Jump to content

Photo

OVERWATCH

Team-based shooter MMOFPS Blizzard

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 TAZ

TAZ

Депутат

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3747 posts

Posted 10 November 2014 - 08:28

overwatch_cast.0.jpg

НА 7-ми Ноември в претъпканата зала на BlizzCon 2014 и доста онлайн участници закупили BlizzCon ticket-a или гледащи live stream-ове, Майк Морхейм анонсира новата игра на Близард - Overwatch™, явно доста обсъжданата в миналото тайна игра - Титан.

Интересна и динамична онлайн пуцалка ще е (team based shooter) 6v6 формат. Визията беше уникална според мен, но аз съм и малко пристрастен към игрите на Близард. Освен самата презентация и анонс - участниците в таз годишният Blizzcon можеха да се докоснат и до самата игра. Близзард беше подготвил 600 компютъра за тест на gameplay-а. Както и да е - ето малко инфо и полезни линкове:

Разработчик: Blizzard Entertainment

Жанр: MMOFPS, Team-based shooter

Официална страница на играта: www.playoverwatch.com

Release date: TBA

Може да се запишете за бета през вашият battle.net account manager на по-късен етап или направо от сайта описан по-горе. Бетата ще започне 2015.

Полезни сайтове:

http://owking.com/

Ето и трейлъра, който представиха на Blizzcon както и геймплейа:

"Maybe our books will have a chapter shared…"
I can't sleep without your breathing and I can't breathe each time you're leaving.

#2 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 29384 posts

Posted 10 November 2014 - 21:31

Another comics... Нека да позная - ти си вече готов за главната роля като Mercy  :laughing:

B U L F O R U M POLICE
КУРАЖ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА - НИЙ НЕ СМЕ ВЕЧЕ РАЯ ПОКОРНА
THE ONLY THING NECESSARY FOR THE TRIUMPH OF EVIL IS FOR GOOD MEN TO DO NOTHING
We're machines...just like everything else in Nature
Вода не утоляет жажды. Я попробовал ... однажды
Коалиция анти-чалга

#3 mIRCata

mIRCata

брата на кмета

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6944 posts

Posted 10 November 2014 - 22:54

Усъвършенстван контърстрайк. Май. Иначе и аз си го представих Любо като Мърси-то.

Destroy, destroy, всичко destroy!
Факащите калинки rulzz!
kalinki.gif btv ≡ подлога :FU:
Почерпи с 1 кока-кола ;)

#4 TAZ

TAZ

Депутат

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3747 posts

Posted 11 November 2014 - 07:39

:)

Тя определено ми е фаворитка, но аз за сега не се виждам да играя тази игра. Не съм голям фен на този жанр, предпочитам си old school WoW - пак да има PvP, ама да мога да ловя риба, да си засаждам моркови във фермата и най-вече, да мога да фармя и да играя понякога PvE.

I can't sleep without your breathing and I can't breathe each time you're leaving.

#5 TAZ

TAZ

Депутат

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3747 posts

Posted 15 October 2015 - 11:49

Тези, които ги интересува играта ще се зарадват на информацията, която Близз вчера разпространиха, а именно:

Overwatch Beta Launches October 27th in the Americas

Подробностите са описани - първо са Щатите и Канада, след това Европейските бета сървъри и след нас Азия. Важното за тези, които ще я играят е, че има движение. Повече подробности ва BlizzCon.

#6 liquid

liquid

on the sunday of life

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4019 posts

Posted 03 November 2015 - 01:26

Изглежда доста интересна, първоначално не ме впечатли с нищо, но от както гледам ТФ2 про-тата как играят, ще е зарибителна.

Само дето ламерите нямат още достъп. Явно след Близкон, до тогава само известните и приятели/семейни покани.

when the sky is a flower field

#7 TAZ

TAZ

Депутат

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3747 posts

Posted 07 November 2015 - 11:29

overwatch.png Overwatch
  • Overwatch Pricing
    • Overwatch - $40, PC only, includes all of the heroes. Widowmaker skin bonus for pre-orders.
    • Overwatch Origins Edition - $60, PC, Xbox One, and PS4. All of the heroes, bonus skins, rewards for other Blizzard games. Baby Wintson Pet for WoW.
    • Overwatch Collector's Edition - $130, PC Xbox One, PS4. All of the Origins Edition content plus the soundtrack, an art book, and Soldier: 76 statue.
  • New Map and Trailer
    • Hollywood is the new Overwatch map, set in a fictional version of Hollywood.
    • new gameplay trailer was released.
  • New Heroes
    • D.Va - Former pro-gamer turned mech pilot.
    • Mei - Former Climatologist. Uses lower damage frost based attacks, has an ice block like ability, ice wall, blizzard.
    • Genji - Hanzo's brother. Throws Shuriken, deflects attacks, charges forward, and uses a katana.
  • Whats New in Overwatch
    • There will be no support for Macs
    • Release will only have 21 heroes, no announcement on additional heroes or pricing for anything after that.
    • New heroes are coming to beta next week.
  • The World of Overwatch
    • Working on a series of animated shorts and comics to tell the story outside of the game.

#8 t_tunchev

t_tunchev

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1643 posts

Posted 06 May 2016 - 22:13

В момента тече бетата за PS4 и много ми хареса.Успях да поиграя 1 час с някои от героите само и играта е супер...този уикенд ще и отделя повече време.
Бях решил да си я взема,но сега съм сигурен вече.
missing pictures

#9 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16336 posts

Posted 07 May 2016 - 09:44

Аз разцъках малко training и хич не бях впечатлен...
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#10 Godfather

Godfather

hax0r

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9265 posts

Posted 11 May 2016 - 03:12

И аз разцъках трейнинга. Абе не е зле, ама нещо тоя комиксов свят не ми допада.

#11 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6636 posts

Posted 17 May 2016 - 13:42

Аз играх на бетата, но за толкова пари не си заслужава. И 30 евро да е пак ми се струват много...

#12 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23574 posts

Posted 26 November 2016 - 16:38

Все още ли никой не играе на тази игра?
Аз играх миналата седмица безплатния уикенд и се зарибих. Приятна игричка за разцъкване без ангажиране. Не е нужно да седиш и да играеш по 6-7 часа като на WoW примерно. Сядаш за 30 минути. играеш 3-5 игри и спираш.
Сега като я пуснаха и за 35 Евро, направо си я купих.

Ако някой смята да я купува, като отиде на страницата за покупката, горе в дясно сменете региона на Americas. Цената ще се смени на $35, което са към 6лв по-евтино от 35 ЕВРО. :)

RV5uTLe.gif

#13 t_tunchev

t_tunchev

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1643 posts

Posted 26 November 2016 - 22:39

Играх бетата и се зарибих доста,даже си играех нон стоп :D
Все се каня да си я купя,сега покрай празниците мисля че е време.
missing pictures

#14 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23574 posts

Posted 27 November 2016 - 11:39

Давай докато е намалена. Под 64лв няма да падне. :)
Пише "До 28-ми Ноември", но не пише какво точно означава това. Дали 28 включително... Затова давай направо сега. :)

RV5uTLe.gif

#15 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6636 posts

Posted 28 November 2016 - 09:42

Сестра ми я играе почти всеки ден. Аз онзи ден я разцъках у тях. Доста еднообразна ми се вижда. Примерно от 5 игри на 2 ме пусна на една и съща карта...

#16 skazy

skazy

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 248 posts

Posted 14 November 2017 - 14:30

Здравейте! Някой да има проблем с последния драйвър на AMD. При мен не може да се играе. Постоянно пресвятква екрана, сменя си цветовете или става черен и само мерника се вижда, а звука си върви. :(

#17 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23574 posts

Posted 14 November 2017 - 14:35

Дам. Трябва да върнеш на драйвер 17.7.1 или по-ранен. Всичко след това прави мизерии, а при мен направо крашва играта.

Също така, ако си с Windows 10, трябва да му забраниш да ъпдейтва драйверите, защото ако ги ъпдейтне ще започне да крашва отново.

Един път си играех, започнах с работещ драйвер, докато съм играел се е ъпдейтнал и в един момент крашна.

Edited by w00x, 14 November 2017 - 14:35.

RV5uTLe.gif

#18 skazy

skazy

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 248 posts

Posted 14 November 2017 - 15:25

Баси мизерията... Сега заради една игра, трябва да прецакам други. Как изобщо са позволили от толкова време да се прецаква така, при положение, че хората са си платили за тази игра. И за толкова време да не се вземат никакви мерки.

#19 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 23574 posts

Posted 14 November 2017 - 16:15

Има тема в reddit, която AMD са пуснали, за да събират конфигурации с цел решаване и локализиране на проблема.
Проблема не е в AMD изцяло. Потребители с nVIDIA също го изпитват.

Проблема е с Overwatch. При мен започна след ъпдейта с Хелоуин евента. Преди това съм нямал никакви проблеми.
Има вероятност от Януари да не ми се е ъпдейтвал видео драйвера, но много ме съмнява.

RV5uTLe.gif

#20 skazy

skazy

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 248 posts

Posted 14 November 2017 - 16:49

При мен преди хелоуин ъпдейта ми се е случвало само да крашва и то 4-5 пъти. Показва син екран и започва да си върти процентите, но тогава помислих, че е от Уйна, не го бях преинсталирал от доста време. Дано скоро го оправят, че скоро превъртам Battlefield и ще се чудя пак какво да правя.

Also tagged with one or more of these keywords: Team-based shooter, MMOFPS, Blizzard

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users