Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Явно горният плакат е за новата раса на Dominion, този тук е за моите хора ъндедите (но защо с пипала....) :( :

2CUen.jpg

Link to comment
Share on other sites

MoМоже си падат по брутален Hentai в студиото ;)

АХАХАХАХААХАХАХАХ

 

Иначе на мен това ми дойде като идея, ама като разбрах, че е свършил конкурса смених концепцията...

Link to comment
Share on other sites

Брех мамаму стара, тая игра ме развълнува както не съм се вълнувал за игра от доста време, което си е постижение. Всичко изглежда FUN и 40 човека рейдове, nuff said.

Link to comment
Share on other sites

Това се и очаква, все пак ти си стар фен на WoW - няма как да не те трогне 40 човека райд ;) колко весело беше, не разбирам защо Близз трябваше да омажат всичко.

 

Но както и да е, днес е Сряда и както и преди, имаше новина от страна на Carbine Studios. В таз седмичното WSW обясняват какво ще предложат на хората, които ще посетят Comic Con в Сан Диего. Всеки очаква 19-ти заради информацията касаеща последните 2 раси (по една от всяка една фракция). 

Пешо, следващият конкурс ще ти пиша, за да можеш и ти да участваш. Идеата е много добра, да не говорим, че доста хора са уаствали - само в Сураттефтера е имало над 1600 творби - било то рисунки, музика, истории или разни други причудливи неща. Ти вземи освен Гранок да направиш и нещо с Rowsdower, че Миро иска да си ги отглежда с новия Тояжко - ще става пъдар.

Link to comment
Share on other sites

Това се и очаква, все пак ти си стар фен на WoW - няма как да не те трогне 40 човека райд ;) колко весело беше, не разбирам защо Близз трябваше да омажат всичко.

 

Присетих се за старото Молтън Кор с 40 души нахакано...чак ми текна една сълза от умиление... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз да си призная я чакам тая игра с учудващо за мен нетърпение. Дори Diablo 3 не го чаках толкова нетърпеливо. Дано само не ме разочарова, колкото ме разочарова Diablo-то...

Link to comment
Share on other sites

Оф тва Диабло,Никога не ме е кефила и не съм я чакал,ама приятели я дебнеха и точно няколко седмици игра след като излезе и бяха вече ултра разочаровани.

Link to comment
Share on other sites

Хмм. В раздела за класовете най-от долу има 2 ?-ни. Това дали значи, че ще има още 2 необявени класа, освен двете "неизвснени" раси, които повечето хора май вече знаят кои са :)

Link to comment
Share on other sites

OТ Carbine казаха, че двата класа ще са един танк/дпс и един хийл/дпс. Няма да има клас, който ще може да е хем танк, хем дпс - нещо като паламуда в WoW. Не знам дали ще са още 4 класа, но за 2-та съм сигурен. Даже и скоро четох официалният пост в Wildstar-central, че там нали доста от разработчиците пишат и обясняват неща, които не са под NDA.

 

Не остана, още има - няма 4 - 5 часа и ще видим какви ще са тези калмарести ъндеди ;)

 

L1v3ruS, накара ме да се ровя из старите WOW скриншоти от първият път, когато ме взеха в МС - още бях дрипав хийлър, но всеки беше изненадан от представянето ми там :) ... ех ... първият прист с пълен Трансендънс сет.... спомени, спомени.

Link to comment
Share on other sites

Оф тва Диабло,Никога не ме е кефила и не съм я чакал,ама приятели я дебнеха и точно няколко седмици игра след като излезе и бяха вече ултра разочаровани.

На тези приятели им кажи да играят Path of Exile, това няма да се изчерпа за 2 седмици.

 

Иначе като един горе-долу анти-фен на ММО-та, ванила УоУ особено, има ли нещо интересно като промяна в геймплея или си е просто стандартното 50човека в мъмбъл, удряй някой голям моб по глезените докато не падне?

Link to comment
Share on other sites

При все още оскъдната информация и затворена бетам, трудноможе да се каже какво ще е и как ще става.

Link to comment
Share on other sites

@liquid има доста промени и нововъведения в сравнение с ММО-тата, които са сега на пазара. Не са измислили топлата вода, но нещата не са и само ТАВ таргетинг и бой. Можеш да хвърлиш едно око на филмчетата, които сме качвали из темата или направо ги виж  тук

Може да ти хареса aiming-а, предвижването, а и ще можем да си имаме и своя къща. Но ще има и от нещата, които мразиш - 50 човека на мъмбъл и танк, който се взира в глезените на боса ;)

 

EDIT: 

Dirty little secters

 

Вече ги обявиха и то с много приятно и отново в техен стил филмче, но мордешите искам да ги видя и в друг вариант, защото това си приличаше като робот...

 

 

http://youtu.be/6t0mgu0_i3c

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee, тъкмо си замислях как ще изглежда едно чихуахуа като сталкер и те ще кажат, че тая раса не може този клас :'(

Link to comment
Share on other sites

Да, чуа може да е само Spellslinger или Esper, а мен току що ме отказаха от мордешите, защото не могат да са Esper-и. Не знам последния хийлинг клас дали ще ми допадне толкова и дали мордешите ще могат да са такива. Еххх, остава ми да си мисля дали да съм красива ауринка или касианка ;)

 

WS_CHUA_NOBG1-1024x861.png

Не можем да отречем, че чуата е веселата раса в Wildstar, но като цяло те са родени, за да творят злини и да нараняват други същества, докато мордешите са доста сериозни, историята около тях е доста мрачна и обвита в мистерия

 

WS_MORDESH_NOBG-698x1024.png

 

Историята, която може да се прочете на сайта касаеща двете раси е доста забавна и добре написана. Всеки път от Carbine ме изненадват с нещо, а това определено ме грабва. Има шанс един от неразкритите класове да е Инжинерен, а другият да е Алхимик - тези класове най-добре ще паснат на новите раси.

 

Още едно филмче с малко геймплей на новите раси, не е кой знае какво, но все пак е нещо ново:

 

http://youtu.be/IepLNsim4c8

Link to comment
Share on other sites

Абе мордешите са някви космически сифилистици, дето си търсят нов пеницилин на Нексус, ама айде :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, с тези две раси май симпатиите ми още по-сериозно отиват към Exiles. Както се колебаех между stalker и esper, намирисва ми на mordesh stalker :)

Link to comment
Share on other sites

Това веднъж го беше написал Миро и не, не са сифилистици....

 

Виктор Лазарин - най-великият алхимик във вселената е измислил Everlife еликсира, с който е искал да направи мордешите безсмъртни. Започнала масовото производство, раздали го на всеки, но нещата не били точно такива, каквито дори и най-великият алхимик е очаквал. Еликсира се оказва нестабилен и води до физическо разлагане съчетано с безумен канибалистичен гняв.

Виктор Лазарин открил илач, ваксина с която подтиснал психологическите симптоми на елексира, но серумът Vitalus не можел да излекува малцината оцелели мордеши. За това те се скитат из планетите и търсят знания и/или нови вещества, с които да може да си върнат предишният - невероятно красив облик.

 

 

Ето ти малка част от историята за мордешите Мирославе, за да можеш да се ограмотиш, а не да си мислиш само за БПП . Пешо, добреси се спрял, теб сталкерството си те влече ;)

Link to comment
Share on other sites

Нека им. Щом се мъчат да станат безсмъртни преди мен, си го заслужават :) Дори и на игра да е, не може да ме изпреварват :) :)

Link to comment
Share on other sites

Mordesh-791x1024.png

 

Колкото повече го гледам толкова повече започва да ми прилича на смесица между Елф, Ъндед и роботизирани space зомбита

 

Тук отново дават gameplay-я, но най-долу има и доста скриншоти, които са нови.

 

Мирославе, има го дори и Виктор Лазарин ;)

 

Stage demo-то на Gamespot си заслужава 30-те минути, приятно гледане:

 

http://youtu.be/z266TsuL320

Link to comment
Share on other sites

stresstest.png

Проверявайте си пощите както и спам филтрите, и ако нещо има, след стрес теста може само да ми кажете дали двата класа са Медик и Инженер или се бъркам. Тези, които са получили покана ще бъдат помолени да се логнат в определено време и да чупят неща или поне да се опитат ;) 

Хубавото е, че след това тези хора ще бъдат поканени да участват в close beta-та на по-късен етап. Аз имах само покана да разгледам новото филмче за двете раси - нещо, което ние вече обсъдихме тук още в Петък... карай, другият път по-голям късмет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...