Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

търся филм за едни пичове студенти,които бяха в един футболен отбор (американски футбол)

имаха там някви изпити ,караха някакъв негър да ходи постоянно с топката и които му я вземе печелише нещо,аве яко филмче.ааа и има6е един тип мноо як дето чупеше стъклата на колите с глава

перковци някви

мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся един филм... :D

Беше за двама приятели, които живеят в Детройт, но нз защо се преместиха в Аспен. Там участваха в някакво ски състезание и в последствия единия от тях умря, а другия се пропи и почна да се дрогира....после не помня какво ставаше. Мерси

Link to comment
Share on other sites

Оф обеснението ми е доста тъпо.Става дума за един филм който мисля, че е сравнително стар. Гледал съм го по Нова ТВ преди доста време.Та ставаше дума за 2ма влюбени във 1 голям град, може и Ню Йорк да е бил просто не си спомням.Актрисата е сравнително известна. :)

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

V edin film .. nqkav 4ovek ... iska6e da pronikne nqkude. :huh: Spomnqm si 4e reje6e prustite na horata , ima6ti dostup do mqstoto za da moje i toi da vleze.Be6e izvadil i edna oko ... za da vleze 4rez scanirane na zenicata! :confused idei?

ААА,да...и аз се сетих за тоя филм.Гледала съм го,май действието се развиваше в бъдещето...

Не знам дали е този-имаше един с Том Круз,където в полицейския участък има някакви пророци,които предсказват всяко престъпление.И една много хубавка стена,където се нареждат мотивите като видео файлове...И една машина,която обработва данните и на една топка излиза името на убиеца и на друга-името на жертвата.На една се изписа името на Том Круз и той мина в нелегалност... май не е същият...обаче наистина имаше филм с пръсти и сканиране на ириса...

Link to comment
Share on other sites

V edin film .. nqkav 4ovek ... iska6e da pronikne nqkude. :huh: Spomnqm si 4e reje6e prustite na horata , ima6ti dostup do mqstoto za da moje i toi da vleze.Be6e izvadil i edna oko ... za da vleze 4rez scanirane na zenicata! :confused idei?

Този момент го има в Demolition Man

 

ААА,да...и аз се сетих за тоя филм.Гледала съм го,май действието се развиваше в бъдещето...

Не знам дали е този-имаше един с Том Круз,където в полицейския участък има някакви пророци,които предсказват всяко престъпление.И една много хубавка стена,където се нареждат мотивите като видео файлове...И една машина,която обработва данните и на една топка излиза името на убиеца и на друга-името на жертвата.На една се изписа името на Том Круз и той мина в нелегалност... май не е същият...обаче наистина имаше филм с пръсти и сканиране на ириса...

Minority Report

Link to comment
Share on other sites

Филмът се казва Slap Shot и го имаме в Movies.co.jp. Ето ти и препратката към IMDB. Филмът има втора част, но не съм я гледал и не мога да кажа, доколко има общо с първата и дали е добра. Нея съм я имаме в Моvies.co.jp, и в IMDB.

Link to comment
Share on other sites

Как е заглавието на филма Дрога на английски?Благодаря предварително.

Blow

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се пише Добре дошли в Джунглата. Щот го търсих в сайта ама го няма нещо под името Welcome to the Jungle.

Link to comment
Share on other sites

Значи търся един филм от 90-те. Даваха го едно време много често по A&K :P Става въпрос за едно богаташко семейство - баща, майка, голяма дъщеря и малък син, които ги нападнаха някви терористи. И заловиха всички от семейството само малкия не и той почна един по едни да трепе терористите с подръчни материали. Незнам дано някой се сеща за филма. Беше много добър

Edited by The Black Dragon
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...