Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Шуми показа, че заспиш ли за миг ще му ядеш главата. Показа и на ФИА, че не са безгрешни. Най-Големия :)

За неделя ще ви кажа утре по някое време :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То ясно, че си го мразиш от както е седнал да кара болид, но пък мен ми напълни душата с това изпреварване biggrin.gif

 

Най-много ме е яд за Фетел - мислих си, че той ще води бащина дружина тоя сезон. Остава да се молим да им гърмят двигателите, пък те добре се справят с другото.

 

Не бе човек, аз също се скъсах да се смея като разбрах какво е станало и не мога да си кривя душата, че по принцип е добро изпълнение. Както казах по-горе не можах да повярвам, че Лимона може да бъде изнесен така като първолак и бях готов да го разпилея от бъзици. После обаче хората ясно обясниха, че това не е позволено. И аз подозирам, че той е знаел и затова не е очаквал оня отзад и си е карал спокойно. Както предполагам и всички останали, защото иначе щеше да има не едно, а няколко такива изпреварвания в колоната. Тоест в цялата работа има само един крив клюн. laughing.gif

 

-----------------------------------------------------

 

Довечера заминавам, така че очаквам личния състав да бъде определен дотогава. Стефчо, айде батьовата, малки 'кийки те чакат beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ама как си го знам Стефчо хахахахах

 

В крайна сметка не разбрах да те броим ли за неделя бе момче! beer.gif

 

Значи да накажат Фелипе, а да оставят Петров - за абсолютно едно и също :)

 

Ако има едно местенце в някоя кола ще дойда, понеже аз нямам минетка и както е тръгнало май няма да имам тая година :D

Link to comment
Share on other sites

Дотук Личният състав включва както следва - Ванчо и Момчетата, Стефчо, Весо, Галин, дано и Иван да дойде. До 21.00 съм тук - после заминавам надолу. Очаквам включване.

Link to comment
Share on other sites

Иван в момента е неконтактен, понеже снощи малко прекали с горивото, най-вероятно довечера ще е в кондиция и ще каже кое какво.

Link to comment
Share on other sites

Понеже явно Ваньо продължава да е не контактен, мога да му препоръчам да пробва да си топне пръстчетата в солена вода и да бръкне в контакта... Аз отивам да цапна две бири и да разпускам! Утре забирам Весо в 11:00 - 11:15 от спирката на централна гара и отцепваме... така, че който е*ал - е*ал..., кака вече не е курва!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Точно Фетел си е галфон в случая.

Link to comment
Share on other sites

Видимо Марк можеше да се отдръпне и да избегне допира на гумите, тва, че е кон с капаци осакати тима...

Link to comment
Share on other sites

Видимо Марк можеше да се отдръпне и да избегне допира на гумите, тва, че е кон с капаци осакати тима...

 

явно не ти се отдава тоя спорт, занимавай се с нещо друго

Link to comment
Share on other sites

Баш Фетел си беше виновен за тоя инцидент.Взе да се доказва къв е мъж.В случая Уебър нямаше никва вина.Видя се много ясно как Фетел се опита да го секне и се заби в него.Що не се блъснаха циганчето и Бътън?И що трябва Уебър да се дръпне да му прави път?Що той не се дръпна да не се блъснат?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Не мислите. Как ПО-БЪРЗИЯ ще прави път на ПО-БАВНИЯ? И двамата имат вина, но Уебър е с по-голяма защото можеше да се дръпне, а Фетел прекалено рано тръгна да отива в дясно за следващия ЛЯВ завой. И най-голямата грешка е, че нямат ШЕФ, който да тропне с КРАК, да натисне копчето и да каже 2, 3 думи. Сега щяха да са с двойна. Така никви титли няма да видят. ;)

 

явно не ти се отдава тоя спорт, занимавай се с нещо друго

А ти на кой тим си шеф или пилот, че да ти искаме автограф?

 

Някои хора помнят, че казах 3 обиколки преди инцидента, че местата на Уебър и Фетел трябва да се сменят защото Уебър И ТОЙ е трябвало да пести гориво => по-бавен е => бави и съотборника си, на гърба, на който има два Мака. Хорнер тъп ли е, къв е....като се правят на Джентълмени ще му ядат главата. Не мисля, че ще са шампиони въпреки по-бързата си кола. Маковете много ги настигнаха, а Ферарита я овапцаха.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Колкото повече го гледам, толкова по-сигурен съм че Фетел се наби в Уебър и кой каквото ще да разправя, за мене Фетел се осра и не иска да си признае. Съвсем спокойно имаше място да намали и да вземе завоя от вътрешна стрна. По-бърз беше и Уебър да се надриска не можеше да го спре. Чисто пилотска грешка на Фетел. И аз не разбирам защо Уебър трябва да се дръпне след като никъде в правилника не пише, че Уебър е длъжен да се дръпне. Тая позиция по правилник има право да я защитава и това, че Фетел е по-бърз нищо не значи. Бътън като беше миналото състезание по-бърз от Шумахер, може би Шуми трябваше да се дръпне, а ? Пълни глупости. Ако имаше нарушение, стюардите едва ли щяха да си мълчат след инцидента. Щом като те мълчат, не виждам за какво говорим даже.

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече го гледам, толкова по-сигурен съм че Фетел се наби в Уебър и кой каквото ще да разправя, за мене Фетел се осра и не иска да си признае. Съвсем спокойно имаше място да намали и да вземе завоя от вътрешна стрна. По-бърз беше и Уебър да се надриска не можеше да го спре. Чисто пилотска грешка на Фетел. И аз не разбирам защо Уебър трябва да се дръпне след като никъде в правилника не пише, че Уебър е длъжен да се дръпне. Тая позиция по правилник има право да я защитава и това, че Фетел е по-бърз нищо не значи. Бътън като беше миналото състезание по-бърз от Шумахер, може би Шуми трябваше да се дръпне, а ? Пълни глупости. Ако имаше нарушение, стюардите едва ли щяха да си мълчат след инцидента. Щом като те мълчат, не виждам за какво говорим даже.

Само, че има тънка разлика....Уебър и Фетел са съотборници ;). Не им е целта да се изваждат от състезанията. Първо Уебър тръгна леко в ляво и после на една от снимките ясно се вижда, че е навъртял десен волан, ама е късно. Контакт вече има

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с бат' Весо. Фетел направо се ос*а на метеното. Уебър за какво да се дърпа и да му прави място, нали всеки си пази гъза. Лошото е, че самият той остана трети заради друг, и то от собствения му отбор. Накефих се, естествено, че нашите взеха двойна победа, макар и късметлийска, ама ще ме извинявате, Бътън и Хамилтън днес караха страхотно. Ако имаха малко повече гориво накрая, нямаше да падне и толкова разликата във времето между Уебър и тях, ама ... съдба. Бътън трябваше да изпревари циганчето, ама поне като видя, че може да няма гориво, не се направи на интересен и не го искаше на всяка цена, та накрая да си бута болида до старт - финалната права :) Много яко състезание. Радваха ме българските знамена. Само дето по едно време даваха само челната четворка, което беше доста скучно. Фетел като че ли си повярва малко повече и не знам какво, липсата на опит ли, както казаха коментаторите, ама той си беше виновен, с право се ядосваше после. Никол как се кефеше обаче, не е истина. Баси яката мацка, много красива бе, ей. Всички жени така да изглеждаха на нейната възраст, нямаше да се продават хапчета като "Трибестан", "Простамол Уно" и не знам какво. Браво на Бътън, браво на Уебър, браво на Хамилтън.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...