно си уплашил хората бе......май ще подминем 100 човека.Между другото ще има ли места за всички ??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

ДС: 112 юзъра. За повече, в коридора и да си носят ток B)

 

XAXAXAXAXAX :lol: To da zema ako nqma mqsto za men da si nosq koleloto i za zadnata guma da mu varja generator ;) Samo neznam koi 6te go zadvijva dokato az si pravq kefa da cakam :devil

Link to comment
Share on other sites

не се тревожи за всеки ще има място особенно след новината която ще ви изръся сега... :( :angry:

директора на училището не се съгласи да даде мониторите за ползване по време на лан партито!

супер скапано ...

НО ще се реваншираме някак си :)

 

ЩЕ има награда за всеки участник!

Link to comment
Share on other sites

Моля всички, които четат тези постове относно мониторите да ми пишат PM и да кажат дали ще дойдат със собствени монитори, или няма да идват изобщо!

Монитори няма, това ни беше казано категорично и окончателно. Наистина това е непрофесионална проява от наша страна, съжаляваме. Моля PM!

Link to comment
Share on other sites

imam ideq otnosno monitorite spoko :)

На ПМ съм казал и тука ще потвърдя. АЗ ще си нося монитор :) ако трябва и суич,кабел, маса,стол, подвижна лампа, хавлия, сапун,джапанки,тъмни очила, ядене за 2 дена, вода 5л туба, книжка с картинки "за оцветяване", 1-ви том на книгата "Как да си скапем бързо компа" , наръчник "Аз вече давам на късо с отвертката"......е.....стол забравих. :( :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ei... kofti rabota no vinagi ima izhod ot vsqka situaciq... az lichno 6te probvam da si domakna CRT-to a v kraen slu4ai 6te si domakna samo 6taigata da vi skasam 6u6onite na modderskoto sastezanie... hehe abe 6te si go napravim gotino i uiutno... nadqvam se da nqma otpisali se poradi fakta che nqma da ima monitori... namerete vriant i elate!!!! A i JIS moje i da opravi ne6tata i da gi varne po staro mu kakto bqha planirani... aide piis i se stqgaite malko po malko 6toto kupona nablijava :punk

Link to comment
Share on other sites

скъсахме си с Митко гъзовете и ...

намерихме тройно, даже четворно повече спонсори и ...

 

не ми се коментира :)

 

зимайте мониторите и идвайте .. шоуто ще е многократно по-голямо ;)

Link to comment
Share on other sites

Тва с мониторите е гадно, щото единия от момчетата които щях да доведа е от стамболийски и едвам го накарах да си домъкне компа и няма да може да донесе монитор

Link to comment
Share on other sites

не получаваме ПМ за отписали се :)

тва е много хубаво :D

 

ЕЛАТЕ ВСИЧКИ И ВИ ОБЕЩАВАМ 3то ЛАН ПАРТИ.

(но няма да е в МГ-то!!!)

 

само трябва да знаем колко ще сте че да можем да поръчаме специалните награди ;)

Link to comment
Share on other sites

ne znam za6to taka ama use6tam ne6to adski priqtno i prosto sarce ne mi dava da ne doida... fakticheski nqma 6ans da chukna na darvo da ne doida... intenzivno si modvam kutiqta... dneska ot 18:30 do sega 01:45 sam razglobil tuka sichko i staqta mi ne prilicha na ni6to... po interesnoto e obache che za toq period ot vreme uspqh da sloja samo 4 dioda i malko spoiki napraih... interesno ama daje kutiqta mi stana mnogo po-grozna... razbira se obache ne me e iad :) Iskam mnenie za tova koeto sam napravil kato doida

 

Ajde moite preporaki kam vsichki sa DA NE SE OTPISVATE !!! 6outo 6te e neveroqtno... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...