Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Става въпрос за шоу-състезание.

По Диема

Гледах го ваканцията мисля че сряда към 04:00 часа.

Събират 6 ( така си спомням ) човека пожелание.

Дават им по 1 пистолет и целта им е да убият другите.

Полседния останал жив печели.

Кагато някои убиеше , се обаждаше на някакъв телефон за да "Натиснете 1 за да регистрирате убииство".

Помня че 1 се опита да избяга , но веднаха го подгониха хеликоптери и джипове от предаването за да не нарани невинни.

Също краината сцена ( в 1 кино ) казаха че е изиграна от актъори , защото е станало нещо с записите.

Участниците в серията която гледах бяха: 1стар мъж,медицинска сестра,маи някаква студентка,1бременна,1мъж за които не ми стана много ясно и останалите бяха убити преди да го започна да гледам.

Накрая жената на "1мъж" влезе в вапросното кино и уби оназе дето беше бременна и я вкараха в затвора за убииство.

Името беше нещо като саперници,конкоренти или някво такова.....

Link to comment
Share on other sites

От около 6 месеца си мислех да пусна такава тема :)

А сега по въпроса - имаше един филм за сериен убиец,който се опитваше да съживи Христос като убиваше определени хора и от частите им (ръка,краче,главица...) го "сглобяваше".Знаете ли кой е този филм ???

 

 

Където на края трябва да вземе сърце на бебе и го заловяват нали този? И аз го търся. На мен са ми разказвали за него, но не съм го гледал а искам.

Това май е "Възкресението" с Кристоф Ламбер. Много прилича на "Седем", но нямам идея как е оригиналното му заглавие...

Link to comment
Share on other sites

Мда. Не е "Седем". Писах, че е подобен на "Седем"...

А този, за който говоря съм сигурна, че е този, който търсите.

А сега по въпроса - имаше един филм за сериен убиец,който се опитваше да съживи Христос като убиваше определени хора и от частите им (ръка,краче,главица...) го "сглобяваше".Знаете ли кой е този филм ???

Това отговаря точно на "Възкресението". Кристоф Ламбер беше детективът, който разследваше случая. Гледам, че вече доста информация имате за действието на филма, така че ще споделя още съвсем мъничко-

Серийният убиец подбира жертвите си по специален критерий-име, възраст и професия. От всеки взима нещо и се опитва да сглоби тяло, което накрая трябва да възкръсне.

Гледала съм го няколко пъти и съм абсолютно сигурна! Но за оригиналното му име нищо не зная... Утре може и да се поразровя в архивите и ако намеря нещо, ще едитна поста.

 

 

По кабелната много често засичам един филм с Моника Белучи. Действието се развива Вт. св. война. Рекламата на Nestea* имитира част от действието на филма. Дори и мадамата в рекламата прилича на Моника Булучи. Някой има ли идея как се казва филмът. Жесток е...

 

*замръзи овцата :woot

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

@juji : да не е този

 

w00x, мерси много! Това е филмът:)

juji, май това е филмът с Кристоф Ламбер. :P

Абе и аз вчера го гледах този филм и май трябва да е същият, ама обложката на нашия пазар изглежда е друга. За това и се подведох... Иначе на обложката по видеотеките Кристоф Ламбер е застанал на колене(все едно прави предложение за женитба), държи пистолет, а ръцете и главата му са наведени надолу. Преобладава жълтеникавата гама, а заглавието на филма е бяло и обхваща цялата долна дължина.

Ама обяснение... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе, немога да се сетя заглавието на един филм.Действието накратко:главният герой умира, но не умира :P или по-точно възкръсва и си виждаше собствения труп в моргата и после с една жена се опитваха да разгадаят кой го е убил, нещо такова беше.Актьорът, който играе главната роля в този филм, играе и Джак в "Кинг Конг"

Link to comment
Share on other sites

Абе, немога да се сетя заглавието на един филм.Действието накратко:главният герой умира, но не умира :P или по-точно възкръсва и си виждаше собствения труп в моргата и после с една жена се опитваха да разгадаят кой го е убил, нещо такова беше.Актьорът, който играе главната роля в този филм, играе и Джак в "Кинг Конг"

 

С Adrien Brody може би е The Jacket. imdb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми аз пък търся един т.е. 2 филма...

1-вият : Беше няква комедия май , главния герой беше си купил някво дистанциооно и по по грешка попадна в телевизора и та имаше една въртележка на канали и той минаваше да кажем от ШОУ в Уестърн и така докато намери изхода.... дано моето смътно описание подсети някой :D

2-ят се казваше май Хвърли мама от влака , май , ама на английски не мога да си го преведа :(

 

Ако някой се сети 10х

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една анимация беше значи развиваше се в човешкото тяло и го даваха преди няколко години по HBO значи ставаше дума за живота там на клетките и се беше намардал някъв микроб и ги трепеше и по едно време на тоя човека му излезна една пъпка и там нов клуб отвориха голям смях някой ако се сеща ще съм му задължен!

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една анимация беше значи развиваше се в човешкото тяло и го даваха преди няколко години по HBO значи ставаше дума за живота там на клетките и се беше намардал някъв микроб и ги трепеше и по едно време на тоя човека му излезна една пъпка и там нов клуб отвориха голям смях някой ако се сеща ще съм му задължен!

Хахаха тва е Осмозис Джоунс http://movies.co.jp/info.php?id=1141

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години по кабелната попаднах на част от филм.Действието се развиваше в една стая,а главният герой беше с дълга коса и цялото му тяло беше направено от парченца чужди кожи(асоциирах го с онези шарени палта;))Доколкото си спомням имаше и някаква лекарка.Човекът пък си спомняше части от животите на хората, от които беше направен и някакво око го гледаше.Филмът създаваше много странно настроение...

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Ми аз пък търся един т.е. 2 филма...

1-вият : Беше няква комедия май , главния герой беше си купил някво дистанциооно и по по грешка попадна в телевизора и та имаше една въртележка на канали и той минаваше да кажем от ШОУ в Уестърн и така докато намери изхода.... дано моето смътно описание подсети някой :D

2-ят се казваше май Хвърли мама от влака , май , ама на английски не мога да си го преведа :(

 

Ако някой се сети 10х

 

IMDB: Throw Momma from the Train (1987)

 

И другия ми е познат обаче и аз не се сещам точно как е!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз пък търся един т.е. 2 филма...

1-вият : Беше няква комедия май , главния герой беше си купил някво дистанциооно и по по грешка попадна в телевизора и та имаше една въртележка на канали и той минаваше да кажем от ШОУ в Уестърн и така докато намери изхода.... дано моето смътно описание подсети някой :D

 

Stay Tuned (1992).

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли кой е филма дето вървеше по някоя от диемите между 6 и 7 сутринта? няколко пъти(не само тази сутрин , а и предишни дни, явно често го повтарятт) улавям с периферното си зрение докат преминавам през стаята една сцена, където симпатична чернокожа е вързана с белезници за единия крак към тръба и се мъчи да се отскубне. от другите сцени които съм мяркал се подразбира че тоя дето я е вързал й е нещо кат приятел и може би наемен убиец и си има проблеми с шефовете. ако някой по тази оскъдна информация се сети за заглавието, да казва. а ако пък се намери програма за диемите(не знам коя от диемите е Д, оплетено с плюсче е емблемата, без двойки или други елементи) от днес, ще си го потърся сам по часа на излъчването.

и дали си струва гледането тоя филм?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...