Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

То и аз така съм си решил, а и ние с жената ще играем само вечер и то по малко. А колкото до всички куестове - то това и на close beta-та успях да го направя, така че и на live сървърите ще е задължително.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

I az sum fen na questvaneto. nadqvam se che shte ima dosta interesni kolkoto do rushvaneto prosto shte si igraq za kef kakto si mu e reda :D shte poigraq 1 mesec i posle pak na rabota.Veche zimata  shte mu mislq :)

Link to comment
Share on other sites

ok znachi i az shte jitkam Exile, trqbva da gi vidq da li imat medic ili neshto takova che vinagi helar sum igral na drugi igri, pak ako nqmate medic shte se vpisha chudesno v grupichkata :D che gledam tazi igra shte e poveche na instancii i bosove i  farmene v party ot kolkoto solo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой, ако иска да пробва играта - имам за раздаване 3 Guest Pass Keys. Пишете ми на лична, който е заинтересован.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой ако може да ми прати Guest Pass Key ще съм много благодарен. Знам че съм се регистрирал преди 2 дни но чета форума от много време и не съм много по писането затова не съм се регистрирал.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ами... струва ми се, че това е бъдещето на онлайн игрите... Харесва ни или не - и SWTOR, и ESO, и WS поеха по този път, явно притиснати от обстоятелствата.

Link to comment
Share on other sites

Абе не бих казал. Нито в ESO, нито във Firefall, които играя повече е такъв модела. Това, което можеш да си вземеш са козметични екстри, mount-ове, pet-ове и евентуално някой experience booster. Което не мисля, че е p2w, тъй като горното се отнася основно за PvP.

Link to comment
Share on other sites

Абе не бих казал. Нито в ESO, нито във Firefall, които играя повече е такъв модела. Това, което можеш да си вземеш са козметични екстри, mount-ове, pet-ове и евентуално някой experience booster. Което не мисля, че е p2w, тъй като горното се отнася основно за PvP.

Star Wars: The Old Republic.

...

В крайна сметка, всичко опира до разработчика. В WoW също има платени айтъми, но те са изцяло козметични, както и трябва да е според мен. В SWTOR обаче ...

Link to comment
Share on other sites

Аз не смятам, че F2P е бъдещето, но това си е мое лично мнение. Всичко опира до това, че тези игри тръгват с месечен абонамент, но тяхната поддръжка, баланс и самата игра не оправдават тези разходи, които трябва да правим ние като играчи след едно известно време. Както SWTOR така и WildStar ги очаквах и играх с голямо желание, но всичко замря бавно и безславно. Всичко започва от пускането на играта или експанжъна на пазара, а те си мислят, че тогава само могат да седят и да прибират парите. Никакъв съпорт, никакъв баланс... нищо! 

 

Пак споменавам, че това си е мое лично мнение, а колкото до WoW - там платените предмети са само маунтове или петове, нищо повече. Трябва ли ти гийр - гриндиш било то PvP или  PvE спрямо желанието за игра. 100% заставам зад думите на w00x - всичко си е до разработчика! Някой го могат, други са mediocre!

Link to comment
Share on other sites

Фрии версията ще имаш 2 слота за герои, иначе 12. Почват с ограниченията тип SWTOR и не знам колко народ ще отиде да играе. Има игри, които са си 1:1 и за кинти купуваш само арзни дрешки и други шарении, които не ти пречат на играта. SWTOR като почнаха да режат - то герои, то по-малко барове, орязани банка и още и още. Не знам има ли хора да я играят още. Тия почнаха с големтие реклами, с големи обещания и ще си умрат и те. Уж от Близ разработчици, не знам си кво... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...