Jump to content
BulForum.com

Koi bandi iskate da vidite


AGENT_ORANGE

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Tova e noviat album na MEGADETH.Prosto razmazvasht

 

 

Dave e po dobar ot vsiakoga.Niakoi da znae sastava v koito e zapisan noviat album dali e sashtiat ot THE WORLD NEEDS A HERO

Link to comment
Share on other sites

Tova e noviat album na MEGADETH.Prosto razmazvasht

Dave e po dobar ot vsiakoga.Niakoi da znae sastava v koito e zapisan noviat album dali e sashtiat ot THE WORLD NEEDS A HERO

Радвам се че ти харесва :) ,за съжаление не е същия състав.Дори и Дейв Елифсон не е :cry

 

http://www.zvuki.ru/A/P/4840/

Link to comment
Share on other sites

Tova e lo6o mnogo lo6o Elefson e edin ot nai dobrite basiti.

 

6to se otnasia do albuma DIE DEAD ENOUGH e edna nai dobrite pesni na MEGADETH i v rock/metala izob6to

Link to comment
Share on other sites

Ехх защо не направят и тука нещо подобно на Woodstock :cry

Искам да продължи само 1-2 седмици и да минат всичките групи които изредих, да направят по 2-3 концерта всяка :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Tova e lo6o mnogo lo6o Elefson e edin ot nai dobrite basiti.

 

6to se otnasia do albuma DIE DEAD ENOUGH e edna nai dobrite pesni na MEGADETH i v rock/metala izob6to

Много се надявам това дае временно,дано да е заради някакви ангажименти.Все пак са от 20 години заедно и правиха ВЕЛИКА музика.Пък и ако Мати Фрийдман и той се върне :rolleyes:

Лично на мен албума ми хареса като цяло,като се шпояви на компакт диск ще си го купя :),а "I Know Jack" и "Back In The Day" ме разбиха :punk ,Дейв си е изликувал ръката напълно :D

FIXXXER,Hawai и Cacophony слушал ли си?Интересно ми е и мнението ти за Suicidal Tendencies.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да видя най-много Tool, APC, Fromunda и още бая банди които вече ги няма... Но такъв е живота - grunge-a си замина...

Link to comment
Share on other sites

ne sam slu6al Hawai i cacophony.a 6to se otnasq do ST sam slu6al 1-2 par4eta dori ne im pomnq imenata i mi haresaha.

 

Cacophony са групата на Мартин Фрийдман преди да дойде в Megadeth,преобладават инструментални пиеси,това е нещо велико :punk

А ST са велики особено ранните им албуми.Чуй тованапример :D

Link to comment
Share on other sites

Не искам чак толкова много...Достатъчно ми е да дойдат само Amorphis,Cradle of Filth,Dimmu Borgir,Satyricon,Therion,Thyrfing,My dying bride,Crematory...

Link to comment
Share on other sites

Определено искам да дойдат Linkin Park, пък после и групи като Papa Roach, P.O.D., Limp Bizkit (с Уес Борланд ако може :P ) Static-X ... damn, толкова са много като се замисля, че направо няма какво да ги изброявам всички... А Rammstein - доколкото аз знам те СА съгласни да дойдат в България, но най-вероятно няма да го направят, понеже "няма подходящо място". Знаете за техните концерти - пироефекти, зрелища...

Link to comment
Share on other sites

На първо място - Children of Bodom

2. Dark Tranquility

3. Six feet under

4. Cradle of Filth

5. Arch Enemy

 

 

 

Ааа човек, за малко бях помислил, че съм писал вече в тая тема :)

 

А иначе DT са изявили желание да дойдат, но от SME са им отказали, защото нямало да се съберат достатъчно хора на концерта -> шоуто нямало да бъде рентабилно :-\

 

Иначе и аз съм силно за Nightwish да дойдат, но чух някакви слухове, че няма да се осъществи тази мечта :-\

 

Много ми се ще да видя на live и Hammerfall, Moonspell, Norther, Charon ...

 

И наистина вярвам, че скоро ще ни огрее да се радваме на днешните активни рок/метъл групи на живо, защото нещата с концертите в БГ малко по малко се развиват :wub:

 

\m/

Link to comment
Share on other sites

Култовата американска нео-траш формация Machine Head ще удари на 11-и декември софийския Зимен дворец на спорта. Потвърдено е официално:

 

http://www.machinehead1.com/tour.html

 

Dec. 08 - Zagreb, CRO - Club Tvornica

Dec. 09 - Belgrade, SER - Sportova

Dec. 10 - Skopje, MAC - SRC Kale

Dec. 11 - Sofia, BUL - Wintersports Palace

Dec. 13 - Athens, GRE - Gargarin 205

Dec. 14 - Thessalonika, GRE - Mylos

Link to comment
Share on other sites

Хора незнам кои банди искате да видите в Бг. Но току що проверих и

Machine Head ще свирят на 12.11.2004 година в София :woot

Направо ше се размажа :wir :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...