Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Абе човек добре си от Ферари ама по-спокойно го давай. И аз съм за тях ама уважавам и другите пилоти и съм за това да има интересно състезания , а не един отбор да доминира само. А дали са с по-малко гориво утре ще се види. То може да са с по-малко гориво и пак да не могат да ги стигнат. Ще се види утре.

Edited by Krastnik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.В Бахрейн едвали Шумахер ще спечели пол.

2.Блаженни са вероющите относно титлите :D Мечтите са безплатни реалноста е друга :P

 

Лаф ли каза, или гъ*а си показа? :lol:

Чустито на сички Шумахеристи, утре както казах

 

 

 

Абе колкото и да си чешем езиците, на първия завой Шумахер и пол да спечели, ако го хакнат отзад, както става обикновенно ще строша талвизора %^@(%@*(%@&*(%#&%#@)%_@ ;)

 

Айде, дано това да не се случи :pirate

 

УСПЕХ НА НАЙ-ВЕЛИКИЯ УТРЕ! И дано господ го пази от групата млади некадърници на 1вия завой!

Link to comment
Share on other sites

Ей, хуу си от Ферари, хуу се радвай като печелят, ама защо изпростяваш така и злорадстваш някой друг като отпадне? Честно ти казвам, много ме нервиш...добре, че не гледаме Формулата заедно както искахте..

 

Адски просто е. От как Шуми е във Ферари не харесввам МКЛ не харесвам финландските пилоти във Ф1. И да радвам се като отпаднат МКЛ щото много подигравки имаше относно сезон 2005. Както казах в началот на сезон 2005 бяхме с 2 сек и повече зад пол ситера, а сега започваме с двоен пол. 2004 съшо се мислише че Ферари са леки ама УВИ, а сега дори и да се леки това е част от стратегията. Ще видим утре кво ще стане. Но началото на 2006 е много по-добре от това през 2005. Не знам дали има някой който мисли обратното.

 

Абе човек добре си от Ферари ама по-спокойно го давай. И аз съм за тях ама уважавам и другите пилоти и съм за това да има интересно състезания , а не един отбор да доминира само. А дали са с по-малко гориво утре ще се види. То може да са с по-малко гориво и пак да не могат да ги стигнат. Ще се види утре.

 

Е аз не. Говори се че Кими идвал при НАС, а дано не дойде никога щото Ферари е легенда, Ферари е религия и не е за всеки. Особено за пилот карал за МКЛ. Дори и да дайде никога няма да се радвам на победите му така както се радвам на тези на Шуми.

Link to comment
Share on other sites

Лаф ли каза, или гъ*а си показа? :lol:

Чустито на сички Шумахеристи, утре както казах

Айде, дано това да не се случи :pirate

 

УСПЕХ НА НАЙ-ВЕЛИКИЯ УТРЕ! И дано господ го пази от групата млади некадърници на 1вия завой!

 

АМИН

 

ПП. Някой модер да слее това и предното мнение че се обърках.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Е аз не. Говори се че Кими идвал при НАС, а дано не дойде никога щото Ферари е легенда, Ферари е религия и не е за всеки. Особено за пилот карал за МКЛ. Дори и да дайде никога няма да се радвам на победите му така както се радвам на тези на Шуми.

 

Абе малко вече преиграваш с тия религии и тем подобни. Вземи се стегни, това е спорт, а Ферари една от многото марки.

 

И между другото ако съпоставиш отборите във Формула 1 с религиите, на Ферари се полага ролята на Исляма. Защото ничии други фенове не казват "само Ферари, останалите в киреча" както го правиш ти и останалите от форума с изкл. на 1 може би.

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Абе малко вече преиграваш с тия религии и тем подобни. Вземи се стегни, това е спорт, а Ферари една от многото марки.

 

И между другото ако съпоставиш отборите във Формула 1 с религиите, на Ферари се полага ролята на Исляма. Защото ничии други фенове не казват "само Ферари, останалите в киреча" както го правиш ти и останалите от форума с изкл. на 1 може би.

 

Дали преигравам или дали съм фен или фанатик няма значение. Нищо обаче в спорта не е по хубаво от победа на Ферари и отмадане на МКЛ. А ти си в правото си да мислип каквото си искаш. След още 20 години може и да мисля по друг начин ама сега НЕ.

Link to comment
Share on other sites

Абе малко вече преиграваш с тия религии и тем подобни. Вземи се стегни, това е спорт, а Ферари една от многото марки.

 

И между другото ако съпоставиш отборите във Формула 1 с религиите, на Ферари се полага ролята на Исляма. Защото ничии други фенове не казват "само Ферари, останалите в киреча" както го правиш ти и останалите от форума с изкл. на 1 може би.

 

Няма смисъл да се косиш според мен.Нали знаеш който кълне много после на него му се връща.Днес се радват утре или пък след месеци години знае ли се на Ферари може да им се стовари всичко ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да се косиш според мен.Нали знаеш който кълне много после на него му се връща.Днес се радват утре или пък след месеци години знае ли се на Ферари може да им се стовари всичко ;)

 

Признай си че не си очаквал такова нещо от ФЕРАРИ и няма как да не ти е криво поне малко. А и любопитен съм да те видя през 2007. :rolleyes: Няма къде да ми избягаш :) :)

Относно Ферари. Не знам дали могат да старадат повече от това че са собственост на ФИАТ, но нищо. Джозо прочети подписа на ФЕРАРИСТ. :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Признай си че не си очаквал такова нещо от ФЕРАРИ и няма как да не ти е криво поне малко. А и любопитен съм да те видя през 2007. :rolleyes: Няма къде да ми избягаш :) :)

Относно Ферари. Не знам дали могат да старадат повече от това че са собственост на ФИАТ, но нищо. Джозо прочети подписа на ФЕРАРИСТ. :lol: :)

 

Да определено от Ферари не съм го очаквал.Виж от Хонда определено ама от Ферари хич.Ама сега нещо много всеха да се жалват нещо Фиси и Алонсо от гумите.Нещо ги сбъркали и колата станала като трактор в последните обиколки за разлика от втората сесия когато Алонсо постигна времето 1:31.217 където е с около 0.190 по бързо от това на мишо така че имаме скорост и мисля че можем да победим и състезанието утре ще е много напрегнато :)

 

Ами да дава господ здраве ще доживем 2007 ама да виим какво ще стане и 2006 все пак сезона е в самото начало.Видя се миналата година че може натрупан аванс да се стопи и друг да стане шампион.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

страхотно състезание, напълно изравнени възможности на шуми и алонсо. очаква ни много интересен сезон и дано да има повече състезания като днешното :punk

Link to comment
Share on other sites

Досега имах негативно мнение за Алонсо, обаче просто ме очарова днес и почвам да се радвам, че ще дойде в Макларън.

Шумахер...време му е за пенсия на тоя човек. Беше страхотен пилот, но вече му натежаха годините. Алонсо просто го обезличи това състезание.

Кими - ако се намери още някой да ми каже нещо лошо за пилотските му умения.... Не знам дали някой друг пилот е в състояние да изпревари 7 коли за 1 обиколка.

Розберг - страхотно състезание и за него. Като се има предвид, че го блъснаха още на първия завой и пак завърши 7ми...тоя човек го очаква голямо бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

МАФИЯ! МАФИЯ! МАФИЯ!

Ахахахахаааааа!!! Тоя Иде е голям сакатлък бе :laughing: :lol: :laughing: . Щеше да си утрепе механиците. Но наистина признавам, че състезанието беше страхотно и с тактика ни победиха :( , нещо с което ние сме мачкали преди :cry . Както и да е. Първата игра за слабите. След 1 седмица ще видим :) :D :P .

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Досега имах негативно мнение за Алонсо, обаче просто ме очарова днес и почвам да се радвам, че ще дойде в Макларън.

Шумахер...време му е за пенсия на тоя човек. Беше страхотен пилот, но вече му натежаха годините. Алонсо просто го обезличи това състезание.

Кими - ако се намери още някой да ми каже нещо лошо за пилотските му умения.... Не знам дали някой друг пилот е в състояние да изпревари 7 коли за 1 обиколка.

Розберг - страхотно състезание и за него. Като се има предвид, че го блъснаха още на първия завой и пак завърши 7ми...тоя човек го очаква голямо бъдеще.

 

Aз пък се наслушах за "пенсионера" Шуми. Същия "пенсионер" дето направи 5 сек на Алонсо. Същия "пенсионер" дето изравни броя на половете на Сена, "същия пенсионер" , който показа че има още хляб в него. 1 сек ни трябваше само една секундааааааааааа :angry: :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Aз пък се наслушах за "пенсионера" Шуми. Същия "пенсионер" дето направи 5 сек на Алонсо. Същия "пенсионер" дето изравни броя на половете на Сена, "същия пенсионер" , който показа че има още хляб в него. 1 сек ни трябваше само една секундааааааааааа :angry: :angry1 :angry1

 

Епа той да не ги е направил сега тия полове бе Чефо? Той ги прави цяла кариера. Освен това се видя, че днешния пол е за сметка на много по-малко гориво и все пак разликата му с Алонсо беше малка. Тази една секунда Михаел я имаше, имаше и повече даже, но Фернандо си заслужи победата със страхотно каране в края.

Link to comment
Share on other sites

Епа той да не ги е направил сега тия полове бе Чефо? Той ги прави цяла кариера. Освен това се видя, че днешния пол е за сметка на много по-малко гориво и все пак разликата му с Алонсо беше малка. Тази една секунда Михаел я имаше, имаше и повече даже, но Фернандо си заслужи победата със страхотно каране в края.

 

Ами да не цяля кариера ги е правел, но не е седял бейги би а е бачкал до скъсване. Не беше толкова по лек. Алонсо издържа 2 лапа след първиа стоп и пак два след втория. След първиа не успя нищо да стопи но явно нещо друго му предложи малко по голяма бързина за да настигне Шуми иначе победа йок

Link to comment
Share on other sites

Aз пък се наслушах за "пенсионера" Шуми. Същия "пенсионер" дето направи 5 сек на Алонсо. Същия "пенсионер" дето изравни броя на половете на Сена, "същия пенсионер" , който показа че има още хляб в него. 1 сек ни трябваше само една секундааааааааааа :angry: :angry1 :angry1

Как не разбра, че само опетняваш любимия си отбор и пилот като сравняваш броя на полове с този на човек, починал преди 12 години? Как не разбра, че изобщо между двамата не може да се прави сравнение...

 

И кой говореше за лек Монтоя и Алонсо? Май изгубихте ума и дума? Само Кими да няма миналогодишния си късмет и Шумахер ще има да диша прахта на Алонсо и Райконен...

Link to comment
Share on other sites

Как не разбра, че само опетняваш любимия си отбор и пилот като сравняваш броя на полове с този на човек, починал преди 12 години? Как не разбра, че изобщо между двамата не може да се прави сравнение...

 

И кой говореше за лек Монтоя и Алонсо? Май изгубихте ума и дума? Само Кими да няма миналогодишния си късмет и Шумахер ще има да диша прахта на Алонсо и Райконен...

 

ДА да замалко и да познаеш. Какво стана с наричания от вас "табуретката" Скри шапката на МОНТИ както и на Бътън. Караше много близо до Алосно и не му даде шанс да дръпмне. А за Сена да съм казал нещо лошо. Защо да не може да се прави. Че през сезон 93 или 92 Шуми побеждава сена в крайното класиране.

 

Колко тежък бе Алонсо. МОНТОЯ БЕШЕ ТЕЖЪК НЕ И АЛОСНО

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

След 2 седмици ще видим :) :D :P .

 

След една, на Куала Лумпур. Шумахер пазеше колата и второто място, видя се още като излезе от бокса, направи 1 единствена атака 8 обиколки преди финала. Постъпи разумно ;)

go Schumi go! B)

Link to comment
Share on other sites

RAdvam se za Kimi koito otnovo показа ,че е страхотен пилот.

Алонсо също показа много добри качества и заслужено според мен стана първи.

Шумахер по-принцип не го харесвам и се радвам,че не спечели. :devil

Монтоя първо мислех ,че е отпаднал(не гледах цялото състезание) ,но е хубаво че и той е взел точки.

 

Абе интересно състезание е било.

Link to comment
Share on other sites

От Кими точно това очаквах да направи. За пореден път, както миналият сезон, стартира последен и завършва в челните места. Не мисля, че някой друг може да се равнява с него в това отношение.

Очаквах Шумахер да победи, но стратегията на Рено проработи.

Хубаво състезание стана. Дано следващият път Кими да завърши първи.

Link to comment
Share on other sites

От Кими точно това очаквах да направи. За пореден път, както миналият сезон, стартира последен и завършва в челните места. Не мисля, че някой друг може да се равнява с него в това отношение.

Очаквах Шумахер да победи, но стратегията на Рено проработи.

Хубаво състезание стана. Дано следващият път Кими да завърши първи.

 

Aми при сегашните болиди не е зор да направиш така наречния подвиг на КИМИ и Шуми е печелил от 16 място и Рубенс също. Това е нещо нормално в сегашната формула. А Монтоя трябваше да разкаже играта на всички според някой защото щял да влиза по къно Е И. Какво стана. Какво стана и с брилянтните Хонди. За Тойота нямам думи за пореден път доказаха че не им е тук мястото и дано накрая Джозо да разбере това. Гаскойн и милионите нищо не са напраили ОТНОВО. След ИМОЛА 2005 сега съм също толкова бесен заради малшанса на МАСА и 5-те десети не достсиг след излизането на АЛОСНО. А за МКЛ - Имахте сезон 2005 и го пропиляхте не виждам сега как ще биете ФЕРАРИ и РЕНО

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Преди яколко години в Малайзия Шумахер също направи една разходка 22-3. Отново в малайзия през 200-1ва мисля че беше стана оня сакатлък в бокса, когато двете ферарите влязоха едновременно и стояха общо 72 секунди. Завъртяха се в дъжда и все пак взеха 2-на победа :). А случайно някой да знае откъде да дръпна състезанието...??? :blink: :huh: Много ще съм благодарен ако го намеря точно него. Моля разпитайте за ГП на Малайзия 2001.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...