Jump to content
BulForum.com

Sensation


RaptoR

Recommended Posts

Задълже си е преобладаващ бял цвят - не може с други. Иначе е възможно да има добавки.

Аз видях по снимки и клипове че има и хора с камери (големи при това), стискайте палци да ни пуснат със Сони-тата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Поздрави от дъждовния Амстердам! Ние се размазваме от кеф и очакваме утрешната нощ с нетърпение! Като се прибера ще има доста материал да ви показвам!

Link to comment
Share on other sites

а някой не знае ли някакъв стрийм или радио или някаква он-лайн телевизия кадето ще го дават

 

Тва беше вица на сезона!!!

 

Румене напускаме след малко хотел Бастион и се подготвяме мащабно за лудницата.

 

Следващи новини от Англия. Засега сме заснели към 8 гб щуротии с камерите.

 

Като се приберем ще е луда подредба. Ще ти стане кофти но макс записа от Сенса ще е не повече от 110 мин, понеже толкова е тока на високо качество. Но очаквай стотици снимки. Няма проблем с вкарването на камерите!

 

Поздрави от мен и доскоро!

Link to comment
Share on other sites

Malko na shlkvc ama njama kak...

 

Pozdravi ot Leamington Spa, UK. Ujasno se kara naopyki hahahaha.

 

Izkarahme neverojatno Sensation - strahotno party, David Guetta osobeno ni utrepa. Kato se pribera shte slagam snimki i video. Sega loshata novina - javno poradi strashno silnite basove i nevyobrazimija shum filmite koito zasneh prashtjat i buchat i audioto e mnogo zle. Javno i doide mnogo na kamerata, makar che uj e 5+1. Molja njakoi ako znae kak i dali e vyzmojno da se opravja tova da kaje. Inache shte trjabva samo da gledate bez da moje da se nasladite na zvuka. Molja se da ima reshenie.

 

Chao zasega i doskoro momci

Link to comment
Share on other sites

Ами аз си мисля, че вече няма връщане назад, смисал мисля, че има настройки но да ги нагласиш преди да почнеш да записваш, сега малко неми се вярва да може, виж, прочети ръководството, нема начин да няма нещо за запис на шумни места, имах си аз колко пари даде и да няма!

Хайде чакаме те :)

Link to comment
Share on other sites

Не може да няма функция заглушаване на шума. Използва се при вятър главно, но щеше да ти свърши работа на партито, но явно не ти е останало време да разбазикаш камерата :)

Link to comment
Share on other sites

Syjaljavam pichove, no kamerata ja vzeh v denja predi da trygna. Absoljutno nepoznata mi e. Mnogo me e jad, no kakvo da se pravi - veche svyrshilo... Tezi, koito sa istinski fenove shte se zaradvat vse pak. Inache na men vsichko mi e zapisano s perfektno kachestvo v glavata :punk i shte e zavinagi tam

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Раптор , брат , усещам как брутално сте се размазали :)

Link to comment
Share on other sites

Тва беше вица на сезона!!!

защо пък да е било вица на сезона :unsure:

както и да е намерих си

сравнение с миналогодишното това беше добро :punk

Link to comment
Share on other sites

Евалла!

Едно голямо БРАВО!

БРАВО!

Само като страничен наблюдател, съм убеден, че парите си струват, евалла!

Link to comment
Share on other sites

Trygnahme s 2000 evra, vse oshte imame nekoi lev :laughing:

 

Predstoi vryshtane s prestoi i diveene v Rim. Shte razkaja vsichko podrobno kato se vyrna. Idvaneto do UK e ubiistvo, 125 evro e feribota v edna posoka. Toku shto rezervirah obratno - v avans e samo 50£.

 

Fanelkite bjaha strashen furor - njakolko bylgari ni poznaha i idvaha da se vidim, vsichki ni pitaha otkyde sa fanelkite i ni pozdravjavaha. Beshe strahotno i nezabravimo.

Link to comment
Share on other sites

Ненормалници :) Толкова белички, че ако имахте по една качулка и щях да си помисля, че сте объркали сбирката :П

Link to comment
Share on other sites

Ненормалници :) Толкова белички, че ако имахте по една качулка и щях да си помисля, че сте объркали сбърката :П

хаххахах :punk :D

Иначе партито е къртило от всякъде дано и аз да отида някой ден там :)

А да питам колко горе-долу българи имаше ?

Link to comment
Share on other sites

Ненормалници :) Толкова белички, че ако имахте по една качулка и щях да си помисля, че сте объркали сбирката :П

 

Tebe shti navivam ushite kato si doida :devil

 

Inache za broikata. Ne moje da se kaje sys sigurnost. Sensa be poseten ot nad 40000 dushi tazi godina.

 

Predi da vlezem edno momche ni razpozna po fanelkite i doide pri nas, be doshyl ot Germania i kaza che chaka okolo 30 choveka oshte za partito. Malko sled tova vytre sreshtnahme drugo momche - Vasko ot Plovdiv, za koito posle mi kazaha che jivee v Amsterdam i kara Discovery s nomer 3333. Kakto i da e Vasko ni kaza che na Sensation shte ima moje bi okolo 200 bylgari. Taka ili inache ne moje da se dokaje, no imashe bylgari na Sensation i nie bjahme sred tjah.

Link to comment
Share on other sites

Ako shtesh mi vjarvai trezven sym. Mnogo e trudno da si zemesh pitie, osven ako ne mine nekoe momche s rezervoar na gyrbsa da ti nalee. Chashkata e 2.5 evra. Baja poizpih, no se zapazih, zashtoto trjabvashe da snimam i da opazja kamerata cjala. Chak sutrinta poneje kartata mi beshe pylna zehme da ljuskame poslednija chas vodki i bakardita s limon. Togava se pozamotahme veche. Inache edin pripadna predi da pochne. Typaka se beshe nagyltal s neshto i se stropoli bjal kato fanelkata si - masa vreme go svestjavaha.

 

Za malko da se podkarame na biri kato se vyrnahme, slava bogu birariite bjaha zatvoreni oshte ta polegnahme.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...