Jump to content
BulForum.com

Петък 13-ти е днеска


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Е, па точно днес се чувствам добре и всичко върви по-добре от изминалите няколко дни.

:D

Link to comment
Share on other sites

Фатален ден и за полицията в Пловдив :lol: :lol: :lol:

 

Девойка открадна синя лампа от полицейски автомобил в Пловдив

 

13 март 2009 | 12:40 | Агенция "Фокус"

 

Пловдив. Девойка е била заловена вчера през нощта, непосредствено след извършена от нея кражба в Пловдив, съобщиха от пресцентъра на МВР. В 2.30 часа дежурният служител на “Общинска полиция” е задържал на площад “Централен” 22-годишната Б.В. от Вършец, която била откраднала полицейска синя лампа от полицейски автомобил, паркиран пред сградата.

Link to comment
Share on other sites

Бе за суеверие не знам, ама секи петък е празник за мен независимо дали 13ти или не.....

Link to comment
Share on other sites

Обикалям цял ден по болници, 4 общо, за да ми гипсират ръката за 25 дни накрая, работодателят ми ме обвини че го мамя със 700 бройки, което не е така впрочем, разбрах, че най-вероятно няма да получа едни пари, които имах да взимам и като капак на всичко ще трябва да уговарям една жена, която очевидно ми е навита, да хареса най-добрия ми приятел. За сефте да ми е гаден петък 13ти, но го прави със стил.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че няма нищо по- различно в този ден.До сега нищо по- различно или неприятно не ми се е случвало на тоя ден, пък и по принцип не съм някъв фаталист или суеверен.

Link to comment
Share on other sites

Винаги на петък 13 имам някъв изрудски късмет... Фък офф суеверия. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...