Jump to content
BulForum.com

Koi bandi iskate da vidite


AGENT_ORANGE

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Абе не знам кои искам да дойдат... а и да знам- твърде много са желанията човешки.

Обаче все си мисля, че е крайно време да дойдат AC/DC

Link to comment
Share on other sites

SLIPKNOT !!!

Може и KORN

Link to comment
Share on other sites

Аз мога само да сънувам любимите ми групи да дойдат в БГ...Затова яко събирам пари - както са казали хората, ако Slipknot не дойдат при Борис, Борис ще отиде при Slipknot :lol:

 

Chaos, мой човек си ти!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Както казва Леми от Моторхед-"само две банди свирят rock `n` roll-Моторхед и AC/DC.Иначе ми се иска да видя The Cure,Peaches,Iggy Pop,David Bowie,Ai Phoenix/отново/,Strokes,Franz Ferdinand.И сега следват мои мечти,които никога няма да осъществя-Sex Pistols,Jimi Hendrix,The Clash

Link to comment
Share on other sites

ами то повечето, които си заслужават не съществуват вече или просто не са същите(това предимно се отнася за rhcp) :(

и все пак - mike patton ;)

Link to comment
Share on other sites

Видях три от любимите си групи - Metallica, Dream Theater и Yngwie Malmsteen.

Можеби ми се ходи на концерт на Symphony X, Napalm Death, Bolt Thrower, също бих отишъл и на Nightwish за които се говори от година че ще идват. Може би на Kamelot, да и на Gathering. Искам да се запозная с вокалката.

Link to comment
Share on other sites

abe egoisti4no spriamo 6op4etata.... i na tiah im se iska METALLICA v SF... ama nema :punk  :punk  :punk  :punk

 

xaxaxaxaxxaxaxax taka e mno si prav :P

 

ama shibanoto e che ot Metallica nasamo samo tam se praqt koncertite mamka mu se eno tuka nema kade daji tuka ima po qki mesta za koncerti ot kolkoto f shopiq :)

Link to comment
Share on other sites

И защо само за метъл банди да става въпрос? Не го пише в Топика, а и ... не го намирам за нормално... Защо всичко трябва да се върти само около метъла? Но... топика си е твой все пак.

Link to comment
Share on other sites

И защо само за метъл банди да става въпрос? Не го пише в Топика, а и ... не го намирам за нормално... Защо всичко трябва да се върти само около метъла? Но... топика си е твой все пак.

prichinata e mno prosta ne haresfam druga muzika ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм скромен искам да вида:

 

Slipknot

Korn

System of a down

Rammstein

Ill Nino

Maschinehead

 

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...