Jump to content
BulForum.com

Кой е на диета???


MuFFi

Recommended Posts

Иначе сега съм 49 кила (160 см) и смятам че има още какво да се желае особено около коремната област. Иска ми се да мога да сваля малкото сланинки, които покриват мускулите ми, защото наистина много се сатарх за тях, но не мога да се отърва от сланинките... :cry

Тичане и подскоци на мПсто.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Една специална диета, понеже съм изключително разстроен (ужасно в буквалния смисъл):

Препечени (до кафяво) филкийки с лимон, вино, кафе. И след петнайсет минути съм го изсрал всичко...

Link to comment
Share on other sites

Ми 2 тънки филийки за закуска, на обяд наблягате на самата храна, с много малко хляб, ако не можете без него ... крехко пилешко месце ... сирене с домат дори ... Вечер, когато огладнеете ядете нещо малко ... примерно 1 бучка сиренце, 1 кренвирш ... Колкото да залъжете стомаха ... И лягате да спите, защото пак ще огладнеете скоро :о) По този начин свалих 14 кг за около 3 месеца ... И си докарах камъни в бъбреците, но това се получава доста често при рязко сваляне на килограми, така че никой не е защитен :о)

Link to comment
Share on other sites

@Rennie както ти е казал netrootbg тичане. Само ще допълня, че ако си вързваш някакво коланче около кръста резултатът ще е доста по бърз :) Ако не ти се дават пари за тея дунапренените става и с найлон, пробвал съм :bgrin:

 

И относно диетите ако искате да отслабнете най-добрия начин за мен е разделното хранене. Ако искате нещо повече спрете хлебните продукти, но не напълно. Защото без въглехидрати може да откачите :tongue

И накрая за хората със сериозните диети дето пише яжте тва и онва, зарежете ги. Наскоро четох една теория според която ни се яде точно това, което ни е забранено. Пример: яжте всичко, но си забранете едно нещо. Примерно грейпфрут или някакъв друг плод. Всичко друго можете да ядете да видите, че ще ви се яде точно това което не може да си хапнете. Затова хапвайте от всичко по-малко(не като мен от всичко по-много :rolleyes: )

 

от плодовете се пълнее  :D

@Stenli замисли се за това с найлоните , все пак когато се потиш найлонът спира дишането на тялото ти . Доказано е ,че ако на чист въздух си без нищо (гол) отслабваш с 20 % повече ,ако си с дрехи и 35% ако си с найлон . Недейте правете грешката да си слагате такива работи ! Отслабването значи тялото ви да диша за да може да изгаря мазнините , ако спрете дишането му няма да направите нищо !

Мхм тва не го знаех за найлонът :blink: А тези колани дето са направени специално за тва вършат ли работа :huh:

Link to comment
Share on other sites

А тези, които не могат да си го позволят, карат на плодове  :(

от плодовете се пълнее :D

@Stenli замисли се за това с найлоните , все пак когато се потиш найлонът спира дишането на тялото ти . Доказано е ,че ако на чист въздух си без нищо (гол) отслабваш с 20 % повече ,ако си с дрехи и 35% ако си с найлон . Недейте правете грешката да си слагате такива работи ! Отслабването значи тялото ви да диша за да може да изгаря мазнините , ако спрете дишането му няма да направите нищо !

@Shmi После като спря диетата колко качи 20 ?

1 кремвирш да се залъже стомаха , 1 парче луканка (60% мазнина) е такиа работи ...

@Rennie щом искаш само да оправиш коремът , занимавай се с него ! Може да тръгннеш на аеробика , за жени този "спорт" е много добър особено в твоя случай ,мисля че тичането е вече за хора с по-голямо наднормено тегло , които искат да свалят цялостно . Може да си направиш (да попиташ някой инструктор в някоя зала ) програма за коремът , която да може да си изпълняваш дори вкъщи . Научи се да се храниш разделно (дори и да не свалиш с хранене то поне ще се чувстваш много по-здрава и жизнена ) . Не прави типът диети , ям нищо и спортувам , най-много да си докараш някое увреждане за цял живот . Пий много вода , тя кара ненужните вещества да се изхвърлят от тялото по-бързо .

Link to comment
Share on other sites

по отношение на диетите за отслабване мога доста да говоря,защото съм изпробвала не малко от тях.но колко от тях са имали действително някакъв ефект,незнам.най-вредното е пълно гладуване.това в никакъв случай да не се прави.просто е много вредно и ефекта е нулев.два пъти съм гладувала напълно и резултатът беше следният:припадък и двата пъти.по отношение на всичките тези диети,които ги пише във вестниците,списанията и там по различните предавания ги дават:не ги прилагаите.те са минали през толкова уши,че коренно са се изменили от първоначалния си вид.затова моя съвет е:отидете при някой инструктор в някоя зала и го помолете да ви изготви някаква програма спрямо вашите килограми и т.н.тези хора си разбират от работата(не всички,но повечето).така популярната диета плодове,мед и течности не е за всеки.затова ако наистина искате да постигнете някакъв ефект...яжте здравословно и спортувайте :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...