Jump to content
BulForum.com

Кой е на диета???


MuFFi

Recommended Posts

извинявам се ,но искам пак да изясня ,че говоря за покачващи масата тренировки ... и найстина тренирам си сърцето с кардиото ,а не това дали ще мога да бягам 20 км без спиране или не ...

@Едит : LuDaTa_BaBy не ти препоръчвам да я пробваш диетата ..

 

pi4 az deieta prez jivota si ne sam praila i nqmam namerenie i da praa kakto kazah treniram dostata4no za da ne nadebeleq

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
извинявам се ,но искам пак да изясня ,че говоря за покачващи масата тренировки ... и найстина тренирам си сърцето с кардиото ,а не това дали ще мога да бягам 20 км без спиране или не ...

а приказката беше за диети - пак я оплескахме.

пийс! ;)

Link to comment
Share on other sites

Еееее едно време в казармата, като правихме по 100 лицеви и в почивката коремни, старшината казваше: Здрав кръст - здраво семейство.

Диетата е секс = стройна фигура и спокойна натура. И ядене на корем ;) (иначе няма калории за диетата)

Link to comment
Share on other sites

xiT,прав е бил старшината с изказването си.Като ти се скапе кръстът става лошо.Айде на лицевите опори.А твоята диета също е добра,аз само ще добавя ходене пеш

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на диета - като цяло ограничавам количеството на храната и се опитвам да ям разделно, не ям хляб и сладко, но движението нещо....... (май не ми е достатъчно).

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ядене на салата "Слънце".

Салатата се приготвя като вземете едно татарско кюфте и около него наредите кебапчета за лъчи :)

Link to comment
Share on other sites

moqta dieta (185cm; 72kg) e slednata : sutrin stavam otiam na daskalo da piq kafe, nqkade kum 10 4asa hapvam edna- dve banici; kum 13 4asa piq sledva6to kafe; kum 15 4asa xapvam nqkva suhoejbina ot hladilnika ( qde6 kvoto nameri6);praa tam nekvi gluposti i kum 21 4asa sa oprasvam qko s kvoto e zgotvila majka i izlizam!!! :))

Link to comment
Share on other sites

na 3 pyti sym svalyal po 23 kg , ama sym geroy i smelo si vryshtah izgubenata loy. E , po 1 vreme bicepsa mi beshe 45 sm , gr.kosh 115 , a taliyata 78 , ama az se preborih - spryah da treniram i taliata mi stigna vyzhititelnite 98 sm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
абе такъв голям форум -  има ли вегетарианци? :P  :D

Има, има. Искам да питам нещо веганите във форума: В месото(червеното) има 8 аминокиселини, които не могат да се набавят от други храни, как мога да се справя с този проблем? Помагайте :wir .

Link to comment
Share on other sites

В месото(червеното) има 8 аминокиселини, които не могат да се набавят от други храни, как мога да се справя с този проблем?

 

Заместители:соя и соеви продукти.Млечни продукти(май....)Пълнозърнест хляб.

Но ти ги набавят в минимални количества.

Link to comment
Share on other sites

Заместители:соя и соеви продукти.Млечни продукти(май....)Пълнозърнест хляб.

Но ти ги набавят в минимални количества.

За млечните продукти и плнозърнестия хляб не съм много сигурун. Трябва да има някакъв начин, иначе по света има много хора с анемия :) .

Link to comment
Share on other sites

Много зле ми действат празниците...толкова много сладки изядох тези дни, че направо съм отвратен от себе си...От 1 януари ГЛАД!!! Ама глад до кръв!

Link to comment
Share on other sites

Има, има. Искам да питам нещо веганите във форума: В месото(червеното) има 8 аминокиселини, които не могат да се набавят от други храни, как мога да се справя с този проблем? Помагайте :wir .

 

Чрез хранителни добавки, иначе е трудно.

 

Моята диета изключва всичко пържено, ограничавам сладкото, не ям солено, не пия алкохол, газирано, не ям люто. Заради стомашно-чревни проблеми си я наложих, ама ми хареса и си я спазвам :)

 

moqta dieta (185cm; 72kg) e slednata : sutrin stavam otiam na daskalo da piq kafe, nqkade kum 10 4asa hapvam edna- dve banici; kum 13 4asa piq sledva6to kafe; kum 15 4asa xapvam nqkva suhoejbina ot hladilnika ( qde6 kvoto nameri6);praa tam nekvi gluposti i kum 21 4asa sa oprasvam qko s kvoto e zgotvila majka i izlizam!!! :))

 

УЖАС!

 

Ехо!!!Тук не говорим за добро тяло а за отслабване.Да включва се и спорта, тука пишем за ДИЕТИ.

 

Ехо!! Отвори тълковния речник и виж какво точно значи диета.

Link to comment
Share on other sites

Ехо!! Отвори тълковния речник и виж какво точно значи диета.

Ще я улесня въпреки, че незнам защо я питаш. Диета най-общо казано (без да гледам в речника) е начин(режим) на хранене. Това може да включва повишаване, сваляне и запазване на теглото :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам тук има някои неща, които сте написали и, които човек не бива да прави ако иска да отслабне. Аз като една отявлена диетоложка ( около безброй пъти съм се опитвала да пазя диета и винаги се е проваляла) мога да ви кажа, че не бива да спирате която и да е храна на 100%. Мога да ви дам един пример, от личен опит съм го разбрала това. Преди 3 години бях с около 5-6 кг повече от колкото съм сега и исках мноооого да отслабна. Близо 3 месеца не ядях никакво месо, хляб или каквото и да е било сладко. В края на третия месец се разболях от пневмония и 1 месец и половина бях в болница. Лекарите не можеха да ме излекуват, защото организмът ми беше загубил всякакъв имунитет. Твърдяха дори, че съм се разболяла, защото организмът ми бил отслабнал и една истинка се превърнала в нещо по-сериозно. И наистина мисля че е така. Диетите са полезни ако са в нормата и ВИНАГИ трябва да са придружени със ПОВЕЧЕ ДВИЖЕНИЕ ИЛИ СПОРТ. Иначе сега съм 49 кила (160 см) и смятам че има още какво да се желае особено около коремната област. Иска ми се да мога да сваля малкото сланинки, които покриват мускулите ми, защото наистина много се сатарх за тях, но не мога да се отърва от сланинките... :cry А и между другото никога не дъвчете дъвка ако искате да отслабнете. Тя изобщо не е полезна за стегнатия корем и за стомаха, тъй като дъвчейки киселините, които смилат храната в стомаха се активират, обаче няма какво да смелят. Това си е научен факт ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...