Jump to content
BulForum.com

Музика, на която се разцепвате ;)


Valkyre

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко ли пияничък си бил, когато си слушал този Гавър?

Или това ти кефене е в следствие от безбройните часове слушане на, ъъ... техно (поставям под общ знаменател всичкия шум, съдържащ в себе си кратки фрагменти повтаряни до втръсване с леки вариации в структурата на фона)?

 

П.п. Ето го тук истинското нещо, нали, не за друго, ами за оплакване на слуха след горното недоразумение...

 

П.п.2 Солистът в горното... нещо..., би трябвало да си трегризи лъка и грифа на цигулката в знак на протест, че е принуден да прави такива срамни работи.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ти си ТОТАЛЕН мисир, честно... Да говориш такива тъпотии за Макс Рихтер... Абсолютно без коментар. Земи си изтрий поста по-добре, мисир, и не ми давай наклон какво ми харесва и какво не, както и аз не давам оценки на тъпанарщините, които ти слушаш. Меко казано е безсмислено... 

Link to comment
Share on other sites

С риск да бъда обявен за Главен Мисир...напълно поддържам мнението на Гадин...

 

 

П.П. Забравих да кажа от кого рискувам да бъда коронован - от Великия Мисир, разбира се...то се подразбира.

Link to comment
Share on other sites

Че кой друг освен Великия мисир  :laughing:

 

Освен това ти не можеш да бъдеш главен мисир - ти си птеромисир.

 

Всеки си има мнение, излишно е да се спори по подобни въпроси - неведнъж сме го казвали. Или да изброявам пак коли, отбори, цветове... 

 

Очаквам да чуя ваши композиции и/или интерпретации, че да ги оценим... 

 

А аз ще продължавам да си слушам тоя концерт редовно, както правя откак гледах ARRIVAL и чух Макс Рихтер. Имам предвид разбира се

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gog1PQ3BGfQ&t=14s 

 

А вас никой не ви е опрял ножа да го слушате. Ама да ми давате наклон - молим у лево. 

Link to comment
Share on other sites

Земи си изтрий поста по-добре, мисир...

Няма пък!

И както е казал народът - Никога не е късно човек да стане за резил, пък бил той и Макс Рихтер!

Колкото до останалото...., хич се и не опитвам къвто и да било наклон да ти давам, първо щот си тотално дръво (та ни се гънеш, ни се накланяш) и второ, ми е противоестествено за моята натура.... Нали знаеш - Лягай си също толкова неук, и бъди щастлив в съвършенството си :))

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

И аз те обичам. И си спомних,че носи едни семена и ги намерих в медната чаша, в която ги бях скрил. Мисир. Нямат нищо общо с питахая - чак миналия ден жена ми си спомни какви са - ти можеш ли, или да питам Красена? 

Link to comment
Share on other sites

И както е казал народът - Никога не е късно човек да стане за резил, пък бил той и Макс Рихтер!

 

:thumbsup:  Историята помни как Селин Дион пя фалшиво почти в друга тоналност, как Адел тотално забрави какво има да пее, а за излагациите на Мадона изобщо не искам да говоря, макар и трите да са велики като цяло...

Link to comment
Share on other sites

Като споменахте Селин Дион може и да съм го поствал ,но нищо.Страхотно ансамблово изпълнение с уникална хореография.Къде?Естествено във Вегас :) :bowdown:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...