Jump to content
BulForum.com

харесвам едно момче


evi^^

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

mobo, стига бе, сапунката таман взе да става интересна, недей пика на сериала. Аз много се кефа ;) И не само аз.

 

ей, liquid, много те е яд, че няма да я видиш. Айде поне не си го избивай във форума, моля те!

Link to comment
Share on other sites

Nqma kvo da 4aka6.Pokaji mu 4e go haresva6.Gledai go sablaznitelno i razni takiva. ;)

6ti klas kvo sablaznitelno ue :) tq shom do sq ne go e nabarala na4i e ot tea momi4enca det samo vazdishat i si mislat "eh samo da go hvana" a kato se poqvi pi4a i si glatvat ezicite..samo poglednete..pita vuv forum kak da se zsapoznae s nqkvo mom4e i kak da go 'svali'...po dobre da pita priqtelka ili daje maika si basi..i samo kav ton darji ve4e..ako si iskam, kogato bila gotova, taka precenila...horata ispisaha sumati neshta a tq "kogato sum gotova"..mi zashto ne pusna temata "kogato si gotova"? togava samo 4etesh kvo ti pishat i deistvash...kolko vreme se mandaherca taq tema tuka samo i nishto ne stava...seki ti dava saveti a ti samo se opravdavash s neshto novo...aaa..dano nqkoq ti go zeme i da gi gledash kak se natiskat nqkade shtastlivo da ti doide akula v glavata 4e se deistva vednaga ne kogato si gotov!

edit: si4ko koeto imashe da se kazva po temata mislq 4e se kaza..tq "kogato e gotova" shte deistva ..kvo pove4e moje da q posavetvate ot tova neznam..ostavete q malko da se opravq sama 4e to ako sq ne e gotova nikoga nqma da e ...

edit 2 : ei religioznia...po-leko s izbivaneto vuv foruma a?kat ti e kef sapunki po kabela ima dostatu4no...a puk kak me e qd 4e nqma da vida nqkvo 13 godishno hlape prosto nqmash si i predstava...smqtam da se napiq po tozi povod 4e ot muka sarceto mi se kusa..

Link to comment
Share on other sites

6ti klas kvo sablaznitelno ue :) tq shom do sq ne go e nabarala na4i e ot tea momi4enca det samo vazdishat i si mislat "eh samo da go hvana" a kato se poqvi pi4a i si glatvat ezicite..samo poglednete..pita vuv forum kak da se zsapoznae s nqkvo mom4e i kak da go 'svali'...po dobre da pita priqtelka ili daje maika si basi..i samo kav ton darji ve4e..ako si iskam, kogato bila gotova, taka precenila...horata ispisaha sumati neshta a tq "kogato sum gotova"..mi zashto ne pusna temata "kogato si gotova"? togava samo 4etesh kvo ti pishat i deistvash...kolko vreme se mandaherca taq tema tuka samo i nishto ne stava...seki ti dava saveti a ti samo se opravdavash s neshto novo...aaa..dano nqkoq ti go zeme i da gi gledash kak se natiskat nqkade shtastlivo da ti doide akula v glavata 4e se deistva vednaga ne kogato si gotov!

като толкова ви ядосах,ще помоля да изтрият темата ми и повече няма да правя теми ,нито да исказвам мнения,след като ви нарвирам,то пък гати хората

КАЗВАМ ВИ ЕДНО ГОЛЯМО ДОВИЖДАНЕ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

6ti klas kvo sablaznitelno ue :) tq shom do sq ne go e nabarala na4i e ot tea momi4enca det samo vazdishat i si mislat "eh samo da go hvana" a kato se poqvi pi4a i si glatvat ezicite..samo poglednete..pita vuv forum kak da se zsapoznae s nqkvo mom4e i kak da go 'svali'...po dobre da pita priqtelka ili daje maika si basi..i samo kav ton darji ve4e..ako si iskam, kogato bila gotova, taka precenila...horata ispisaha sumati neshta a tq "kogato sum gotova"..mi zashto ne pusna temata "kogato si gotova"? togava samo 4etesh kvo ti pishat i deistvash...kolko vreme se mandaherca taq tema tuka samo i nishto ne stava...seki ti dava saveti a ti samo se opravdavash s neshto novo...aaa..dano nqkoq ti go zeme i da gi gledash kak se natiskat nqkade shtastlivo da ti doide akula v glavata 4e se deistva vednaga ne kogato si gotov!

е точно тва имах предвид. освен това, еви, погледни подписа ми. ти питаш за начини ние ти даваме, а после измисляш причини. ми признай си че не искаш и да спрем да се занимаваме. повечето тук сме технически умове и не обичаме нерешени проблеми. искрено ти желая да се справиш най-сетне с предразсъдъците си да събереш сили и да действаш. достатъчно си мислила - вече две седмици го обсъждаме, значи трябва да си наясно какво искаш. ние можем само да ти дадем идеи "как".

 

като толкова ви ядосах,ще помоля да изтрият темата ми и повече няма да правя теми ,нито да исказвам мнения,след като ви нарвирам,то пък гати хората

КАЗВАМ ВИ ЕДНО ГОЛЯМО ДОВИЖДАНЕ!!!!!!!!!

както искаш, но не мисля че бягането от проблема ще ти помогне да го решиш. ядосва ни бездействието ти, щом питаш. а мнения винаги можеш да изказваш - живеем в свободна страна.

Link to comment
Share on other sites

evi^^, недей! Трябва да свикваш и да приемаш, че във форума има всякакви хора. Не се предавай лесно и не им падай в краката!

 

И мисля, че е крайно време да се върнете към темата и да спрете с тея оффтопици, защото именно те ще затворят темата, а не коментарите на evi^^!!!

Link to comment
Share on other sites

evi^^, недей! Трябва да свикваш и да приемаш, че във форума има всякакви хора. Не се предавай лесно и не им падай в краката!

благодаря,но все пак явно много ги ядосах!

mobo,разбирам напълно,но аз запръв път съм се влюбила,притеснена съм ужасно много и не търся причини за да не пробвам,просто се притеснявам ,и на вас ви е лесно да ме съветвате,а не мислите на мен какво ми е.след като не обичате нерешени проблеми,няма да ви занимавам повече!

и не бягам от проблема,просто няма да ви занимавам с него,или пък с мен,нахвърляйте се колкото си искате върху мен,аз просто поисках съвет,а не укор ,а когато и да действам по въпроса,ще съм благодарна на тези,който ми помогнаха любезно,и да ви кажа,че не питам майка ми или приятелките ми,защото вие сте по -напред със тези неща,пък и ми е неудобно от майка ми!

Link to comment
Share on other sites

абе пичове я оставете момичето най-накрая :huh: (относно по-пресните постове-тя се ие харесала някой а вие тука я зарибявате :confused )

а като гледам накъде отива тая тема-направо ми се мисли...

Link to comment
Share on other sites

Ндаааа...Както винаги - изби на простотия.Еви недей се връзва,ами продължавай по твоя си план-рано или късно съветите ще ти потрябват ;)

А за затварянето на темата-това е най-лесното :P но няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

благодаря,но все пак явно много ги ядосах!

mobo,разбирам напълно,но аз запръв път съм се влюбила,притеснена съм ужасно много и не търся причини за да не пробвам,просто се притеснявам ,и на вас ви е лесно да ме съветвате,а не мислите на мен какво ми е.след като не обичате нерешени проблеми,няма да ви занимавам повече!

и не бягам от проблема,просто няма да ви занимавам с него,или пък с мен,нахвърляйте се колкото си искате върху мен,аз просто писках съвет,а не укор ,а когато и да действам по въпроса,ще съм благодарна на тези,който ми помогнаха любезно,и да ви кажа,че не питам майка ми или приятелките ми,защото вие сте по -напред със тези неща,пък и ми е неудобно от майка ми!

добре де,

може малко да съм прекалил, ама все пак някой трябва да ти даде зор, защото явно сама не можеш - това не е нахвърляяне, а съвсем леко притискане. като пораснеш ще видиш доста по-силни от тези. и не знам що си мислиш че не знаем кво ти е - всеки (абсолютно всеки) поне веднъж в живота си се е сблъсквал с подобен проблем. въпроса е да не повтаряш нашите грешки а да направиш свои. просто се стегни начертай си ясен план и си го следвай. дължиш го повече на себе си отколкото на нас.

а после се похвали как си успяла. стискам палци.

 

edit:

ето ти още идеи - що не се спънеш докато минаваш покрай него по коридора. или ще те подхване или ще те подкачи нещо и ще завържете някакъв лаф :)

друга класика в жанра е да изпънеш нещо което да му се наложи да ти донесе.

абе романтика - толкоз книги и филми има - харесай си нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ей, четейки темата се уплаших, че ще сецнете сапунката. Дайте да направим и екранизация, че да има повече баластра.

Еви, пречи ли ти нещо да се 'преместиш' по-близо до него? Имам предвид, казвай му здрасти, намери начин да влезете в една компания, търси начин да се виждате. Ако той изобщо е забравил за съществуването ти, няма начин нещо да се получи 'от самосебеси'. Покажи му, че искаш да се сближите.

Link to comment
Share on other sites

Хм. Нетърпеливите - абе я оставете детето! Стига сте го пришпорвали горкото, акъл лесно се дава, но нали накрая тя ще търпи последствията ако нещо се обърка. Ама в крайна сметка, Еви, кво пък толкова, а? Усмихни му се следващият път като го видиш и ако е мъж на място ще разбере :D Все пак ако те харесва работата е опечена, ако не - каквото и да му говориш трудно ще стане. Важното е да направиш първата крачка. :shy: Успех.

Link to comment
Share on other sites

благодаря много за проявеното разбиране към ситуацията,от петък се бях амбицирала да действам нещо,да му се усмихна,а относно снимката ,щом е за един човек,ще я дам! :)

Link to comment
Share on other sites

след като не обичате нерешени проблеми,няма да ви занимавам повече!

i na dumata si ne durji...pone nqkvi argumenti otnosno davaneto na snimki da beshe dala..pak povtarqm "detska raota" :)

evi^^..mislq da ti kaja ve4e..az sum mom4eto ot drugata klasna staq..ve4e si imam priqtelka ako beshe poburzala...

Link to comment
Share on other sites

i na dumata si ne durji...pone nqkvi argumenti otnosno davaneto na snimki da beshe dala..pak povtarqm "detska raota" :)

evi^^..mislq da ti kaja ve4e..az sum mom4eto ot drugata klasna staq..ve4e si imam priqtelka ako beshe poburzala...

не ми се занимава с ТЕБ !и не ми се прави на остроумен!аз писах относно бързането

Link to comment
Share on other sites

Сапунката стана интересна :P Сега да видим кой ще си изгуби паметта :lol:

 

Шегата настрана - Еви виж горния ми пост и спри да им обръщаш внимание ;)

Link to comment
Share on other sites

Сапунката стана интересна  :P  Сега да видим кой ще си изгуби паметта  :lol:

 

Шегата настрана -  Еви виж горния ми пост и спри да им обръщаш внимание ;)

видях поста ти и ще пробвам!

Link to comment
Share on other sites

ам нямах предвид да я даваш на всички ... само на мен ...

 

Ej furiozo az q popitah za tova predi teb.Taka 4e, ako dava snimka shte trqbva da e parvo na men.

Link to comment
Share on other sites

Стига вече, бе хора, оставете момичето на мира, аз пък не мога да разбера, вие какво искате - тя ни помоли за съвет КАК би могла да действа, а не КОГА !!!

След като сте дали вече един път съвет, стига само се ровете из тая тема и я пришпорвайте - най правилно ще постъпи ако действа когато тя се почувства ГОТОВА, даже и да става дума само за една усмивка !!!

А и не ви прилича, големи хора, да нападате момичето така !!!

Айде стига с офтопик-а вече, а когато Еви e готова сама ще си каже , ако ще и друга тема ще пусне, ако тази вече я няма...

Кураж, Еви ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Стига вече, бе хора, оставете момичето на мира, аз пък не мога да разбера, вие какво искате - тя ни помоли за съвет КАК би могла да действа, а не КОГА !!!

След като сте дали вече един път съвет, стига само се ровете из тая тема и я пришпорвайте - най правилно ще постъпи ако действа когато тя се почувства ГОТОВА, даже и да става дума само за една усмивка !!!

А и не ви прилича, големи хора, да нападате момичето така !!!

Айде стига с офтопик-а вече, а когато Еви e готова сама ще си каже , ако ще и друга тема ще пусне, ако тази вече я няма...

Кураж, Еви !  ;)

:D :D благодаря,ти май -най добре ме разбираш от всички!!! :) :D

Link to comment
Share on other sites

Awe nai vajnoto e 4e pove4eto mom4eta v 6/7 ne sa se dokosvali do momi4e !! :) Taka 4e sporede men edinstvenoto ne6to koeto trqbva da napravi6 e da go zagovori6 i suvsem nevinno(kakto nqkoi be6e spomenal) da mu kaje6 da otidete na kafe ili da se vidite sled daskalo ili ne6to ot sorta . Ako priemem 4e pi4a do sega e nqmal gadje za koeto e mnogo veroqtno vuzmojnosta da ti kaje NE e 1na milion !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Awe nai vajnoto e 4e pove4eto mom4eta v 6/7 ne sa se dokosvali do momi4e !!  Taka 4e sporede men edinstvenoto ne6to koeto trqbva da napravi6 e da go zagovori6 i suvsem nevinno(kakto nqkoi be6e spomenal) da mu kaje6 da otidete na kafe ili da se vidite sled daskalo ili ne6to ot sorta . Ako priemem 4e pi4a do sega e nqmal gadje za koeto e mnogo veroqtno vuzmojnosta da ti kaje NE e 1na milion !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

absolutely right:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...