Jump to content
BulForum.com

Sensation


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Не че нещо ама това ли е най-голямото и най-яко парти в света :sick

Като гледам повечето само си обикалят или седят и само някой по-млади танцуват/понеже има доста, които спадът към категорията възрастни/. Пък и е почти винаги супер светлно... И сета на Дейвид Гуета не е нищо особено просто 1 мих на стари песни.

То може да има и 100000 човека, но 2/5 ще са седнали, други 2/5-ти ще се разхождат и само 1/5 ще танцуват, ако не и по-малко...

Link to comment
Share on other sites

Rubbish - Най-голямото да, но най-яко е точно толкова колкото и турнето на планета пайнер е най-якия денс мюзик евънт на балканите. Не че нещо, но поне от това което видях на партито се пускат изтъркани от въртене парчета на залезли звезди, до болка познати на простолюдието :bgrin: :bgrin: :bgrin: , а какъв стил трябва да са песните май и самите DJ не знаеха :bgrin: :bgrin: :bgrin: А парти не знам дали може да се нарече щото освен танцьорите на подиумите всички други седяха и просто се поклащаха.

Това видях от клипчетата де, все пак не съм присъствал. Иначе за Raptor съм сигурен че са си прекарали супер, все пак самото ходене до там си е голямо нещо и ако съм бил аз щях да се фукам насам и натам :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Който е бил там никога няма да каже, че не е било парти, то това последния клип на сутринта, всичко умряло някаде изморено и така, иначе има хубави видеота от сенсейшъна с качество, там се вижда за каква лудница става на въпрос

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама това ли е най-голямото и най-яко парти в света :sick

Като гледам повечето само си обикалят или седят и само някой по-млади танцуват/понеже има доста, които спадът към категорията възрастни/. Пък и е почти винаги супер светлно... И сета на Дейвид Гуета не е нищо особено просто 1 мих на стари песни.

То може да има и 100000 човека, но 2/5 ще са седнали, други 2/5-ти ще се разхождат и само 1/5 ще танцуват, ако не и по-малко...

 

 

Rubbish - Най-голямото да, но най-яко е точно толкова колкото и турнето на планета пайнер е най-якия денс мюзик евънт на балканите. Не че нещо, но поне от това което видях на партито се пускат изтъркани от въртене парчета на залезли звезди, до болка познати на простолюдието :bgrin: :bgrin: :bgrin: , а какъв стил трябва да са песните май и самите DJ не знаеха :bgrin: :bgrin: :bgrin: А парти не знам дали може да се нарече щото освен танцьорите на подиумите всички други седяха и просто се поклащаха.

Това видях от клипчетата де, все пак не съм присъствал. Иначе за Raptor съм сигурен че са си прекарали супер, все пак самото ходене до там си е голямо нещо и ако съм бил аз щях да се фукам насам и натам :D :D :D

 

Zdraveite veche ot Rim

 

Rubbish - mnoooogo si se obyrkal moito momche. Ne znam otkyde ti vleznaha tea vpechatlenia no njamat nishto obshto s istinata. Az sednali hora ne vidjah predi 6 sutrinta, a i ne te vijdam tebe ili njakoi drug 8 chasa da podskachash neprestanno bez da spresh, na men krakata mi sa oshte lesh. Svetlo e samo i edinstveno kato se symne - 5.30 - 7.00, otkyde ti hrumna che e vinagi ne znam.... Seta na David beshe prekrasen i da - vkljuchvashe poznati pesni, no pyk koi e kazal che njakoi kompozira nova muzika za Sensa???? Ne si vadi izvodi za neshto, koeto ti e totalno nepoznato. NIKOI ne e kazval tvyrdo che Sensa e nai-jakoto parti v sveta - tova vsei reshava sam - za men e, sledja go ot pyrvoto parti nasam i sega veche uspjah i da otida. Vsichkite mi ochakvania se opravdaha i sym shtastliv che uspjah da prisystvam. Vsichki opisania sa nepylni i izlishni, prosto trjabva da se prejivee za da se osyznae i oceni. Atmosfera i nastroenie s prikazki ne se opisvat.

 

Vtoroto momchence - totalno nikakva predstava za vo staa rech. Fakta che mi spomenavash chalgarnicata v temata mi me pognusjava dostatychno - zemi si editni posta i pone taa chast mahni. Kaji mi kak taka vidja koi e sednal koi e stanal che i za cjalata vecher?? Da ne beshe tam - shto ne se obadi? Men ako pitash "tancjorite" tazi godina bjaha slabi. Minalata godina horeografijata be mnogo po-dobra, osobeno po vreme na Ferry Corsten. 3 klip4eta nishto ne pokazvat, tova sa nai-kysite, koito mojah da kacha ot UK.

 

Cjalata dylga istoria ot nachalo do kraja shte razkaja kato se pribera i togava shte si govorim. Jalko che zvuka na klipovete se preeba a i ne znam kak shte uploadna nad 6 gb, no shte se probvam. Dano i Midex uspee da mi pomogne. Ako ne - pone shte vidite videoto. Taka i taka setovete izljazoha i audioto shte vi e poznato. Sega stavam da se poopravja, zashtoto sym spal samo 5 chasa sled 22 chasa drive, kato poslednite 10 ne stanah ot volana iz shibanata Italia, kojato e cjalata v remont. Ne propusnaha da mi zemat 42 evro za "magistralata" obache. Taka ili inache dnes shte se razglejda Rim i shte se dynkat pici i prochee. :punk

Link to comment
Share on other sites

Не се хващай за най-малкото дуд, нали си знаем че сенсейшъна е един :)

6Gb се делят лесно, тва да ти е проблема, глей само загуби камерата, ич неса и прибирай :)

Link to comment
Share on other sites

Прибрахме се най-после по живо по здраво в България!!!

 

Все още съм в Банкя, но до 2-3 дни се прибирам в Пловдив. Ще ми е нужно много място за ъплоуд.

 

Молбата ми е следната - за да имам място ми е нужно няколко от вас да посетят ТОЗИ адрес и да се регистрират. Като ви одобрят ми пратете параметрите за да мога да влизам. Аз се пробвам нагло сам да се сдобия с към 40 гиги ама едва ли ще мине номера. Разчитам на вашата подкрепа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ех ма как обичам така - поне 2-ма цоцнаха видеоклиповете, 10-на аудиото (между другото тоя тракер е толкова зле с инфото че не е истина) и пак само аз сийдвам стоката.

Поне го оставяйте до края на деня дето се вика, бива ли тавиз работи?

Ако и тази седмица продължи така ще взема и аз да се откажа

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Торентите са активни отново!

 

Видеото е подновено и е ТУК

 

Аудиото е ТУК

 

За съжаление явно няма да може да се направи нищо с разваления звук...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

AAAAAAAAAAAAAAA Tечни разсипа ме хахахахаха

 

Точно мислех да поспя тази нощ...

 

Гледайте сега - гледайте всички къде бяхме! Къде откачихме! Къде се радвахме! Къде танцувахме до сутринта!

 

НЕВЕРОЯТНО! Сега като го гледам и всичкия адреналин ми се връща. Как да си легна по дяволите :punk

 

Както върви работата със съдебните процеси в Ибица май и другото лято ще сме бели :devil

 

SENSATION RULEZ THE SKY!!!!

 

EDIT: ВИДЯХ СЕ! Хахахаха с високо вдигнато Сони в ръка!!!

 

EDIT2 : Я...хууу брат макар да е само откъслечно и доста поорязано тва DVD дава ясна представа за партито, незабравимото парти..... Още веднъж благодаря за бързата реакция приятелю. И другия път като ви казвам с Румен да тръгвате - помислете си по-задълбочено, можеше да сте с нас на отова невероятно пътуване

Link to comment
Share on other sites

А бре хора, това парче дето го пускат на саита на сесеишан блек във видеото някой знае ли как се казва ???

Със големите басове дето е, много ме радва :>

Link to comment
Share on other sites

shto ne zapishesh ena minutka i go kachi niakade da go chuia i shte ti kaja :)

inache taka samo prepolagam Black Identity - Blcker thn Blck ili The Prophet feat. JDX - Blcker thn Blck

tva e ximna taia godina na black taka che moje za nego da pitash i se pak zapishi malku (ili otreji kakto iskash :) ) :)

ili ako go ima tuka kaji koe po red e :)

http://sensation.id-t.com/sensation2007/black/afterfilm/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Миналогодишното "черно" ми хареса, сега ще сваля новичкото "бяло" да видя за какво става въпрос! :)

 

.mkv с какво може да се гледа?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...