Jump to content
BulForum.com

Кой е на диета???


MuFFi

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Аз пък съм с гастрит и рефлукс и ми спряха пърженото, сладкото , кафето , алкохола ,цигарите, всичко , що е с дебели люспи.

Изобщо махнах всички гадории от менюто си и сега се чувствам перфектно :)

Link to comment
Share on other sites

Пълнозърнест хляб,много течности и почти никакво сладко+момче/момиче около вас;)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам ефикасна диета ама се иска много инат за нея :)

7 дена само на минерална вода.След това се започва захранване по 1 път на ден плодове и това в продължение на 7 дена и през следващите 7 дена по 2 пати на ден 1-вия път плодове 2-рия зеленчуци и накрая последните 7 дена по 3 пъти на ден 2 пъти зеленчуци и 1 път подове през останалото време ако испитвате много глад ще се наливате с минерална вода :).

Link to comment
Share on other sites

Eто от мен една: 1.Закуска-Мюсли със мляко.Допълнително-4аша мляко.След това-взимате едно хап4е ябълков оцет.Докато подейства-правете 30 коремни и 30 лицеви. 2.Обяд-Една ябулка преди манджата.30 коремни и 30 лицеви.3.Ве4еря-Задължително някакъв плод(за предпо4итене 4ервен) и бяло месо.За предпо4итене риба.

Link to comment
Share on other sites

qjte qko i posle blaskaite malko trenirovki dietat vredi na zdraveto;PP

Link to comment
Share on other sites

@^Virgo^ в това е проблема ,че нашите нямат възможност да ми дават 10 кинта на ден за храна

@mobo извинявай ,но говорих изцяло за тренировки във фитнес залата ...

Колкото до кардиото , най-полезно е да се прави 30-40 минути ...

Другото което е да тренирам по военна програма .. ми се струва глупаво ..

Не мисля ,че ще ми е необходимо да бягам 20 км в джунглата .. или да убия 30 човека за 10 минути ..

Link to comment
Share on other sites

Аз знам ефикасна диета ама се иска много инат за нея :)

7 дена само на минерална вода.След това се започва захранване по 1 път на ден плодове и това в продължение на 7 дена и през следващите 7 дена по 2 пати на ден 1-вия път плодове 2-рия зеленчуци и накрая последните 7 дена по 3 пъти на ден 2 пъти зеленчуци и 1 път подове през останалото време ако испитвате много глад ще се наливате с минерална вода :).

Лошо няма .. само кажи кога да ти донеса надгробната плоча .. ?

Или пък по едно време ,ако почнеш пак да си ядеш .. мисля ,че ще качиш 20 килограма за 2 дни ... тогава пък да ти нося инвалидна количка .. защото няма да може да ходиш от дебелина ?

Ако имаш излишно тегло определено не е това начина ... .

Не разбирате ли ... !? Няма ли достатъчно месо , въглехидрати и протеини в яденето

ви ще мязате и ще се чувствате като парцали ..

Edit : извинявам се за двойния пост ,но няма вече какво да сторя ..

Link to comment
Share on other sites

edinstvenoto neshto koeto moga da vi preporacham e da opredelite kolko vyglehidrati, maznini, i beltychini izgarqte na den i da poglashtate sashtite kolichestva - a ako iskate da otslabnete malko po-malki ot tezi, a ako iskate da kachite malko po-golemi

 

i mnogo bqgane

zapomnete che bqganeto mu e maikata

Link to comment
Share on other sites

@^Virgo^ в това е проблема ,че нашите нямат възможност да ми дават 10 кинта на ден за храна

@mobo извинявай ,но говорих изцяло за тренировки във фитнес залата ...

Колкото до кардиото , най-полезно е да се прави 30-40 минути ...

Другото което е да тренирам по военна програма .. ми се струва глупаво ..

Не мисля ,че ще ми е необходимо да бягам 20 км в джунглата .. или да убия 30 човека за 10 минути ..

и кво искаш да ми кажеш че маратонците са ненормални, колоездачите пък нищо не тренират щото само претренират, и изобщо всичко което не е силово не е тренировка?

съжалявам, но не споделям мнението ти.

а за кардиотренировката също мога да поспоря колко е оптималното времетраене. споменатите от теб 30-40 минути кардио са добри за културист и силов атлет изоставащ с кръвоснабдяването на мускулите. Те развиват единствено и само сърцето като мускул, а освен това като се правят след нормална едночасова силова тренировка общото времетраене на престоя в залата пак превишава поставената от теб условна граница.

но всеки си има свои теории и практики и затова си имаме различни мнения. аз редовно си тренирам по 1:30-2:00 часа в залата, къде силово, къде аеробно - според настроението.

Link to comment
Share on other sites

И аз така. Под 1.30ч не ми пада тренировката. Обикновено е към 2 часа. А не съм изгубил никаква мускулна маса, въпреки, че кардио тренировката не ми е присъща и рядко се занимавам с нея. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма .. само кажи кога да ти донеса надгробната плоча .. ?

Или пък по едно време ,ако почнеш пак да си ядеш .. мисля ,че ще качиш 20 килограма за 2 дни ... тогава пък да ти нося инвалидна количка .. защото няма да може да ходиш от дебелина ?

Ако имаш излишно тегло определено не е това начина ... .

Не разбирате ли ... !? Няма ли достатъчно месо , въглехидрати и протеини в яденето

ви ще мязате и ще се чувствате като парцали ..

Edit : извинявам се за двойния пост ,но няма вече какво да сторя ..

 

vij sq pi4 az dieti ne pravq samo kazvam kakva dieta znam osfen tva izob6to ne sam debela i ofen tfa treniram basketbol ve4e 6-ta godina za tva 4e ne mi gi raspraai tiq na mene prosto spodelih dieta koqto mi kazaha 4e e efikasna

Link to comment
Share on other sites

и кво искаш да ми кажеш че маратонците са ненормални, колоездачите пък нищо не тренират щото само претренират, и изобщо всичко което не е силово не е тренировка?

съжалявам, но не споделям мнението ти.

а за кардиотренировката също мога да поспоря колко е оптималното времетраене. споменатите от теб 30-40 минути кардио са добри за културист и силов атлет изоставащ с кръвоснабдяването на мускулите. Те развиват единствено и само сърцето като мускул, а освен това като се правят след нормална едночасова силова тренировка общото времетраене на престоя в залата пак превишава поставената от теб условна граница.

но всеки си има свои теории и практики и затова си имаме различни мнения. аз редовно си тренирам по 1:30-2:00 часа в залата, къде силово, къде аеробно - според настроението.

извинявам се ,но искам пак да изясня ,че говоря за покачващи масата тренировки ... и найстина тренирам си сърцето с кардиото ,а не това дали ще мога да бягам 20 км без спиране или не ...

@Едит : LuDaTa_BaBy не ти препоръчвам да я пробваш диетата ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...