Jump to content
BulForum.com

харесвам едно момче


evi^^

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

emi ti v 6-ti klas si igrael na terminator az v 6-ti klas hodih v edin furgan i igraeh na edni ma6initi koito edvam go podkarvaha sega edno momi4e (ne vsi4ki ne iskam nikoi da obidq) oba4e 6-ti klas i ve4e iska S*x pak i ne zabravqite 4e momi4etata se razvivat po barzo ot mom4etata vse pak :blush:

kato se zamislq dobre davam saveta pak az ne otkrih lubovta to imam o6te vreme ama dali 6et do4akam :confused

Link to comment
Share on other sites

sega edno momi4e (ne vsi4ki ne iskam nikoi da obidq) oba4e 6-ti klas i ve4e iska S*x pak i ne zabravqite 4e momi4etata se razvivat po barzo ot mom4etata vse pak  :blush:

 

Вярно че днес и момичетата, и момчетата бързат да порастнат колкото се може по скоро, което аз лично никак не одобрявам, но тук в тази тема говорим за еви !!! Тя просто харесва много това момче и никъде не е казала, че иска S*x !!!

Надявам се че нямаш предвид нея, като казваш това, защото аз лично много не можах да те разбера ! Ако говориш по принцип съм абсолютно съгласна !

Link to comment
Share on other sites

дам говоря попринцип ина4е мога сам ода се извиня ан Еви за офтопика ЕВИ НИИ СМЕ С ТЕБ НЕ НИ РАЗО4АРОВАИ АМИ БАДИ СИЛНА КАТО МИЛЕН ДОБРЕВ И УМАН КАТО ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ :D

Link to comment
Share on other sites

стига сте шашкали хайвана бе! тя вече обеща че ще се стегне и ще го подгони. горкия. не знае кво му готвим ;P - добре че тя е добричка и избира по-меки варианти. важното е че вече е решила. сега просто чакаме резултати, а хубавите работи стават бавно....

Link to comment
Share on other sites

Много се извиянвам за off topica ,но ми е супер итересно какво ще стане ,секи път като влизам във форума минаам 1 от тук да глеам поредната серия,мноо се зарибих

Evi успех !!!

Link to comment
Share on other sites

след малко ще се издрайфам....има нещо в тоя топик от които ми се повдига...сори,незнам от кво е :sick

sushtoto i s men...samo 4e bez sorry :)..abe kvoto i da stava do 2 meseca ako se zemete shte skusate..otivash i go zagovarqsh itva e ...ama shte svarshi do mesec-taka stava kvo tolkova na vutre go vzimash? daje nqma i 1 meseca..daje mislq 4e nqma da stane da trugnete da 'hodite'... nameri si nqkoi drug kato za teb..deto tursi saveti po forumite za kak da si hvane gadje :) aide..

Link to comment
Share on other sites

извинявам се,искам само да ви кажа,че се получи така,че се наложи да си сменим класната стая и вече няма да го виждам толкова често и ще бъде по-трудно!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

няма да е трудно вапроса е да го заговориш без да се срамуваш и толкоз не е толкожа слойно и се вземи в раце и по скоро направи парвата кра4ка няма за кога да 4акаш или не6то 6те стане или ни6то тва е маина

Link to comment
Share on other sites

Господ дава,ала в кошара не вкарва :)

 

Я най-накрая го причакай нейде в тъмното и му кажи:"Бау!" :lol:

Шегувам се.Време е май да направиш нещо по въпроса,а не само да въздишаш отстрани...Аз така въздишах,въздишах,после се дърпах и ей ме сега-женен ;)

Така че-предприемай нещо,но добре обмислено.Успех!

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: emi imam edin syvet kym teb! ami 6te go kaja paravo - syeri si mislite ostani syma preceni si bez 4uzdi syveti i mnemiq i ako naisitna smetne6 4e mom4eto si zasluzava syberi vsi4kite si sili ideistvai momice! :D predi nqkoq druga da te izpravarila za6toto i tozi moment go ima! dano toi te oseni! no nai-vajnoto e da byde6 sebe si! za6toto ako ne si v na4aloto dori i ne6to da stane to pyrvo nqma da e istinsko, i vtoro nqma da izb6to prodyljitelno@!@@ uspex!

 

PS. U got to live your life to the real max, so go 4 it girl! :D :punk :devil

Link to comment
Share on other sites

evi^^, дай снимка

 

малка ти е :)

ама верно... evi^^ я дай снимка. може да ти излезе късмета с някой от форума вместо с тоя пич... :) щастието е навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

аз пък си мислех че искате снимка на пича дет си е харесала :)

ама нищо чудно и на него да му излезе късмета, квито сте разгонени.

Link to comment
Share on other sites

не,не искам,съжалявам,ще ви кажа само,че съм руса ,със сини очи и висока за вазрастта си!това е

ha! i az sum rus sus zeleni o4i i visok..aa i atleti4no tqlo imam ;) ...ima li nqkoq da se nameri za men ?! :blink: :tongue

horata da ti pomognat se opitvat ti ne iskash edna snimka da im dadesh...i kvo shhe stane ako dadesh? vah mali..to e strashno tva sus snimkite..po-dobre nedei..

i na kvo osnovanie si precenila 4e nqma da dadesh?!

EDIT:

i kato si blagodarna napravi neshto za tea hora iskat da te vidat..nai-malkoto koeto moje da im kajesh e pone PRICHINATA da ne im dadesh snimka...detski raoti kvo da praish...

Link to comment
Share on other sites

ha! i az sum rus sus zeleni o4i i visok..aa i atleti4no tqlo imam ;) ...ima li nqkoq da se nameri za men ?!  :blink:  :tongue

horata da ti pomognat se opitvat ti ne iskash edna snimka da im dadesh...i kvo shhe stane ako dadesh? vah mali..to e strashno tva sus snimkite..po-dobre nedei..

много мразя така ми говорят,аз съм им благодарна,че ми помагат,казала съм го не веднъж,но щом съм преценила,че не искам да им дам снимка,значи няма!!!

Link to comment
Share on other sites

мен пък лично хич не ме интересува как изглеждат, а защо по дяволите само си намира извинения и още не го е подхванала тоз хубостник.

аман вече - що трябва да го прави на сапунен сериал? толкоз идеи и мнения дадохме. каква помощ искаш още бе , еви?

ама направо както беше казал някой по-горе да ти го фанем тоя да ти го доведем - обещавам ти че както и да изглеждаш ще му се иска да те види теб повече отколкото да се види с мен отново....

нещо взех да се дразня вече.

 

edit: еви, във връзка с отговора ти по-долу да си чувала идеята че "животът е това което се случва докато си правиш други планове" ? не виждам смисъл да чакаш повече от понеделник когато ще си на училище и ще го видиш. макар че и не ми е ясно кво те спира да го потърсиш е днес, или утре....

Link to comment
Share on other sites

мен пък лично хич не ме интересува как изглеждат, а защо по дяволите само си намира извинения и още не го е подхванала тоз хубостник.

аман вече - що трябва да го прави на сапунен сериал? толкоз идеи и мнения дадохме. каква помощ искаш още бе , еви?

ама направо както беше казал някой по-горе да ти го фанем тоя да ти го доведем - обещавам ти че както и да изглеждаш ще му се иска да те види теб повече отколкото да се види с мен отново....

нещо взех да се дразня вече.

добре,де,щом толкоз се нервирате,затворете темата,аз когато съм готова ще използвам някой от съветите на хората ,оказали съдействие

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...