Jump to content
BulForum.com

The Elder Scrolls - Online


TAZ

Recommended Posts

Играта е 29,4 гб и се сваля през някакъв лаунчър. Мен не ме бърка понеже съм на бърз нет и свалях с мин 2 мб/с макс 7 мб/с ама някой с по-бавен нет бая ще се озори. Лумпелска история. Желаещите да я пробват е хубаво да го имат предвид, че да не им мине бета периода в чакане играта да се инсталира.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Ако някой иска да пробва бета - стрес теста тази седмица - да ми изпрати едно ЛС с мейла, за да у препратя писмото. Стига съм тествал това ..... не(и)що.

Първият ще го получи.

Link to comment
Share on other sites

Е, колко човека сме? 

Да се посъберем, да понаправим малко парти!

Дайте му на Пешо, ако някой нема да ползва! 

Проверих си втория регистриран мейл, ама кор, само на единия са пратили...

Link to comment
Share on other sites

Тия уж обясняваха, че в мегасървъра им нямало да има опашки... в момента ми дават Approximately Wait time - 14 minutes. А чакам от повече време...

Link to comment
Share on other sites

При мен нямаше опашка като реших да играя, но чаках да ми пусне героя около 15 минути. Така или иначе играта нещо не ме грабва... ще видя утре като поиграя още малко как ще е положението.

Link to comment
Share on other sites

Да реве ли човек или да плаче е въпросът. Не знам тези хора как изобщо си мислят да пуснат тази CS-ка на 04. 04. 2014. Те и за 4 Април 2015 няма да са готови. Тя напрактика става от зле към по-зле. Преди поне се играеше малко. Да, имаше го пак тоя мерник и другите му EOS простотии, ама толкова бъгове нямаше. 

 

То аз си бях решил, ама сега поне със сигурност няма да я играя тази игрица. 

Link to comment
Share on other sites

Хммм, и мен не ме грабна нещо. Геймплея не ми е никак удобен. 

Защо не излезе една игра най-накрая, едно към едно с Lineage 2? Там управлението ми харесва най-много.

Link to comment
Share on other sites

Ами играй Lineage2 :D Щом си толкова конкретен в желанието си.

 

Мен играта ме грабна и ще рискувам да си я купя кат излезне. Пък, ако не си оправят проблемите, просто ще имам в колекцията още една игра, която не играя. Където са WoW-овете, Guild Wars 2, SWTOR, Diablo3...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Този уикенд ще има нов стрес тест, но доколкото разбрах ще е само за американския сървър. Всеки, който до сега е имал достъп - ще може да участва и в този тест.

Link to comment
Share on other sites

Според мен - да. Лично мен играта доста ме грабна, но и немалко негативни мнения за нея чета. Не мога да ти кажа дали теб ще те грабне. Ако решиш все пак да играеш - по-добре си направи сега акаунт и сега изтегли клиента. Че като доближи петък ще стане леш и ще се сваля ужасно бавно...

Link to comment
Share on other sites

Този уикенд пак ще има бета тест. Казвам само, за да може желаещите от рано да се подготвят. Аз лично останах разочарован и не смятам да участвам този път...но на мен и сингъл вариантите не ми допадаха (Обливиън, Скайрим), така че не съм някакво мерило.

Link to comment
Share on other sites

И на мен са ми изпратили отново покана, но както и basten описва - не ми допада и няма да участвам този път. Ако някой иска код (отново) - да ми пише.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах днешната бета .... харесвам Скайрим и Обливиън и съм ги играл доста, обаче тук нещо не е наред. Ако я пуснат напълно безплатна може да и отделя още няколко часа, ама с тези амбиции дето имат да се купува играта и после всеки месец да наливаш кинти, мисля че ще бъдат доста разочаровани 3-4 месеца след пускането. Просто не ме грабва още от началото даже ми беше досадна....

Link to comment
Share on other sites

Ами... зависи какво се има предвид "ES experience". Лично аз прекарах доста часове в първата зона на алианса си. Има адски много dungeon-и, но не стават да ги играеш соло. Определено има адски много content и определено има награди, ако обикаляш - skill points, lore books, skill books. Графически играта е малко по-слаба от Skyrim, но е ясно и защо - в Cyrodill, при една обсада със няколкостотин души на бойното поле ще е трудно, ако лагва. Просто е оптимизирана, като за мащабите. Поне зоните, в които успях да играя бяха доста красиви и доста добре направени, лично мнение. Играта ме грабна.

А за PvP-то... щях да се разплача - такива битки не е имало от времето на Castle Siege в Lineage2... Вярно, в L2 бяха доста по-масирани, но пък там нямаше обсадна технка. И тук определено се наказва жестоко безцелното шляене напред-назад или безидейното наливане тип zerg, просто ви смилат пред стените със защитните остановки на крепостта. Ако разположиш своята обсадна техника на лошо преценено място - просто я губиш.

Всеки с мнението си, аз лично чакам 31.3 :)

Link to comment
Share on other sites

Ами... зависи какво се има предвид "ES experience". 

 

Една дума - immersion. Усещането, когато играеш сам, няма как да бъде пресъздадено, когато още поне 20 човека се размотават около теб и изпълняват същия куест. Не казвам, че това, което представлява играта, е лошо, просто не е това, което много хора очакваха/се надяваха да бъде.

Link to comment
Share on other sites

Една дума - immersion. 

Ами, не държа да налагам мнението си, но аз лично се потопих дълбоко в играта. Беше си кеф да обикаляш по зоните, да намираш куестове, да отриваш нови подземия, да минаваш техните куестове, да търсиш книги, skyshard-ове - дори и след като приключих всички куестове в зоната продължих да я обикалям. Останалите играчи не ми пречеха, честно казано. Дори напротив, беше си полезно да намериш хора, щото доста от dungeon куестовете си бяха зор, ако си сам. Но - това си е въпрос на вкус.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...