Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Здрасти, хора. Моя близка позната се нуждае от спешно кръвопреливане, в следствие на тежък кръвоизлив.

През годините тук многократно сме организирали подобни кампании насочени към конкретен човек или близък на човек от форума. В случая се оказва, че няма нужното количество хора, които да дарят кръв. А аз самият вече не мога да дарявам, поради здравословното ми състояние. Така че, се надявам да се намерят трима-четирима човека тук, които са склонни да дарят в името на добрата кауза по спасяването на човешки живот.

Ако има заинтересовани, нека ми пишат на лични. По вайбър ще им изпратя нужните документи, които ще трябват в центъра по хематология.

 

П.п. Тъй като дълго рових за да открия предишните теми за тези случаи, но не ги открих. Предлагам тази тема да бъде пинната, защото всеки един в даден момент може да се окаже в подобна ситуация. А това е добър начин за набиране на доброволци. Което в този форум е доказано през годините.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex pinned this topic

Б+ Но това в случая няма значение. Кръвопреливането ще се извърши в Стара Загора. Важното е да има налична дарена кръв, срещу прелятото количество.

Link to comment
Share on other sites

И така трябват ни трима човека за понеделник, но и един да се отзове, пак ще е огромна помощ. Кръвопреливането вече е започнало по спешнаст още вчера. Ако някой иска да помогне нека ми пише за да му изпратя бележка за пациента.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gado said:

И така трябват ни трима човека за понеделник, но и един да се отзове, пак ще е огромна помощ. Кръвопреливането вече е започнало по спешнаст още вчера. Ако някой иска да помогне нека ми пише за да му изпратя бележка за пациента.

Утре към 9 ще ида да дам, пиши ми само за кой трябва да е. 
 

П.С. Изнамерих някои от старите теми за дарения.



 

 

Link to comment
Share on other sites

Утре може ли? Мислех, че не работят. На сайта не пише нищо за работнито време в Пловдив. 

В центъра по трансфузионна хематология в Окръжна болница ли трябва да отида?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви и на двамата!

Към момента е намерен и трети човек, който е дарил вече и той. А вливането на кръв е прекратено с прогноза да не преливат повече, понеже показателите и вече са се стабилизирали в норма. Дано и не се налага да се търсят повече хора.

 

П.с. Отново ви благодаря и от името на родителите на тази девойка за проявената човещина.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...