Jump to content
BulForum.com

Депресията....


Recommended Posts

хубава успокояваща музика много помага...

 

Ili oshte poveche te skapva i zasilva chustvoto na depresiq.. karate da si spomnqsh a tova ne e mnogo hubavo

 

Yanni - Nostalgia :cry :cry

Muzikata e Lek.. No DO kakva stepen moje da ti pomogne v takava situaciq... Do nikakva spored men... Makar che i Tishinata ne e reshenie v takuv moment... Prosto po dobre da opitash da spish po cql den...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

kak 6a spi6 ve nali vse nqkoga 6a trqa sa sabudi6 , naprotiv trqa syn da ne ta hva6ta .....depresiqta e nejelanie ,pylno otkazvane na sy6tnosta ti da deistva , tva e momenta kogato trqbva da dokaje6 na sebe si ,4e vapreki sebe si i na puk na vsi4ko jivota v teb e po-silen ot bezsilieto ....boje .....zamislql li si se nqkoga kakav e 6ansa da se rodi nqkoi ..da se rodi6 to4no ti , tolkova e ni6tojen ,4e vseki edin koito se e rodil trqbva da se s4ita za lubimec na jivota :)

Link to comment
Share on other sites

На всички тия депресираните дето страдат от няква мания да бъдат съвършени и да бъдат най-идеалните хора ще им кажа,че има една мисъл "Не се страхувай от съвършенството,защото никога няма да го постигнеш"...

Аз не мога да разбера буквално какво означава "депресия",защото изчетох 3 страници глупости и се отказах да чета може би още толкова..

Ако тоя живот Ви е даден да се депресирате за какво изобщо живеете? Аз лично нямам такива депресирани състояния..Не съм и с розови очила,наблюдавам всичко,което се случва около мен,и ако е нещо по-кофти просто сядам мисля 10 минути,при което малко се обърквам и това е,ама пък чак да се "сдухвам","депресирам" и всякви такива бози няма...,просто ако за по-малко Ви пука за каквото и да е,може и да сте по-добре,гарантирам Ви ;)

Не казвам,чак да не Ви пука,а по-малко ;)

Абе де да знам и аз .. стига толкова писания :>

Link to comment
Share on other sites

На всички тия депресираните дето страдат от няква мания да бъдат съвършени и да бъдат най-идеалните хора ще им кажа,че има една мисъл "Не се страхувай от съвършенството,защото никога няма да го постигнеш"...

Аз не мога да разбера буквално какво означава "депресия",защото изчетох 3 страници глупости и се отказах да чета може би още толкова..

Ако тоя живот Ви е даден да се депресирате за какво изобщо живеете? Аз лично нямам такива депресирани състояния..Не съм и с розови очила,наблюдавам всичко,което се случва около мен,и ако е нещо по-кофти просто сядам мисля 10 минути,при което малко се обърквам и това е,ама пък чак да се "сдухвам","депресирам" и всякви такива бози няма...,просто ако за по-малко Ви пука за каквото и да е,може и да сте по-добре,гарантирам Ви ;)

Не казвам,чак да не Ви пука,а по-малко  ;)

Абе де да знам и аз .. стига толкова писания :>

Vse pak horata sa razli4ni. I takuv 4ovek sklonen kum depresiq nemoje prosto ei taka da si kaje primerno "Mainata mu kvoto 6te da stava" i da zabravi za vsi4ko gadno koeto mu e na glavata. Tova e edno sustoqnie na koeto stav6 vse po podvlasten bez dori da osuznava6 za6to se 4uvstva6 po toq gaden na4in. Prosto ne stava... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ясно ми е,че при не всеки става..обаче пък в край на сметка трябва да гледаме към всичко оптимистично настроени,а не за всяко нещо независимо дали е малко или не да се сдухваме...Щото аз като чета тука половината за кво се депресват и направо не знам,като дойде ден,в който ще се чувстват много самотни как трябва да се чувстват...

Абе не знам то си зависи и много от човешката психика,едни се депресват от кофтито време,други от разни скандали,трети от разни други йм проблеми...

И все пак като се "депреснете" сетете се,че има,некой,който Ви обича :>

Link to comment
Share on other sites

Ами аз в повечето случай си казвам "E*и му майката" и всичко се оправя. Тоест гледам да не ми пука. Каква толкова станало!? Просто като мине малко време и всичко се изяснява и оправя.

 

И все пак като се "депреснете" сетете се,че има,некой,който Ви обича :>

 

Ей т`ва пък никога не ми е помагало! :angry: А и повечето хора се депресират защото са самотни. Въпреки че на мен не ми пука. Знам че на другите не им пука за мен за това и на мен не ми пука за другите. Всеки да се оправя .

Link to comment
Share on other sites

Ей т`ва пък никога не ми е помагало! :angry:  А и повечето хора се депресират защото са самотни. Въпреки че на мен не ми пука. Знам че на другите не им пука за мен за това и на мен не ми пука за другите. Всеки да се оправя .

Bingo! ;)

Link to comment
Share on other sites

nqkoi sa sklonni kym depresiq. Az li4no rqdko izpadam v takova systoqnie.Samojiv sym i samotnostta nikoga ne me e pritesnqvala.Smqtam , 4e ako NE moje6 da byde6 s jelaniq 4ovek, zna4i toi prosto ne e za teb....lo6oto vreme me kara da se 4uvstvam 6tastliv, obi4am da razmi6lqvam dylgo vyrhu jivota i da uprajnqvam svoeto DZEN spokoistvie, da 4eta filosovski knigi i takiva raboti.

И

все пак като се "депреснете" сетете се,че има,некой,който Ви обича :>

napylno sym syglasen, no 6te dobavq: po-dobre ne se depresvaite, a ako 4ak tolkova obi4ate da se samosyjalqvate i ne mojete da izbegnete depresiqta, qjte 6okolad. I si namerete nekakfo svqstno zanimanie vmesto da sedite pred kompovete kato men tolkova do kysno :evil

Link to comment
Share on other sites

Ям шоколад и пак ми е гадно. Д*еба. :cry

Link to comment
Share on other sites

do sega nai golqmata mi depresiq (nadqvam se da e purva i posledna) e kogato se skarah :argue :excl: :cry s absolutno vsi4kite mi priqteli i mi beshe edno otrepano takova i ne izlizah 1 mesec (po sredata na lqtoto) ot vkushti , bqh se zatvoril , nito po kafeta , nito po barove , nito po diskoteki , nito po kru4mi awe nikade ... malko po malko se opraviha neshtata i dano ne se povtarq 4e ne e hubavo i ne go prepora4vam na nikoi , sq si4ko e alright :beerchug :punk :beer: :beer: :thumbs-up: :beerchug :gangstah: :beerchug :beer: :thumbs-up: :beer: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

hm mnogo ryadko izpadam v depresiq.....no kogato se slu4i stavam otvratirelen az samiqt ne moga da se ponasqm puk kamo li drugite....imam 4uvstvoto 4e kato se slu4i ne6to gadno to ne idva samo vodi sys sebe si o6te suma ti prostotiii......ama s vremeto edna dve sedmici .......i se opravyam :tongue

Link to comment
Share on other sites

Или, че са самотни, защото не могат да бъдат с желания човек. Това е много потискащо!

Аз съм така в момента. :( .

Baba_qga то и аз си мислех, че съм саможив и мога с почти нулеви социални контакти, ама ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
do sega nai golqmata mi depresiq (nadqvam se da e purva i posledna) e kogato se skarah :argue :excl:  :cry s absolutno vsi4kite mi priqteli i mi beshe edno otrepano takova i ne izlizah 1 mesec (po sredata na lqtoto) ot vkushti , bqh se zatvoril , nito po kafeta , nito po barove , nito po diskoteki , nito po kru4mi awe nikade ... malko po malko se opraviha neshtata i dano ne se povtarq 4e ne e hubavo i ne go prepora4vam na nikoi , sq si4ko e alright  :beerchug  :punk  :beer:  :beer:  :thumbs-up:  :beerchug  :gangstah:  :beerchug  :beer:  :thumbs-up:  :beer:  :beerchug

hmmm... imah edin priqtel i toi kato teb iz4atka mu 6aibata i iz4ezne za 2-3 sedmici. Ni vest ni kost, neotkrivaem. Posle kato razbrah 4e e pravil opiti da se samoubie i mi stana qsna kartinkata :bgrin: Ta gledai sledva6tiq put i ti da ne zalitne6 natam :) ;)

Link to comment
Share on other sites

На 12 бях изпаднала в голяма депресия и мислех за самоубийство. Сега бих се самоубила, само ако успея да затрия поне целия Пловдив с мен. Голяма омраза към хората въобще ме е обзела.

Link to comment
Share on other sites

Хм, ще ме прощавате, ама тука на все повече хора им трябва комбинирана терапия - леки хапчета и тежка тояга!

Главата служи не само за да си слагаш шапката на нея, ей! :angry1

Но всъщност ако ще снася безсмислици като последната, май е по-добре да си остане поставка за шапки.

 

 

Beati paulares spiritu ...

Link to comment
Share on other sites

Хм, ще ме прощавате, ама тука на все повече хора им трябва комбинирана терапия - леки хапчета и тежка тояга! 

 

Определено съм съгласен с теб.А който мисли,че има наистина проблеми - има си квалифицирана помощ за тая работа. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...