Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

абе тея са луди, ако искат нека да си сменят двигателите всяка обиколко! кво ги бърка онея простаци от фиа, да не им ги купуват те :angry1

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

абе тея са луди, ако искат нека да си сменят двигателите всяка обиколко! кво ги бърка онея простаци от фиа, да не им ги купуват те :angry1

 

Целта според шефовете е да се намалят разходите на отборите. Хората си мислят, че като сменят по-малко двигатели ще им отиват по-малко пари. Ама кой да обясни на дядо Бърни, че отиват милиони за разработки на двигатели, които в крайна сметка се чупят и в стремежа си да компенсират забавянето в следствие на ограниченията отборите вадят още по-луди пари за разбработки...

Link to comment
Share on other sites

pfff.....как може да бъде такъв карък кими :cry :angry1

Направо не мога да си обясня.Ствам рано,да видя какво ще направи а той пак се осра.

 

С тоя старт вече се радвам че Алонсо ще идва при нас

Link to comment
Share on other sites

pfff.....как може да бъде такъв карък кими :cry :angry1

Направо не мога да си обясня.Ствам рано,да видя какво ще направи а той пак се осра.

 

С тоя старт вече се радвам че Алонсо ще идва при нас

 

Той не беше виновен. Някой го удари отзад...виж че преди да се завърти трябваше да е завил в едната посока, за да върви направо....тва е счупено окачване както и да го погледнеш.

Link to comment
Share on other sites

Маса си отива от Ферари :laughing:

Ееее ... аз мисля , че сега само ще му изчетат едно конско или най-много да му резнат малко от заплатата ( :) ) , а при следващо подобно изпълниние го чака :hump: и чак тогава ще го изгонят :)

Link to comment
Share on other sites

Ама кой го блъсна?

Монтоя?

 

Mоже би Клийн. Не съм сигурен но имаше удар.

 

Ееее ... аз мисля , че сега само ще му изчетат едно конско или най-много да му резнат малко от заплатата ( :) ) , а при следващо подобно изпълниние го чака :hump: и чак тогава ще го изгонят :)

 

Хич няма да го режат или да му викат. Както чу Шуми много се радва за Маса. Браво на момчето.

 

Дам, идва Кичо, щото и без това скоро няма да финишира, белким не пречи B)

 

Не ни трябва Кими.

 

А аз не мога да разбера защо това Ферари върви до първия стоп и после пак акто че ли спря. Шуми бе доста тежък, по-тъжък и от Алонсо и въпреки това изпревари няколко пилота. И после само на мен ли ми се видя или и при двата стопа имаше проблем с включването на първа и тръгването от бокса. Нещо пак стана но какво. И ква стана тя. Бъзик бъзик с ДВГ на ферари а освен КИМИ май сички други отпаднаха поради проблем с него.

 

Много много силни са тия Рено и трябва много скоро да се съвземем иначе сезон 2005 ще се повтори но тоя път с ВТОРИ ФЕРАРИ :cry

Link to comment
Share on other sites

Като цяло отново стана едно интересно състезание. Изключително ме е яд за Нико Розберг. Пак имаше малшанс. А относно Кими наистина не стана ясно какво точно стана. Трябва да се гледат повторения. Браво и на Маса, че не пусна Шумахер. Аз съм винаги за честната игра. Все пак поздравления и за Фисикела, който си заслужаваше победата. И отново от Рено доказаха, че за момента са най-добре подготвени.

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Кими... Състезанието можеше да стане много по-интересно. Жалко и за Нико, но не само неговия двигател се измъчи. Изключително добро впечатление ми направи Маса, а тва че не пропусна Шумахер говори и за друго, че има апетит за победи ( е, засега има апетит за по-добро представяне ), но днес определено доказа че има бъдеще в отбора и докато чакаме договора на Нико да изтече :P можем да разчитаме на Маса. Но днес Бътън отново доказа че е голям пилот. А за Ферари... еми то се очакваше като се видяха стартовите позиции, че блестящо представяне трудно ще има. Но смятам че се справиха почти блестящо ( особено Маса ). Дано в Австралия да имаме повече късмет.

Честито на Джозо и Фисикела! Много яко си бяха направили сметка за тактиката в Рено.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е яд за 4 сек престой в бокса повече за ШУМИ. Но един колега казва че е било заради идваща кола. Аз не видях де, но какво да се прави. Нещо обаче се секна усмивхата не сички след толкова много гърмежи.

Link to comment
Share on other sites

Да наистина имаше идваша кола и е изчакаха да мине и тогава го пуснаха. Иначе механиците бяха преключили работа по болида. В крайна сметка тея секунди му струваха едно място ама така е в спорта. Ама аз с ерадвам за постижението на Маса. Дано продължава да кара така. И ако не беше направил тази грешка в Бахрейн сега и в генералното класиране щеше да е по-напред и по-важното Скудерията щеше да има повече точки.

Link to comment
Share on other sites

Айде честито на Фисико и на Джозо ;)

 

Маса си отива от Ферари :laughing:

 

Мерси :)

 

Да много си прав и аз така мисля :lol:

 

.....................

А аз не мога да разбера защо това Ферари върви до първия стоп и после пак акто че ли спря. Шуми бе доста тежък, по-тъжък и от Алонсо и въпреки това изпревари няколко пилота. И после само на мен ли ми се видя или и при двата стопа имаше проблем с включването на първа и тръгването от бокса. Нещо пак стана но какво. И ква стана тя. Бъзик бъзик с ДВГ на ферари а освен КИМИ май сички други отпаднаха поради проблем с него.

 

Много много силни са тия Рено и трябва много скоро да се съвземем иначе сезон 2005 ще се повтори но тоя път с ВТОРИ ФЕРАРИ :cry

 

Аз пък немога да разбера как така от Ферари не разбрате че нямате конкуретна кола и тази година.Това определено го знаят Тод и Браун ама определено феновете твърдяхте след 1-вата квалификация че сте пак шампиони.Е да ама не вие кво си мислите че силното преставяне на Рено на тестовете е случайно а пък Ферари сте са кретали на тестовете за да се криете от противника ;) Всичко е закономерно ама аз и микроскоп да ви дам май пак няма да можете да го съзрете.

 

Изобщо Шуми не е бил по тежък от Алонсо.Точно обратното е.Просто неискате да повярвате че Реното е много по-добро.И по-тежки пак сме по-бързи а ако сме леки направо летим справка---> Фисикела 18.03.2006 ГП Малайзия :P

 

.........................

Честито на Джозо и Фисикела! Много яко си бяха направили сметка за тактиката в Рено.

 

Пак мерси :)

 

Мен ме е яд за 4 сек престой в бокса повече за ШУМИ. Но един колега казва че е било заради идваща кола. Аз не видях де, но какво да се прави. Нещо обаче се секна усмивхата не сички след толкова много гърмежи.

 

Няма ли най-накрая да спрете да търсите вина в другите.Я си гледаяте ваща кошница и се мъчете да се оправяте.Все някой ви е виновен на вас а вие сте света вода ненапита

:angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тва състезание си го проспал. Заради минаваща кола ЛИЛИПОПА задържа Шуми 3 сек повече при първи стоп и 1 във втория. Колата миже да е малко по-бавна от Рено но това може и да е било заради пазене на ДВГ. В БАХРЕЙН НЕ СИ ЛИЧЕШЕ КОЙ БЕШЕ ПО БЪРЗ. И направи с справка га влезе Шуми и кога Алонсо.

Link to comment
Share on other sites

Тва състезание си го проспал. Заради минаваща кола ЛИЛИПОПА задържа Шуми 3 сек повече при първи стоп и 1 във втория. Колата миже да е малко по-бавна от Рено но това може и да е било заради пазене на ДВГ. В БАХРЕЙН НЕ СИ ЛИЧЕШЕ КОЙ БЕШЕ ПО БЪРЗ. И направи с справка га влезе Шуми и кога Алонсо.

 

Искаш да ми кажеш, че Шуми не е излязъл навреме, защото е минавала кола?! :laughing:

 

Не знам колко пъти в историята на Ф1 коли са излизали от пита и са карали по продължението му една до друга, а ти ся ми обясняваш как Михаел Шумахер! жертва цяло състезание и ще чака 3 секунди? Чефо, продължаваш да ме изненадваш неприятно...

Link to comment
Share on other sites

Тва състезание си го проспал. Заради минаваща кола ЛИЛИПОПА задържа Шуми 3 сек повече при първи стоп и 1 във втория. Колата миже да е малко по-бавна от Рено но това може и да е било заради пазене на ДВГ. В БАХРЕЙН НЕ СИ ЛИЧЕШЕ КОЙ БЕШЕ ПО БЪРЗ. И направи с справка га влезе Шуми и кога Алонсо.

 

На крива ракета космоса и пречи..............

 

Казах ти не търси вината други му а в самите вас.Иначе пак ще се опрвдавате на следващото състезание може би публиката е попречила нещо .........

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ми кажеш, че Шуми не е излязъл навреме, защото е минавала кола?! :laughing:

 

Не знам колко пъти в историята на Ф1 коли са излизали от пита и са карали по продължението му една до друга, а ти ся ми обясняваш как Михаел Шумахер! жертва цяло състезание и ще чака 3 секунди? Чефо, продължаваш да ме изненадваш неприятно...

 

Виж лепер. Аз питах защо Шуми се забави и не тръгна, а остана 11 сек. Аз също не видях кола, но хора записали състезанието казват че за да се избегне инцидент, колата е влизала в бокса. Факт е обаче че никой механик не работеше по колата а той не тръгваше и при двата стопа като при първия си беше направо очевидно. Ако не вярваш питай някой друг.

 

Джозо моля те и двете коли имаха наказания, но ти щом мислиш че при сегашната Ф1 от 14 или 21 можеш да станеш първи грешиш. Можете да се поразровите из архивите и там май няма да откриете такива неща каквито се случиха последните две години. Имам предвид пълниш колата тръгваш от зад и си в ТОП 5 задължително и при малко усшех си в ТОП 3. Това не ми харесва. Не трябва да е така.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

При единия стоп на Шумахер очевидно си имаше кола видя се още на прякото предаване. Но това можеше да даде само резултат от едно място и да беше минал Маса. ИНаче не може да бъде оправдание за нищо друго. Все още сезона едва започва и нищо не се знае. ШАмпионата се решава в Европа и кервана као пристигне тука ще видим за какво става дума. Има още прекалено много състезания. Но ни предстои много интересен сезон, което е много радващо.

Link to comment
Share on other sites

мдаа, само големият брой остващи състезания ме успокояват :) до европейските състезания Ферари трябва да оправи надежността на двг и вече Шуми и Маса да стартират от местата, които са заслужили, т.е. в челната петица, тогава и в състезанието няма да им се пречкат по-слабите, ужким пазейки позиция

Link to comment
Share on other sites

На крива ракета космоса и пречи..............

По скоро: на крив к*р космите му пречат...

:D

А иначе найстина имаше кола при спирането на Шумахер,но според мен това не може да е оправдание за цяло състезание...

Ще видим кой кой на вече много по-нормалната писта в австралия...

Link to comment
Share on other sites

По скоро: на крив к*р космите му пречат...

:D

А иначе найстина имаше кола при спирането на Шумахер,но според мен това не може да е оправдание за цяло състезание...

Ще видим кой кой на вече много по-нормалната писта в австралия...

 

Никой не казва за цялото състезание но пред маса определено а защо не и пред монти и при втория пит имаше забавяне но минало свършено вече.

Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй. Псетата се разлаяха, с тия крила, но за сметка на това МКЛ ни готвят ъпове по ДВГ-то и изчистване на аерото. А от Ферари готвят еволюция на аерото, който трЕбе да помогне и уж е по добър от предишния. Ще видим. Освен това причината за проблемите с ДВГ-та на Ферари е локализирана, но дали е оправена........... ДАНО :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...