Jump to content
BulForum.com

The Elder Scrolls - Online


TAZ

Recommended Posts

The_Elder_scrolls_online_logo.jpg new-elder-scrolls-online-video-details-the-st-L-6iTdbp.jpeg

 

Developers: ZeniMax Online Studios, Bethesda

 

Genre: Massively multiplayer online role-playing game, open world

 

Официална страница на играта: www.elderscrollsonline.com

 

Release date: 2013

 

 

Информация за играта и всичко свързано с нея може да намерите на този етап:

 

тук

 

От 21-ви започнаха записванията за бета - тук

 

 

Ето и няколко клипчета, започва с този, който го пуснаха вчера (най-новия).

 

http://www.youtube.com/watch?v=0jNT5cMwxw0&feature=share&list=PL544E3ECCF3FB4203

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Тая игра изглежда уникално! Аз както съм си explorer във всяко RPG, било то MMO или не, направо ще ми пасне от всякъде. Жалко, че машината ми е стара обаче и не мога да се насладя изцяло на графиката.

На WoW:TBC до 35 lvl бях обиколил почти цял Eastern Kingdoms и части от Kalimdor. :)

Link to comment
Share on other sites

Определено и мен ме грабна красотата на играта. Интересна ми стана и историята. Аз не съм играл май нито един от The Elder Scrolls-овете или поне не се сещам, ама то от WoW - оставаше ли ми време ;)

 

Сега само трябва да ми направят уникален хилър и тотално ще ми възбудят интереса.

Link to comment
Share on other sites

Супер изглежда (поне на гледане :) ) Но ме притеснява, да не си остане само предстартовият ентусиазъм.

Казвам го не защото съм скептичен, а от горчив опит.

Aion- играна 2 седмици

Guild Wars 1 - играх 1 седмица

Guild Wars 2 - играх 5 часа

Star Wars Old Republic - играх 3 месеца

WoW - от 2006 до 2011 после за по седмица 2 колкото да разгледам. но колкото и да не ми се ще да призная и тя не става за игра.

Отделно съм пробвал всякакви други подобни, коя с по- добра, коя с по- лоша графика или геймплей. И все нещо има което да ми прекърши ентусиазма.

Много ми се иска някак си да се появи игра която да бие рекорда на WOW (по висене пред компютъра) Дой боже тази да успее, играе ми се нещо такова та пушек се вдига :)

Link to comment
Share on other sites

Много обещаващо изглежда. Виждам две от нещата, които най-много харесвам в Л2 и НЕ харесвам в други игри - липсата на 3452345 глупави сървъра и тази система MEGASERVER, която ще е просто уникат, както и мащабните обсади с много стотин участници.

 

Като познаваме играта е ясно, че графично ще е страхотия. Колко ли пари ще искат обаче? biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Според мен само игра на Близз може да бие WoW, в каквото и да е отношение и пак ще трябва да разчитат на много шанс и късмет, защото ММО играяите се разлигавиха много и то точно от политиката на WoW.

 

Тази игра определено има с какво да ме грабне, поне така се надявам. Ще видим, но силно се съмнявам да е толкова голямо разочарование като SW:TOR!

Link to comment
Share on other sites

Holy shit, клипчето е зверско! Уви, нямам никакъв шанс да се класирам за бетата :(

Ако не е прекалено скъпо, това ще бъде първото ми ММОРПГ.

Link to comment
Share on other sites

Holy shit, клипчето е зверско! Уви, нямам никакъв шанс да се класирам за бетата :(

Ако не е прекалено скъпо, това ще бъде първото ми ММОРПГ.

 

Те не искат върхова конфигурация за бета-та. Трябва да пробват на всякакви машини теоритично. Не че Blizzard го направиха с Diablo 3, но все пак така е редно...

Link to comment
Share on other sites

Всички раси с които предпочитам да играя в ТЕС са събрани в Daggerfall Covenant. Ако ще се играе, явно ще съм там.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам по една раса, която ми допада във всяка една от фракциите, та всичко ще зависи от това кой, какъв хилър клас ще предложи и кое ще ни допадне на нас с Кики най-много. Определено елфите са с предимство :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

То все някой щеше да се похвали до сега, ако беше одобрен. Щом Миро не е писал, значи не набират все още ;) Той какъвто е калитар...

Link to comment
Share on other sites

То все някой щеше да се похвали до сега, ако беше одобрен. Щом Миро не е писал, значи не набират все още ;) Той какъвто е калитар...

.........................................
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

PAX отмина и в нета се появиха нови снимки от играта, както и някоя по-нова информация свързана с TESO. Няколко скрийншота може да видите тук

 

MMORPG пък обясняват за crafting системата в играта. Професиите били много Elder Scroll ориентирани, но това си е разбираемо. Те са:  Provisioner, Enchanter, Weaponsmith, Armorsmith, and Alchemist.  Покриват абсолютно всичко, което може да се използва в играта. При създаването на нещо получавате crafting точки, които може да ги разпределите измежду професиите. Може да специализирате 2 от професиите или да имате що годе добро ниво и на 5-те. Всичко зависи от самите вас.

 

Твърдението на на ZeniMax Studios е, че крафтването ще е много важно в ESO. Топ предметите в играта ще са тези от крафтването. Надявам се да е така, защото лично на мен много ми допада да си правя неща и да си използвам професиите колкото се може - повече. Няма още информация как ще се извършва търговията в играта, но хубавото тук е, че не липсват примери от други ММО-та, от които разработчиците може да взаимстват и използват.

 

Ето и един интересен поглед над играта, която хората са могли да поиграят на самото експо - клик 

 

Ако Миро реши и той да сподели нещо като му дадат ключ за бетата - ще е много добре.

 

PAX East 2013 Recap

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Точно преди започването (днес) на Е3 Ехро, се появи една кратка новина, която не ми се понрави много и постави под съмнение това, дали изобщо ще играя ESO:

 

 

 

The Elder Scrolls Online Coming to PS4 in Spring 2014

Bethesda Softworks and Sony have entered into a partnership to bring The Elder Scrolls Online to the PlayStation 4.  The game will come to Sony's next-generation console in Spring 2014. A beta will be exclusively available first for PS4.

Не знам дали console user-ите ще са в същите сървъри, в които ще са PC играчите? Макар че доста отдавна разработчиците обявиха намеренията си, да пуснат всички играчи на MEGA Server-и. Дали ще занижат всичко по играта, заради хардуера на консолите?

 

От Bethesda и ZeniMAX обещаха много новости на Е3, така че ще видим с какво ще ни зарадват или разочароват в идните 3 дни.

 

EDIT:

И от Bethesda анонсираха новината:

“We are thrilled to bring this game to consoles, in addition to the PC and Mac,” said Matt Firor, game director of The Elder Scrolls Online. “It’s something our fans have been requesting since we first announced the title, and something our team is excited to offer. Everyone will be able to play The Elder Scrolls Online the way they want to play.”

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с този анонс има ново кратко клипче:

 

 

Btw, когато чета караници между PC и console геймъри, винаги си представям надвикване между две деца с реплики от рода на "Моят баща ще набие твоя!".

Link to comment
Share on other sites

Нова дата на излизане на играта - Пролет 2014 както за конзоли, така и за РС и Мас. Вярно, че новите конзоли ще са с добри характеристики, но не разбирам защо започнаха да вадят ММО-та за тях. То всяка една игра, което е и за конзола и за РС е претърпявало крах. Когато една игра я направят и за консола това я прави с по-лош контрол, по-елементарна. Да не говорим, че така привличат и по-млада аудитория - а това е доста досадно нещо - поне от личен опит.

Link to comment
Share on other sites

Elder Scrolls Online Gameplay Leaked

 

 

 

Беше премахнато от Youtube, но успяха да го качат на Liveleak (не се знае колко още ще остане там). Определено не съм много впечатлен, но те и хората има доста да се трудят още, докато я изкарат. Поне може да скачат и има /dance ;)

 

 

Проверявайте си и пощите - за тези, които са се записали за beta, защото днес от Bethesda са написали следното:

 

It’s been an exciting week for us already (check out our big announcement and new 

 if you missed it!), and now we have even more good news: we’re sending out a round of beta invites today for PC users. Check your email now to see if you’ve been invited.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...