Jump to content
BulForum.com

Петък 13-ти е днеска


Recommended Posts

Ндааа.Днеска си е денят на лошия късмет.Я на някой ще му умре хамстера,друг ще падне по стълбите....Ае...Суеверни ли сте?Аз не ...ама откакто ме прасна ток на един петък 13-ти...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Не знам защо,обаче на мен на петък 13 винаги ми е вървяло.Я намеря някой лев на улицата я нещо друго....

Link to comment
Share on other sites

Не знам,не съм суеверен.Но петък 13 май ми е скапан ден.Днес например няма какво да правя,изпържих си повече картофи отколкото мога да изям,но ги изядох и сега едвам гледам.Но иначе си е ден като ден.

Link to comment
Share on other sites

Я намеря някой лев на улицата я нещо друго....

Ми то за да намериш един лев на улицата означава, че на някой друг не му е провървяло :lol:

Link to comment
Share on other sites

Но петък 13 май ми е скапан ден.Днес например няма какво да правя,изпържих си повече картофи отколкото мога да изям,но ги изядох и сега едвам гледам.

 

 

Пиини и една бира.:)

На мен току-що ми избуши записвачката. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали съм суеверен, но знам едно- днес един много специален за мен човек има рожден ден. Това ми е достатъчно, за да ми е добро настроението.

Link to comment
Share on other sites

По принцип до ся на петък 13 винаги ми е вървяло. Я накой изненадващ тест в училище я нещо друго толкова весело. Дано и днеска да е пак така ... :D

Link to comment
Share on other sites

Бла! Crash-на ми лябимия сървър на Freelancer!

Link to comment
Share on other sites

По принцип не вярвам в тея работи, ама започвате да ме плашите. Ще трябва да внимавам :blink:

 

то точно като внимаваш те сполетяват неприятностите :)

 

И връзка към външни сървъри нямам... :angry1

 

и аз. много се дразня. international трафика постоянно пада. ще полудея.

Link to comment
Share on other sites

Аз хич не съм суеверен! Роден съм на 13-ти, така че няма от какво да се плаша :)

Още повече , че днес научих една страхотна новина - ще си бъда сам вкъщи за цяла една седмица!!! Ихааааа! :) Хич няма да се размажа от кеф!

Link to comment
Share on other sites

Аз хич не съм суеверен! Роден съм на 13-ти, така че няма от какво да се плаша :)

Още повече , че днес научих една страхотна новина - ще си бъда сам вкъщи за цяла една седмица!!! Ихааааа! :) Хич няма да се размажа от кеф!

 

стана купона.

Link to comment
Share on other sites

Срещу скромната сума от 512МБ РАМ и 200лв за джобни ще ви изпроводя до дома на Борис... Навитаците да се обаждат на тел: 555-8756. Търсете Кънчо.

А суеверен не съм... Петък 13 е нещо като Събота 25ти...

Link to comment
Share on other sites

Суеврията са ужасни!Създават ми паранои.А аз съм човек с лабилна психика...

Именно там се крие смисъла на суеверието! Знаейки че днес е еди какво си, те гони параноята! Очакваш нещо, предразположен си към него...

Link to comment
Share on other sites

....незнам какъв ден е ама днес взех премия :woot

...и не съм суеверен..или по-скоро достатъчно съм разсеян за да се сетя за някое суеверие в подоходящия момент ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...