Jump to content
BulForum.com

Koi bandi iskate da vidite


AGENT_ORANGE

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
Култовата американска нео-траш формация Machine Head ще удари на 11-и декември софийския Зимен дворец на спорта. Потвърдено е официално:

 

http://www.machinehead1.com/tour.html

 

Dec. 08 - Zagreb, CRO - Club Tvornica

Dec. 09 - Belgrade, SER - Sportova

Dec. 10 - Skopje, MAC - SRC Kale

Dec. 11 - Sofia, BUL - Wintersports Palace

Dec. 13 - Athens, GRE - Gargarin 205

Dec. 14 - Thessalonika, GRE - Mylos

 

АААА искам да отида :cry Айде да се сформираме една групичка, да се саберем и да се омажем на концерта. Кво ще кажете :confused

Link to comment
Share on other sites

И аз съм скромен искам да вида:

 

Slipknot

Korn

System of a down

Rammstein

Ill Nino

Maschinehead

 

:punk  :punk  :punk

 

Ето една от мечтите ми ще се осъществи направо ще се разплача от кеф :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз искам Nightwish, Arch Enemy, Firewind, Born from pain, Landser, Skrewdriver,

Срам и позор също(специално за ромите)!!!!!!!!!

ами батка Skrewdriver мисля, че няма след нелепата смърт Ян Стюард инак и аз бих желал да ги видя все пак култова група.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам 2 любими банди : едната е Rammstein , а втората е Nightwish..

За мен просто по яки от тях няма и при сички случеи ще ида на концертите им каквото и да ми струва

Link to comment
Share on other sites

Първо исикам да кажа поздравления за темата, защото и аз много пъти съм си мислел на тая тема и сега като я видях в форума и се зарадвах ;)

А сега по темата:

Винаги съм искал, искам и продължавам да искам да дойде групата на моето сърце, а именно Limp Bizkit. Или поне Fred Durst :rolleyes:

А иначе също бих отишал на другите метъл и ню метъл групи, които слушам:

KoRn, System Of A Down, Godsmack, Devil Driver (с вокала от Coal Chamber) ...

Link to comment
Share on other sites

Първо исикам да кажа поздравления за темата, защото и аз много пъти съм си мислел на тая тема и сега като я видях в форума и се зарадвах ;)

А сега по темата:

Винаги съм искал, искам и продължавам да искам да дойде групата на моето сърце, а именно Limp Bizkit. Или поне Fred Durst  :rolleyes:

А иначе също бих отишал на другите метъл и ню метъл групи, които слушам:

KoRn, System Of A Down, Godsmack, Devil Driver (с вокала от Coal Chamber) ...

 

И аз преди зарибявах малко Limp Bizkit. И преди 2-3 дена като видях някъв дует на Дърст с бритни спиърс :angry1 ... абе баси предателството д**ба

Link to comment
Share on other sites

@AGENT_ORANGE Какво ще кажеш да отворим по една тема за всеки стил? Да направим първоначално 50 пък после ще видим как ще се развият нещата!

Link to comment
Share on other sites

@AGENT_ORANGE Какво ще кажеш да отворим по една тема за всеки стил? Да направим първоначално 50 пък после ще видим как ще се развият нещата!

 

mi otfarqi si we tuk staa duma za metal ne za rap i drugi takia :pirate interesuva me drugite hora koito slushat metal tuka koi bandi iskat

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Az naj-mnogo bih iskal da vidja Tool. Su6to taka i Nightwish, Iced Earth, Blind Guardian, In Flames, Dark Tranquillity, Kreator, Soilwork... ajde stiga tolkova, 4e vzeh da se olivam. I bez tova edva li njakoi ot tezi grupi 6te dojdat. Makar 4e sled kato dojdoha Sodom moje da se nadjavame, 4e i v bude6te 6te stavat 4udesa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...