Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

Аз също. Все още се чудя какъв клас да направя. Колебая се между сталкер и [redacted]. Миро, ти си твърдо танкист, така ли? Любчо ще е доктор Куин, лечителката :D Та се чудя инжИнер или щалкер...

[redacted] или сталкер?Това са ти пътищата,а класа ти е отделно ;) Аз клоня много към spellslinger.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

 [redacted] или сталкер?Това са ти пътищата,а класа ти е отделно ;) Аз клоня много към spellslinger.

Сега, като не ти е ясно, що го коментираш? Къде видя път  [redacted]? Или сталкер? Пешо вярно си го е написал.

Друг е въпроса що изнася информация извън играта ;) В бетата са достъпни всички 6 класа. Още 4 седмици и ще ги видите всичките.

Link to comment
Share on other sites

Тука пък все едно ще дойде някой да следи, че сте дали малко повече инфо и без това, което е ивестно. :) Аз ще играя хийлър, но чакам да видя медика как ще е спрямо еспер и гънслингера.

Link to comment
Share on other sites

Затова имаше и ;) след написаното. Чакам сега да видим дали ще оправят един проблем с warrior-a, че в момента се бие като ученичка 3 клас.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея. Аз почнах вчера и направих един 5л войн, преди да спрат сървърите за фиксове, че много крашваха и постоянно имаше дисконекти. Одеве прочетох, че било проблеми със сървъра и от дв дена слагат някви фиксове да ги оправят.

Link to comment
Share on other sites

Сега, като не ти е ясно, що го коментираш? Къде видя път  [redacted]? Или сталкер? Пешо вярно си го е написал.

Друг е въпроса що изнася информация извън играта ;) В бетата са достъпни всички 6 класа. Още 4 седмици и ще ги видите всичките.

Ем аз нямаше как да знам кои са другите 2 класа ;) Я тъкмо сте тръгнали кажете кво правят другите 2 класа :D

Link to comment
Share on other sites

Играят, трепят гадинки, качват левели и отключват скилове. Наясно си, че никой от нас няма право да споделя такава информация, нали? Аз лично не бих рискувал своя, а и особено на моят мил благодетел ключ, за да задоволя нечие любопитство...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, някой от вас може ли да ми даде линк на ЛС за бета форумите със скрити теми, announcement-и и т.н. Че не мога да се ориентирам... И за втори пореден път ми забива на Loading Characters след crash в самата игра...

Link to comment
Share on other sites

За мен има прекалено много проблеми като за 4-та бета. Вярно, че са направили огромни промени по куестовете, системата за скилове и т.н, но много от проблемите, които срещам май не са следствие от тях.

В самата система за репортване на бъгове в играта има сума проблеми, които пречат за нормалния репорт на бъговете. :)

Ако искат да изкарат хубава игра и да не последва SWTOR, минимум още година има да я оправят. Минимум.

Link to comment
Share on other sites

Да, и аз мисля, че като за толкова напреднал стадий на играта е ужасно нестабилна и прекалено бъгава. Дано наистина не избързат прекалено много с пускането ѝ.

Link to comment
Share on other sites

Проблемите от страната на сървъра ли са по-скоро или клиента? Да са казвали случайно колко очакват да е маскималната популация на един сървър?

 

Иначе Esper стрийма беше доста як.

Link to comment
Share on other sites

И в крайна сметка играта оправдава ли високите очаквания или по-скоро ... може би/горе долу/по-скоро не ?

Това нещо ф2п ли ще бъде или как ?

Link to comment
Share on other sites

Проблемите са основно от страна на сървърите. Вчера просто не можеше да се играе през деня. В самата игра до сега бъгове не съм срещал. Играта е интересна, забавна, но сякаш създадоха прекалено големи очаквания със стриймовете си. Не мога да дам качествена оценка на толкова нисък левъл де - едва 7-ца съм. Все още не съм съвсем в час със скиловете, класовете. Развивам паралелно Stalker (Demerzel) и Esper (Kamerer). Май еспера ми е по-забавен за момента.

Link to comment
Share on other sites

За играещите  - числата дето се виждат като watermark на екрана ноон стоп са уникални за всеки играч. Сложени са да могат да хванат кой е павил SS-те дори да е махнал инфо за герой,  име и т.н :) Та избягвайте да поствате SS-и :)

Link to comment
Share on other sites

Да, казаха ми го в game chat-а. За интересността на играта - в момента с удоволствие бих зарязал работата, за да поцикля :) Половинката ми ще се разсърди :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ех NDA... нямахте дори и право да казвате, че сте в бета. Сега ако можех и имах twitter щях да Ви издам на Carbine, за да ми дадат на мен бетичка.

 

Две седмици подред ще дават хилъри, което си е доста добре и много ме радва, защото все пак трябва да се спра някакъв клас. За сега еспъра много ми хареса от това, което видях на стрийма, а и още от началото, когато започнах да се интересувам от играта, ми падна на сърце, но ще изчакам да покажат спелслингъра и новият клас, за да може да видя дали пък няма да ми хареса нещо друго. Малко съм скептично настроен към каубой хилър, ама кой знае - може да е нещо доста интересно като Имперският Агент в SWTOR - тази седмица се надявам, че ще покажат как хилва и спелслингъра.

Link to comment
Share on other sites

Нов WildStar Wednesday и съответно ново представяне на клас. Този път е космическият каубой.

Вчера обновиха страницата на класа The Spellslinger.  Lore-то е много интересно, но в това почнах изобщо да не се съмнявам - Carbine определено знаят как да развеселят феновете си. 

 

В страницата може да видите и новият Dev Speak свързан с класа, а в събота вечерта - нов Livestream. Качвам го и тук, ако не ви се занимава да разглеждате страницата на класа:

 

http://youtu.be/khURaB3AAqY

 

:laughing:  :grin:  :notify:

Shoot your friends in the face... 
Link to comment
Share on other sites

Не знам, но по принцип идеята за меле хийлър нещо не ми допада. Аз предпочитам да съм си назад и да не гледам глезените на боса, а и меле начина на игра не ми е на сърце чак толкова.

 

Спелслингъра ми напомня много на имперският агент от SWTOR, а този клас беше добър за хийлване. Тук обаче са намесени и магиите. Куршумите от The Void и акробатичните изпълнения на спелслингъра ме карат да се замисля между него и еспъра. Другият хийлър, ако е меле клас - то тогава се спирам на един от тези двата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...