Jump to content
BulForum.com

Koi bandi iskate da vidite


AGENT_ORANGE

Recommended Posts

Zamoth получава karma cookie за това, че каза Slipknot преди мен. Но те и да дойдат ще свирят шитните си от последния албум основно, и едва ли ще е както трябва да е.

 

Иначе кой искам да видя... Я да видим... Immortal са ми много на сърцето, ама се разпаднаха. Ъммм... И аз ще сложа един глас за Arch Enemy, не че са ми толкоз любими, ама да видиш това женско чудовище на живо сигурно е лудница.

 

От по-избохалото течение, бих се радвал на Tool или Perfect Circle (мда, още утре идват, гарантирам :P )

 

Оле, да, сетих се. Thyrfing искам ужасно много да гледам на живо. Викинги-микинги, Thyrfing сигурно знаят къде са и какво става!?!? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Хм, аз пък съм много доволен от новия албум на Slipknot. Вярно, не е брутален като Iowa или едноимения, ама пак ме кефи. Едва ли има нещо на света, което може да ме спре да отида на концерта им, ако дойдат в БГ. Е, има едно нещо, ама нека не предизвиквам съдбата...

Наскоро се зарибих по Meshuggah. Ще ми е интересно и тях да видя.

Link to comment
Share on other sites

:) Deftones
Link to comment
Share on other sites

Az iskam super mnoo grupi ama gi iskam v plovdiv shtoto mi pisna da hoda v taq sofiq deto si zatvarqt garata v 11:30 i nqma edna hubava dupka:). Inache mnoo bih sa nakefil na Amorphis, Children of Bodom, Amon Amarth, Slipknot, Soulfly(kolkoto pyti da idvat se she e qko), a shto pyk ne i nqkvi hevi metyli kato Maiden, Hammerfall i t.n. Abe da idvat metyli pyk kvito she da sa shtoto nqma po-obedinena obshtnost ot metylite :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ми....Искам Oomph!,ама освен AGENT_ORANGE никой не ме пита :) ....пък и не вярвам да дойдат в България пък камо ли в Пловдив....

Link to comment
Share on other sites

Само и единствено Linkin Park!!!

Link to comment
Share on other sites

Защо продължаваш да се заяждаш слушам това и това искам да чуя и на живо не слушам метъл ЛП както казахте и си го знам се доближава повече до рап-а отколкото до метъла приемам го и продължавам да им се кефя точка спри да се заяждаш :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ми като за начало System of a Down :punk .След това може да дойдат и Static-X :punk .Междувремено едно концертче на Limp Bizkit :punk .

След това мога да си умра спокоен когато и да е. :D :P :D

Link to comment
Share on other sites

препрочетох темата и останових,че мечтите на гляма част от юзърите са се сбъднали поне частично. :allien аз искам да чуя на живо

 

Yeah Yeah Yeahs

 

Bowie

 

Rammstein

 

the White Stripes

Link to comment
Share on other sites

Само групи ли? Аз ще изброя и певци :)

Група: The Prodigy, Limp Bizkit

Изпълнител: Lil Jon, Ludacris, 50 Cent

Link to comment
Share on other sites

U2, RHCP, Rolling Stones!!!

Link to comment
Share on other sites

1во искам да помоля всичко , което е посочило ЛП като група да чуе албумите на Илл Нино! (За да им дойде акъла в главата!!!)

Аз лично искам да видя Slipknot , тъй като ги изпуснах в гърция... за Корн вече си имам билетче... Fear Factory също... Много ме радват тези орица :bgrin: , а .. Щях да забравя.. и Ill Nino..

Link to comment
Share on other sites

Аз лично искам да видя Slipknot , тъй като ги изпуснах в гърция... за Корн вече си имам билетче... Fear Factory също... Много ме радват тези орица  :bgrin: , а .. Щях да забравя.. и Ill Nino..

Аз няма какво да добавя към този коментар.Всичко си е написано точно! :punk

Link to comment
Share on other sites

Психар, добавям само SOAD и Static-X и става благотворителния концер :punk

 

Ебати дебила дет съм как забравих Хиподил(яд ме е че тая година не дойдоха) и DM

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...