Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Тъй тъй. Псетата се разлаяха, с тия крила, но за сметка на това МКЛ ни готвят ъпове по ДВГ-то и изчистване на аерото. А от Ферари готвят еволюция на аерото, който трЕбе да помогне и уж е по добър от предишния. Ще видим. Освен това причината за проблемите с ДВГ-та на Ферари е локализирана, но дали е оправена........... ДАНО :rolleyes:

 

То е лесно да се локализира, трудното е да се оправи. Доколкото чух се чупели буталата....тва ми звучи като конструктивен проблем и вероятно решението му ще изисква основни промени...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То е лесно да се локализира, трудното е да се оправи. Доколкото чух се чупели буталата....тва ми звучи като конструктивен проблем и вероятно решението му ще изисква основни промени...

 

Почти прав си. Проблема е пукнатини. С тях е можел да кара Шуми, но са предпочели да играят на сигурно. Тод казва че работят по проблема и трябва да са го оправили. Аз му вярвам за вас не знам. Все пак те не са вчерашни. Ще видим какво ще ни покажат МКЛ И ФЕРАРИ като аеро. И ще има ли още промени или не.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"По наистина чудесен начин започна новият сезон във Формула 1. Първите състезания напълно потвърдиха прогнозите за оспорван шампионат, какъвто всички наистина желаем. Зад борбата за победите обаче отново остават неспирните вълнения около бъдещето на най-големия пилот на нашето съвремие и от там за бъдещето на целия обичан спорт. Михаел само за миг подсказа, че конете могат да са неговото бъдеще и това ни върна към едно негово пътуване и езда в Юта, заедно с нашия обичан фотограф Артър Тил."

Link to comment
Share on other sites

От рано вече е минала.

 

Последно утре състезанието в 6 или в 7 почваше.

 

В 7 май почва. Тая година малко късничко. По принцип трябва да ставаме в 5 да го гледаме.

Link to comment
Share on other sites

А студио ще има ли или направо шси почва състезанието???

 

Еми щом казват че е от 6.30 мисля че ще има студио. Все пак е традиция да се плюнчат поне половин час преди състезанието :P .

Link to comment
Share on other sites

Днеска просто главния герой беше сейфти кара. Много ме е яд за Фераритата. АМА МНОГО!!! За Нико Розберг също. В Австралия винаги е ставало яко състезание. А за Бътън нямам кво да кажа. През 2000 Хакинен спря на 200 м преди финала ама да ти изгърми двигателя и да спреш на 7-8 метра преди линията си е жива гавра. Определено борбата между него и Фисикела беше най-интересна. Не уБпях обаче да разбера защо отпадна Монтоя.

Много яко състезание. Ако някой ще го качва или знае къде ще бъде качено да каже щото искам си го дръпна.

Link to comment
Share on other sites

Днеска просто главния герой беше сейфти кара. Много ме е яд за Фераритата. АМА МНОГО!!! За Нико Розберг също. В Австралия винаги е ставало яко състезание. А за Бътън нямам кво да кажа. През 2000 Хакинен спря на 200 м преди финала ама да ти изгърми двигателя и да спреш на 7-8 метра преди линията си е жива гавра. Определено борбата между него и Фисикела беше най-интересна. Не успях обаче да разбера защо отпадна Монтоя.

Много яко състезание. Ако някой ще го качва или знае къде ще бъде качено да каже щото искам си го дръпна.

 

Ето го и моето мнение. Аз видях едно много бавно Ферари в началото и съм 1000% сигурен че е имало проблем в колата на Михаел, защото беше 4 сек по-бавен от Фиси. НО след това бе по бърз с 2 сек от Бътън. Михаел бе най-тежкия пилот но загуби много в първата фаза. Много добре и с много амбиция започна втората фаза но МАЛШАНС. На косъм бях да отпиша Ферари още сега, но след като видях че свали 3 сек на Алонсо за един период от време ми се върна оптимизма. Бравно на Шуми и Монти ето това са пилоти. И двамата отпаднаха по една и съща причини и двамата бяха зад предела на възможностите на колата и двамата бяха ПРЕНАДЪХАНИ, което в този момент им изигра лоша шега. Ето така се кара и такива пилоти харесва. Като цяло състезанието беше много объркващо, а КРИСИАН КЛИЙНЪР отново си "свърши" работата подобаващо.

Link to comment
Share on other sites

Ето го и моето мнение. Аз видях едно много бавно Ферари в началото и съм 1000% сигурен че е имало проблем в колата на Михаел, защото беше 4 сек по-бавен от Фиси. НО след това бе по бърз с 2 сек от Бътън. Михаел бе най-тежкия пилот но загуби много в първата фаза. Много добре и с много амбиция започна втората фаза но МАЛШАНС. На косъм бях да отпиша Ферари още сега, но след като видях че свали 3 сек на Алонсо за един период от време ми се върна оптимизма. Бравно на Шуми и Монти ето това са пилоти. И двамата отпаднаха по една и съща причини и двамата бяха зад предела на възможностите на колата и двамата бяха ПРЕНАДЪХАНИ, което в този момент им изигра лоша шега. Ето така се кара и такива пилоти харесва. Като цяло състезанието беше много объркващо, а КРИСИАН КЛИЙНЪР отново си "свърши" работата подобаващо.

 

Изпълненията на Монти и Михаел наистина бяха на висота, въпреки че отпаднаха но според мен сейфти кара обърка целия ритъм на състезанието и сега все още съм леко объркан. Затова искам и запис на състезанието. Имаше някои моменти които направо съм проспал... да не говорим че като цяло състезанието си заслужава дърпането.

Link to comment
Share on other sites

Интересно състезание си беше...имаше изпреварвания,куриози и малшанси :huh:

Яд ме е за монтоя който за втори път направи същата агершка ,но не му се размина...

А иначе реното+ алонсо е най-доброто за момента :(

Дано следващото състезание кими да е още по-бърз и да няма никакви проблеми(защото дори и малки днеска го прецакаха)

Link to comment
Share on other sites

Интересно състезание си беше...имаше изпреварвания,куриози и малшанси :huh:

Яд ме е за монтоя който за втори път направи същата агершка ,но не му се размина...

А иначе реното+ алонсо е най-доброто за момента :(

Дано следващото състезание кими да е още по-бърз и да няма никакви проблеми(защото дори и малки днеска го прецакаха)

 

Баш бая малки проблеми проблеми имаше Кими. Направо големи му бяха щом му се е отчупило парче от предния спойлер причинено от големите вибрации.

Рос е обещал голям тунинг за Имола да видим дали не ни лъже. Иначе Шуми и Монти се прецакаха защото карах над 100-те % от възможностите на техниката с която разполагат. Но се видя че и двамата в този период настигаха болиди пред тях. Особено Шуми който се лепна на 1,7 сек зад Бътън като му свали 5 или 6 сек за бързо за 3 лапа. Обаче УВИИИИИИ. А с Маса пореден МАЛШАНС.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ще го качва или знае къде ще бъде качено да каже щото искам си го дръпна.

В арена-та го има ама ако нямаш регистрация пиши в icq-то за да го измислим :)

Вече и в дата-та го има :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Как няма да излиза 100 пъти сейфти кар, като пистата е супер крива. Сигурно е била предвидена за оффроуд състезания и в последния момент са я преквалифицирали.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим се видя че Рено са номер 1 в момента и нямат равни.Без да си дава абсолютно никакъв зор Алонсо успяваше да трупа страшна преднина :) Заслужи си е победата и нека му е честитата все така да продължава.Едно ме е яд че сейфти кара изяде 23 секунди преднина на Алонсо но това все пак е състезние :) Немога да разбера какво направи пак Фисико че си загаси колата и точно с такива малки грешки е ясно защо не е водещия пилот в тима. :)

 

Макларън мисля че най-накрая се усетиха че първо им трябва здравина и след това скорост.Вижда се че Макларъна е по-слаб от Реното но поне не го мъчат технически проблеми и това мисля е обнадеждаващо за тима :)

 

Ферари показаха че успешно немогат да се борят даже и с Торо Росо.Пенсията го изядоха като малка гара :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: Вече е време да се замисля за пенсия наистина след като се видя че и днес направи детинска грешка.Стар е за тоя спорт и е време да се отказва.Също така се вижда че и скороста на Ферари е малка и ми е много интересно къде са сега всичките фенове на Ферари където след Бахрейн едва ли не се обявихте за шампиони :ph34r:

 

Браво на Бътън много ми беше забавно да гледам флойерверки в чест на победата на Алонсо.Просто нямаше нужда :laughing: По същество Хондите са бързи в една обиколка ама натисне ли ги Реното в състезание немогат да издържат.

 

Много добро впечатление ми направи и тима на БМВ Заубер мисля че като нов отбор вървя много здраво напред.Двама пилоти в точките и то на не лоши позиции ( 4 и 6) мисля че е прекрасно за тях :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Много зле и това състезание, ядосвам се че станах в 7:00 да им гледам мизериите на ферари ... ^#@(%#*@($%@!*&$!@$))(*^%

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим се видя че Рено са номер 1 в момента и нямат равни.Без да си дава абсолютно никакъв зор Алонсо успяваше да трупа страшна преднина :) Заслужи си е победата и нека му е честитата все така да продължава.Едно ме е яд че сейфти кара изяде 23 секунди преднина на Алонсо но това все пак е състезние :) Немога да разбера какво направи пак Фисико че си загаси колата и точно с такива малки грешки е ясно защо не е водещия пилот в тима. :)

 

Макларън мисля че най-накрая се усетиха че първо им трябва здравина и след това скорост.Вижда се че Макларъна е по-слаб от Реното но поне не го мъчат технически проблеми и това мисля е обнадеждаващо за тима :)

 

Ферари показаха че успешно немогат да се борят даже и с Торо Росо.Пенсията го изядоха като малка гара :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: Вече е време да се замисля за пенсия наистина след като се видя че и днес направи детинска грешка.Стар е за тоя спорт и е време да се отказва.Също така се вижда че и скороста на Ферари е малка и ми е много интересно къде са сега всичките фенове на Ферари където след Бахрейн едва ли не се обявихте за шампиони :ph34r:

 

Браво на Бътън много ми беше забавно да гледам флойерверки в чест на победата на Алонсо.Просто нямаше нужда :laughing: По същество Хондите са бързи в една обиколка ама натиБне ли ги Реното в състезание немогат да издържат.

 

Много добро впечатление ми направи и тима на БМВ Заубер мисля че като нов отбор вървя много здраво напред.Двама пилоти в точките и то на не лоши позиции ( 4 и 6) мисля че е прекрасно за тях :)

 

Браво бе ДЖОЗО. Искам и теб да попитам но дано ти ми отговориш щото никой ит лагера на МКЛ и Рено не го направи. Защо Шуми бе бърз след Стопа си и догогони Бътън и щеше да стигне и Монти и Кими, а преди стопа не вървя. И освен това беше най-тжкия пилот на пистата. А за КЛИЙНЪР нямам думи Шаго таковам него

Link to comment
Share on other sites

Браво бе ДЖОЗО. Искам и теб да попитам но дано ти ми отговориш щото никой ит лагера на МКЛ и Рено не го направи. Защо Шуми бе бърз след Стопа си и догогони Бътън и щеше да стигне и Монти и Кими, а преди стопа не вървя. И освен това беше най-тжкия пилот на пистата. А за КЛИЙНЪР нямам думи Шаго таковам него

 

Защото Алонсо и Кими си имаха преднина и нямаше абсолютно никакъв смисъл да презорват техниката.Или щяха да станах като Бътън или щяха да излетят като пенсионера.Пък той реши че е велик и затва излетя като младо кюспе.

Link to comment
Share on other sites

Йозо Той е много по велик от дивеча алонсо

 

Бил е велик едно време.И аз бях на 6 ама вече не съм.

 

И никът ми не е Йозо! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Йозо Той е много по велик от дивеча алонсо

 

евала :)

 

Защото Алонсо и Кими си имаха преднина и нямаше абсолютно никакъв смисъл да презорват техниката.Или щяха да станах като Бътън или щяха да излетят като пенсионера.Пък той реши че е велик и затва излетя като младо кюспе.

 

Много лесно така. Много лесно го оплюхте. Ама никой не може да ме накара да повярвам че не е имал проблем до първия стоп. А до края на състезанието имаше 30 обиколки. А Киви бе на колко 15 май секунди от Шуми и прогресивно изоставаше. Така че тия неща с техниката не сега. А и Киви смени крило а Монти ме накефи щото и той караше а не се возеше

Link to comment
Share on other sites

Това съсзтезание беше много добро. Обаче това с Шумахер беше много фатална грешка, май годинките наистина му тежат.

Link to comment
Share on other sites

Това съсзтезание беше много добро. Обаче това с Шумахер беше много фатална грешка, май годинките наистина му тежат.

 

Значи като почна да сваля от времената на Алонсо не е "пенсия" ама като дгреши е "пенсия"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...