Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

И най-хубавото в играта - зоните където винаги трябва да съм са ги направили с червено да се виждат :) Да не се чудя.

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да кажа дали ще съм Exile или Dominion. Всичко зависи от това кои ще са двете последни раси. Нямам предпочитания към фракциите и двете ми допадат като с една идея повече ми харесва Dominion, но както и Миро спомена - той си ме вижда Аурин. 

Че ще съм хилър - това е не 100%, а направо 1000% сигурно. Надявам се, че ще мога да поиграя било то close или open бета, за да може да се спра на класът, който ми допада най-много на начина на игра. За сега си мисля да е Esper, но от друга страна Spellslinger-а прилича на Imperial Agent в SWTOR, а там този хилър беше по едно време доста добър.

 

За професии и пътища отново не съм се спрял на нещо конкретно. Много ми се ще да съм добър и за общото благо да поема трудния и неблагодарен път на Settler-а. Единственото сигурно нещо тук е, че няма да съм Soldier! Explorer-а ми е най на сърце, но и Scientist-а ми допада доста. Ще видим какво ще си избере моята по-добра половинка и тогава май ще решавам аз. 

Ако стана Settler може да си взема и архитектура за професия, tailoring-а пък ми навява спомени за WoW, а и това е професията, която ще може да слага различни видове кръпки по дрехите, + това ще мога да си взема една gathering професия, за да продавам материалите в АН-то, защото tailoring-а си е самостоятелна професия. Поне за сега е така. Другото, което ми грабна окото е Tech - това си е баш Alchemist в WoW - нещо, което във всяко едно ММО е било добра професия, а и ти дава доста бъфове, ако се набокаш с колбичките.

 

Та това е, с две думи аз все още не мога да кажа какво и кое избирам, но и докато пуснат играта аз все още имам време да мисля и решавам.

Link to comment
Share on other sites

Аз реално избирам фракцията, която избере мнозинството от вас. С леки предпочитания съм към Exiles (и съответно Aurin) но ще видим какви още раси ще разсекретят и съответно - какви класове. Не ми е чужда и идеята за Stalker, като клас, но ще видим. 

Link to comment
Share on other sites

Те като гледам как расите са подобни, нищо чудно последната от към Изгнаниците да е нещо механизирано подобно на роботите и от към Dominion да е нещо подобно животинско пухено :)

Link to comment
Share on other sites

 

In case you didn't know....

 

The unrevealed Exile race is the Mordesh, an undead type of people.

 

The unrevealed Dominion race is the Chua, little rabbit-looking scientists.

 

Neither of these have been officially revealed, but have been seen in random videos and/or data-mined from the WS beta. Not by me though, I can't take any credit. You're welcome.

FU3vsqh.jpg

 

Пукавото нещо долу, дето малко прилича на Ши-фу от Кунг-фу панда, явно е 4-тата раса за Dominion. За "undedite" също се чуват слухове и казват, че са мернати из клипчетата. На клипа на Exiles 50с където обясняват как са съсздаени - ръцете са 4 и едната е точно малко скелетообразна.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xbFGEILDyN4

 

Ако описанието на ъндедите е вярно - то явно са нещо като хванали космически сифилис и си търсят лек на планетата :) :)

Link to comment
Share on other sites

Няма никакъв шанс да направят undead goats, kotora. Като се има предвид, че ядрото на Carbine са WoW-аджии, то по- съм склонен да вярвям, че ще има нещо ала гномско отколкото това, което на теб ти се иска.

 

Тази Сряда съобщиха, че играта ще излезне с поддръжка на addon-и. Ако на някой му се чете повече - тук. Има вече доста addon-и, които се изпробват от бета тестерите, една девойка деже е била поканена в Carbine Studio, за да се запознаят с нея и идеите й, тя е и най-дейната от всички. Хубаво е, че ще се модват нещата - това е просто мед за Миро, който без addon-и не можеше и да си мръдне оня Бастунски друид дето си го беше направил.

 

Ето и малък списък на addon-ите, които са показани във статията и обяснения към тях от Pocketdancer:

 

 

  • YoGrT — shows circle-mates, guildmates and friends who are online, lets you group with them
  • PSODACan - basically WoW's Altaholic, not written by me smile.png
  • RocketPig (a.k.a. "RP") — basic character information tooltip, built atop RPCore library
  • RocketPig again
  • ChatLogEX (a.k.a. "CLEX") — replacement for Carbine's stock ChatLog, adds IMs et al
  • ChatLogEX (showing graphical "/who" output)
  • Journalism (main window) — map note/travel journal addon
  • Journalism (minimap, showing map note)
  • Journalism (zone map, showing map note)
Link to comment
Share on other sites

 който без addon-и не можеше и да си мръдне оня Бастунски друид дето си го беше направил.

 

 

Ехххххх, старост нерадост. Дядо Любчо забравя, че адоните ги накачих на магьосницата и после на DK-a. С друида ползвах само май оня за картата с ресурсите.

Link to comment
Share on other sites

Аддоните са си култова краста.И аз се бях вманиачил покрай тях,ама като почна да ми цикли машината и да ми дава някви грешки реших да ги махна да пробвам дали не е от тях.Като пуснах ВоВ-а след това,все 1 беше друга игра :)

Link to comment
Share on other sites

Имам скрийншот с тъпия Тояжко и на него се виждат "малкото" аддони, които ползваш.

Сигурно е бил висок левел вече и съм го бил пуснал за нещо да видя :P

Link to comment
Share on other sites

Другата седмица - Петък 19-ти, ще се проведе San Diego Comic-Con. Точно там от Carbine са решили, че ще разкрият и последните две раси. Ето и линк към официалното потвърждение и в Туитер - туит. Ще може да се играе както с новата Exile, така и с Dominion расата на самото експо, което ме навежда на мисълта, че ще има и live stream, ако не поне 2 - 3 филмчете в тубата.

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица WSW е свързан с начина на живот или колко по-откачено може да бъде обзаведена. От Carbine Studios са направили едно такова състезание с участниците във CBT2 и резултатите са доста добри ;) Идеята да си имаме свои домове в едно ММО е стара, доста игри има, където това е вече заложено, но толкова детайлно да може да си реконструираш своят виртуален дом - това определено е нещо, което е добре изпипано от страна на Carbine и доста добре замислено. Ето и малко от снимките, останалите може да видите тук, заслужава си!

 

House01.pngHouse02.pngHouse09a.pngHouse11.png

 

 

Другата новина е, че WildStar Lead Client Engineer и UI Architecht Jon "Bitwise" Wiesman обяснява колко гъвкаво е WildStar Addon tool-чето като показа работеща мини-игра Тетрис в WildStar. Преди такива мини игри бяха доста популярни в WoW. Така можеше да се убие малко от времето докато се чакаше 1 или 2 да се появят за райда, за да ги съмоннем в Молтън Кор или BWL или докато чакаме вендинг мейдж машините да направят вода, че не се правеше лесно храна и вода за 40 човека райд ;)

 

Мирославе започвай да се нагласяш и вземи да направиш някой аддон, като се появи играта. Той tool-а Houston си е интегриран вътре в самата игра - за нула време ще направиш някое аддонче, най-малкото за да ме дразниш с нещо :)

 

Ровейки се из разни форуми попаднах и на едно добре написано ревю за играта и gameplay-а, не че има нещо ново, което да не се знае, но определено е написано добре и е хвърлило светлина върху всички аспекти на играта - клик, ако ще ви е интересно да прочетете написаното.

Link to comment
Share on other sites

Ще направя адон, дето като видя човек, който ми е в листа да го соча с пръст и да му се смея като онова хлапе от Симпсън - само за мен и само теб ще сложа в списъка и като ходим в главния град и те засичам ще има - ha-ha :) :P


Сега като изтегля играта, ще разгледам аддон тул-а да видим ще се сетя ли нещо да направя. Приемам предложения за неща.


Като няма да е играя на бета, поне да понаправя някой адон

Link to comment
Share on other sites

Ново видео свързано и обясняващо какво е това прицелване в WildStar и дали има то почва в ММО-тата :) Просто не ми се мисли как ще викам на Миро, който най-добре ще бяга от моите хилове. Но поне да си хилър ще е още по-голям кеф.

 

http://youtu.be/hO8WZ_tl3g4

Link to comment
Share on other sites

new+wildstar+flick+7+19+13.jpg

 

Още 3 дена до важното разкритие на последните две раси.

 

Btw Пешо забравих да ти кажа, но имаше много весел конкурс Pay it Forward, който Carbine Studios направиха за феновете си. Тези, които направят някакъв fan art или опишат някаква история свързана с Wildstar имат шанс да влезнат в бетата. Искали да наградят хората, които са направили нещо, а не просто онези, които само реват "beta plix", което си е доста добро като идея. Можеше да направиш някоя рисунка набързо.

Link to comment
Share on other sites

Btw Пешо забравих да ти кажа, но имаше много весел конкурс Pay it Forward, който Carbine Studios направиха за феновете си. Тези, които направят някакъв fan art или опишат някаква история свързана с Wildstar имат шанс да влезнат в бетата. Искали да наградят хората, които са направили нещо, а не просто онези, които само реват "beta plix", което си е доста добро като идея. Можеше да направиш някоя рисунка набързо.

Естествено, че ще "забравиш". Защото сигурно си нарисувал някое картинка тип sticks за да вземеш бета кей. И не си искал Пешо да ти е конкуренция, защото е щял да направи нещо хубаво. И сега се правиш. Знам аз.
Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да рисувам бе rowsdower такъв!

си нарисувал някое картинка тип sticks

Именно. И на мен това ми е мисълта. Защото рисуваш лошо, затова не си му казал. За да може твоето "творение" да мине, а не нещо нарисувано като хората с реални шансове. :P
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...