Jump to content
BulForum.com

Sensation


RaptoR

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Тази година изобщо не ми се ходеше, малко се бях разочаровал от края на миналия (2009). Като ги гледах по улиците обаче как се стичат към Арена-та, малко им завидях. Няма нищо, ще ходим през година :)

Link to comment
Share on other sites

Отзивите са много добри тази година, въпреки че лайн-ъпа беше притеснителен. Чакам брат ми да се възстановят и да се събудят с групата, че да пратят снимки и повече инфо.

Link to comment
Share on other sites

Кадри от Сенса миналия ден:

 

ТУК

 

Все по-засилено българско присъствие в публиката beer.gif

Video Unavailable

This video either has been removed from Facebook or is not visible due to privacy settings.

Link to comment
Share on other sites

Аз реших да намина да чуя поне отвънка за какво става въпрос и поне това, което чух, беше доста по-добре от миналата година. (Аз се накефих най-много на Ингросо, доста добре се справи, после беше спирала надолу...).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ах, как ми се иска....ама само как ми се иска..... devil.gif

 

(няма как да стане обаче - разчитам на брат ми и младежката група да се отчетат и като за мен...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Развалиха го тоя Сенсейшън според мен с тоя глупав хаус. Макар че виждам, че в Сърбия ще е Сандър... Може и да са се усетили и след 3-4 години да го направят отново транс събитие

 

http://www.youtube.com/watch?v=QfhwKo7Mubg

 

 

Това е Сенсейшън за мен.

Link to comment
Share on other sites

Прекалено много транс събития има вече, а и с времето нещата се променят.

Принципно и аз слушам повече транс, но когато е за денс-парти определено предпочитам нещо по... зациклино ;)

Link to comment
Share on other sites

Прекалено много транс събития има вече, а и с времето нещата се променят.

Принципно и аз слушам повече транс, но когато е за денс-парти определено предпочитам нещо по... зациклино ;)

 

Къде са тия "прекалено много" транс събития? Ели пък в България. А и по света. Всеки клуб пуска хаус.

Link to comment
Share on other sites

Къде са тия "прекалено много" транс събития? Ели пък в България. А и по света. Всеки клуб пуска хаус.

 

Trance Energy, Trance Sanctuary и т.н.

Вярно не са с мащабите на Sensation-а, но си ги има.

Да не говорим, че и самия стил е доста изменен в годините:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hj7pzWPQP5c

Link to comment
Share on other sites

Trance Energy, Trance Sanctuary и т.н.

Вярно не са с мащабите на Sensation-а, но си ги има.

Да не говорим, че и самия стил е доста изменен в годините:

 

Е освен Trance Energy, другите партита са със супер малко народ, изобщо не можеш да ги сравниш с мащаба на Sensation, ама по никакъв начин. Те такива партита и с хаус музика се организират. А и както ти казах, хората могат да слушат хаус във всеки един клуб в България. Хаус, хаус, хаус, хаус, хаус. Дори и по-големите партита са Хаус партита.

 

Транс няма. А и не съм сигурен ти какво разбираш под трансе с това парче дето си го пуснал. :) Тоя стил се наричаше Euro Trance.

Link to comment
Share on other sites

Е освен Trance Energy, другите партита са със супер малко народ, изобщо не можеш да ги сравниш с мащаба на Sensation, ама по никакъв начин. Те такива партита и с хаус музика се организират. А и както ти казах, хората могат да слушат хаус във всеки един клуб в България. Хаус, хаус, хаус, хаус, хаус. Дори и по-големите партита са Хаус партита.

 

Транс няма. А и не съм сигурен ти какво разбираш под трансе с това парче дето си го пуснал. :) Тоя стил се наричаше Euro Trance.

 

Не съм от най-върлите фенове, ако това питаш ( то си и личи ) и не ги знам всичките под жанрове на транс-а ( а и едва ли са много хората които ги знаят на изсут )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Споко, той и Ангел не ги знае. laughing.gif

 

Между другото в тоя Уики пост се пропускат страшно много неща, фундаментални неща. От типа на факта, че преди Сенса имаше INNERCITY например и т.н. KLF - моите дълбоки уважения, ама да са измислили транса едва ли не - смЕх. Колкото Сulture Beat са го измислили. Или по-добре да ползваме термина "въвели" .. tounge.gif

 

Държа да спомена, че тези формации са ми известни много преди да се чуят в България и те заслужават своето уважение и място в историята, ама не в ТРАНС историята.

 

За Dance 2 Trance съм по-съгласен, сега като се замисля тогава MTV беше интересен канал...

 

Пример от онова време за СТОКА:

 

http://www.youtube.com/watch?v=yxE66RJ36zQ

 

 

Познаващите тоя тип музика веднага ще усетят откъде е крадено tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Споко, той и Ангел не ги знае. laughing.gif

Познаващите тоя тип музика веднага ще усетят откъде е крадено tounge.gif

 

Разбира се, че ги знам!

 

А на това парче, мелодията е забавена мелодия, която е основна в друго парче, но точно в момента не се сещам името на оригинала :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Доклада от Сенса тая година, който вече получавам само устно от брат ми, освен шампанското от 10 евро чашата във ВИП зоната, донесе странната вест, че саунда е бил ултра хард, достигащ висините на черния Сенс. Лично аз не си падам по толкова хард изпълнения, но пък се спомена, че шоуто е било УНИКАЛНО. Ако компанията публикува фотоси ще ги видите.

Link to comment
Share on other sites

Доклада от Сенса тая година, който вече получавам само устно от брат ми, освен шампанското от 10 евро чашата във ВИП зоната, донесе странната вест, че саунда е бил ултра хард, достигащ висините на черния Сенс. Лично аз не си падам по толкова хард изпълнения, но пък се спомена, че шоуто е било УНИКАЛНО. Ако компанията публикува фотоси ще ги видите.

 

Видео, видео в HD искаме :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...