Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

Няма как да са като в TOR, тук не работят малоумници, които никога не са пипали ММО, повечето от хората в Carbine са участвали в създаването на WoW, което си е фактор все пак

 

IGN интервю с Frost от Carbine Studios

 

Интересното е накрая (отново) - на Gamescom ще разкрият всички класове, даже вече се спекулира и по тази снимка от техният щанд - 1149501_535556743184771_1934669429_o.jpg

На нея се вижда Мачери с две сжетещи оръжия  в ръцете или магия, която не сме виждали до сега :) дали не е Алхемик??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

един пч спомена, че с mining на клиента са видеи информация за 10-12 класа като имена :) Явно ги има заложени :)

Сега да видим дали ще ми зададат въпроса от twitter - кога е следващата бета :)

Link to comment
Share on other sites

То те имат доста заложени, но аз се радвам, че стартират само с 8, ако бяха 6 щеше да е още по-добре ;) 

Какво толкова да му се чудиш - или си танк, или си дпс, или си хелър.

 

Сега усещам, че ще има чуденка дали да играя Esper или новия клас. Ако е ала-шаман ще ме зарадват МНОГО! А дано, утре по обяд май ще се разбере.

Link to comment
Share on other sites

Прав си, 6 ще станат. Ми не знам какви 8 ми дойдоха в главата, сдухал съм се от работа явно, а и чат да става. Това е проблема от много четене на mmorpg.com с всичките игри описани там - тотално се обърках, ама тези от Carbine са виновни. Вместо да ни дадат бета ключ, та да търсим бъгове, а не да четем само...

Link to comment
Share on other sites

Абе... не е баш така. SWTOR си беше доста добре замислена игра. Но administration тима им се провали с гръм и трясък. И не успяха увреме да си научат уроците и да си оправят бакиите. Bioware правят някои много добри игри, но явно MMO-тата, а и the EA effect си казаха думата...

Ред: Elder Scrolls Online

 

РеРед: Лично аз предпочитам f2p модела ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, щото за мен си е TES от време оно, та не направих връзката. Проблемите на SWTOR са лошо тестване, заради бързането и никакъв съпорт. Квото и да станеше - ще предам на разработчиците и толкоз. в WoW това ще ти пусна, онова ще ти оправя - ау.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: kotora - изпревари ме :P Не ми поствай филмчета, ами отивай в Кьолн!!!!!!

 

Новият Dev Speak е много як  :D :D :D Crowd control. Това с disarm-а е просто уникално, евала на идеята, която имат.

 

 

Хахахахахахаха, накрая просто ми напълниха душичката с тези rowsdowers ghosts:

 

2qciio3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това "SOOOOON..." ще да е отмъщението на rowsdower-ите върху Brofessional, заради всичките онези взривени животинки на предния dev speak. Но ще трябва да поизчакаме до другият път, за да разберем какво ще се случи ;)

 

 

От wildstar.mmorpg-life са се срещнали с Jeremy Gaffney, който обяснява някой новости относно къщите и нови екстри, които до сега не са били показвани. Филмчето е кратко, хвърлете му един поглед

http://youtu.be/Etxxy-bWPVs

Link to comment
Share on other sites

Ми за Кьолн не стана :( Един ми каза,че днес било само за преса и някви техници...Пък и 2 часа в едната посока е пътя.Нищо де ще ти снимам комбито на новия сивик от изложението във франкфурт :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това е ДОСТА добра идея, защото може да ми се наложи да си я купувам пак от honda.de, че ми трябва малко по-голяма кола за семейството, а жената не харесва Accord.

Link to comment
Share on other sites

А ако могат да се правят панелки ще е брутал.Някво китайско гето :lol:

edit:Сега го изледах пак и disorientate е доста добре измислено.Променя ти клавишите.

Link to comment
Share on other sites

Днес повечето новини са свързани с къщите. Представители на wildstar.mmorpg-life.com са предавали на живо презентацията на Carbine свързана с къщите в играта. Ето и резюмето. което открих:

 

- Къщите имат експедиции. Това са дънджани, в които можем да влизаме както сами, така и с приятелите си.

- Експедициите променят трудността си спрямо левъла, който сме ние и приятелите ни.

- Има интерактивни градински декорации като например голямо пиано, на което ще може да се свири и да се записват мелодии.

- Вътре в къщата можем да сложим светлина, която предава различен светлинен ефект – романтичен, плашещ и т.н.

- Можем да сменяме външният изглед на къщата чрез 6-те plug-ина, които съществуват.

- Може да сложите ефекти като фойерверки или виенско колело, което може да използвате и да се повъртите на него.

- Външната част – двора също може да се променя и да му се придава ефект като например да е с прахоляк или да е страховито, може дори да си сложим дъга в небето.

- Можем да променяме мащаба на предметите, които имаме в къщата си – да бъдат 5 пъти по-големи или по-малки.

- Във вътрешността на къщата можем да имаме общо 200 предмета. 

Същото така си заслужава да се види таз седмичния DevSpeak, който беше свързан с СС и бе представен вчера, но този път с коментар на самият Dev - Стивън Фрост, който определено умее да разсмее човек :P

http://youtu.be/sHNx86B_r7k

Link to comment
Share on other sites

Някакво инфо има ли относно колко часа месечно трябва да си като китайски фермер, за да си платиш таксата с кред?

Link to comment
Share on other sites

Не, няма инфо за това нещо. Ако очакваш от Carbine да ти кажат - няма да стане. А и като ти знам мнението за P2P метода, едва ли ще е от голямо значение.

 

Ето и WildStar Housing презентацията от днес:

 

http://youtu.be/YAfQCI9UFbU

Link to comment
Share on other sites

Как да знае човек колко време ще трябва да цикли, като нито се знае кое колко злато/платина(гледам 4 са металите парите) ще носи в играта, нито е ясно какви ще са пазарните цени в платина на тоя КРЕДД, че да се направи някаква засечка, Това може да стане ясно само като тръгне играта и то след първите няколко месеца, когато пазара се балансира след изясняване на нещата и кое как се намира, колко е лесно/трудно, кое се търси повече и т.н.

Преди това не виждам как да стане.

Link to comment
Share on other sites

Аз моvе и да стана спекулант в играта - ще купувам на ниски цени и ще препродавам на по-високи след това. То нали първо ще се появява най-ниската цена на пазара ;)

 

И по този начин ще натрупам несметни богатства, за да си купувам неща за къщата.

Link to comment
Share on other sites

Мда. Може и така да направиш. Ама няма да си единствения дето ще се сети за това. То вие сте навсякъде, и все ще се появи още някой :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...