Jump to content
BulForum.com

WildStar Online


TAZ

Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Това го изгледах в Неделя сутринта - интересни работи, но нищо ново общо взето. Определено играта си изглежда добре направена, има доста куестове, което на мен лично ми харесва. Трябва да си мобилен, дори и на нисък левъл, което е също хубаво и интересно.

Дано тези live stream-ове са по-чести и да започнат да показват неща, които не сме видяли. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да, те ще представят (не съм сигурен дали всяка Събота), но ще презентират наново всичките класовете, защото нещата доста са се променили, работено е върху всеки един клас. След като свършат с познатите ни класове, ще ни представят и двата нови, за които не се знае нищо и не са обявени все още.

Започват с представяне на warrior-а, че не ме интересува - не ме, но поне ще видим gameplay, а и за PvP-то ще е важно да се знае кой - какво прави ;)

 

А новия ding, какво ще кажете за него :P

 

Level UP - Vine

Link to comment
Share on other sites

WildStar Wednesday е доста добро начало за всичко онова, което ще ни разкажат от Carbine Studios тази седмица за warrior-а. Devspeak видеото е свързано с този клас и отново е направено по тяхния забавен и весел начин. Frost озвучава почти всяки един специален удар на героя, направо си го вижте и вие:

 

http://youtu.be/bjClWwCuVCY

 

Може да разгледате и новата страница, която се появи на официалният им сайт и е свързана с класовете. Поне за сега има информация само и единствено за warrior-а, но това определено ще се промени, а и беше нужно най-накрая да добавят и това в сайта. Дори и тази страница е описана по техния доста приятен начин - обяснението за меча е доста добро, а warrior lore по-долу е просто уникално  ;)

 

(Re)Introducing the Warrior

 

 

хахаха, първият въпрос от warrior FAQs ..... браво, определено ме развеселиха днес докато четох описанията и въпросите в страницата.

Link to comment
Share on other sites

На warrior-а live stream-а беше много интересен. Не че ще го играя този клас, но определено си заслужава де се запознае човек. Много нови неща разкриха, много интересни обяснения за AMP-то и като цяло близо час gameplay и то не във вече познатите от предни видеа зони.

Ако сте пропуснали на клас страницата на warrior-а може да видите stream-а - клик Все още не са го качили в тубата, но и това ще стане по някое време днес.

Тази седмица ще очакваме нов Dev Speak и live stream в Събота с представяне на Esper-а.

Link to comment
Share on other sites

Казаха евентуално,че може да направят дуел в събота ;) Най-интересното е че постоянно трябва да мърдаш,защото и обикновените мобчета имат различни магии с които могат да ти направят различен вид CC.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много довелен от това, което виждам до момента. Надявам се да ме изберат за декемврийската бета. В събота ще видим Еспера, дано да покажат и малко хийлинг, че това ще играя.

Link to comment
Share on other sites

И аз го получих, но още първият път като ми бяха пратили мейл съм си ги адд-нал и за това този път не ми беше в спама.

Определено и аз чакам да видя малко хийлинг, но ако пак ще са само клас developer-ите, може и да не видим нищо, но пък Фрост и Бас обещаха, че ще показват и райдове по-нататък, та тогава се надявам да видя малко хийл. А и чакам и последния клас дето го спрягат за ала ресто шаман с нотки на холи паладин. Та да видим дали ще е Esper или redacted класа, който ще играя.

Link to comment
Share on other sites

Снощи, след купчина проблеми успях да я подкарам. И нещо не успя да ме грабне особено за първите 15-на минути. Довечера се надявам да успея да ѝ отделя повече време.

Link to comment
Share on other sites

И като го видят - акаунта заминава :) И този, на който му е дал ключа също. Поне във форума им такава тема са закачили - отговорен си за приятелите си, които си поканил.

Иначе си направих една worrior-ка и съм 5л. Но с тая моята видео карта....

Ъпгрейд искаааа, ъпгрейд. Да се надявам покрай коледа някви намаления - а у, че да чопна малко компютърни части.

Link to comment
Share on other sites

Като са прайват пак ли ще могат да ги видят чакалите. Баси гадното :( Дайте един код и насам добри хорица :) Обещавам да не правя нищо лошо, само ще тествам и ще давам фийдбак.

Link to comment
Share on other sites

Аз също. Все още се чудя какъв клас да направя. Колебая се между сталкер и [redacted]. Миро, ти си твърдо танкист, така ли? Любчо ще е доктор Куин, лечителката :D Та се чудя [redacted] или щалкер...

Link to comment
Share on other sites

warrior -съм да. Дали танкист или дпс ще видим. Нега кача левел малко - сега съм само 5

А и с моята видео карта е лееко гадно да мъча. вчера 8-9 пъти дойкато си направя една мисия на Експлоръра - трябваше да скачам едно друго за време и като ми насече....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...