Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Тоя петък няма да мога да дойда.Обсъдете как искате да изглежда сайта и да почвам да го правя.Че тъкмо сега съм на тая вълна :)

Link to comment
Share on other sites

Добре...въпрос - ще ли да дойде някой че да знам? Щото и аз имам друга работа и да знам дали да я върша или не.

Link to comment
Share on other sites

...ами аз най-вероятно ще съм на откриването на една книжарница, което е от 18:00, т.е. и мен не ме бройте...

Link to comment
Share on other sites

Ебати!!!

То това не е било.....ама съдба...тая нощ ще се напия от мъка..и утре ше имам махмурлук....ебати кефа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

na 10.11 w petnoto ste swirqt REWU

sywsem seriozno...sega sam mnogo zle...neeeeeeeeeee.....no ytre ste wi kaja po podrobno,zastoto otkradnah edin plakat i ste kaja wsik4ko....iskam wi wsi4ki tam...do utre...spezialen pozdraw za Kreideiky s the cure-10.15

Link to comment
Share on other sites

как няма да имаш възможност бре ... каква по-добра възможност да набием ХЕКТИК. аз също се колебая Петното яко ме дразни, а входа ще е поне 5 лева. У-у-у-у евреи.... все пак се колебая битката ще е добра.

Link to comment
Share on other sites

Скапана работа,ще шибнат вход,ама за Ревю съм там,а на вас от радост цветя ще ви подаря.

сакън цветя неща, направо са целуваме

 

Нямам възможност заради Нин.Ние сме си комплект.

чиф или тек ?!? аре бре кво толкова ти пък таз жена, ко толкоз я пазиш да не ти я вземе някои, обясни й че въпрос на мъжка чест е да отидеш, ако трябва да ти стана доверено лице, ще те наглеждам ... аре аре ..

Link to comment
Share on other sites

Щом трябва ще се целуваме,няма начин.Аги,заебавайте работата и айде на Ревю.Ей,Хектик как ме зарадва...нямаш представа :D Много цветяя

Link to comment
Share on other sites

Ами,на проклетия плакат не пише нищо съществено...откраднах го,докато никой не ме гледаше от една стена...Пише,че датата е 10.11,часът е 22:00,а цената,цената е 5 лева.Има и тел.за резервации,но едва ли ни касае много.Това е.Велвет,не се колебай,ти си голям фен все пак...5 лева,щом е за Ревю-отпускам ги веднага!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм там,днес даже видях плаката.Обаче странното беше,че вокалистката на снимката не беше Милена,а някаква руса мацка.

Link to comment
Share on other sites

Хек,знам за Ревю.Но дали ще мога да ида е съвсем друг въпрос..... :(

Като знаеш,що си мълчиш,бе?Аз толкова се зарадвах и бързах да ви кажа,а той нашия знаел...Браво...! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хм... мен от тука само 3 души са ме виждали и още един ме познава :P, тъй като бях на последната ви среща (даже и банерче си сложих в подписа ), но стига да намеря пари може и аз да дойда :))

Link to comment
Share on other sites

При мен работата се разбра. То било срядата...пък аз съм заето таз сряда. Обещал съм на хората да ида да поблъскам волейбол с тях от преди 2 месеца и тая сряда вече беше последното отлагане. Приятно ви гледане, слушане, целуване, ослушване, мачкане и там каквото още ще има.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да намеря кинти отнякъде.Сигурно и ние ще дойдем щом е от 22:00ч.

Снощи направих едно индексче,дето ми харесва малко повече от предишното(ама пак е много калпаво :angry: ).

 

К.А.Л.Е.

 

И все пак е много гадно :sick

Подчетавам,че това е само работна страничка,още не съм започнал същинската работа.

 

Сава,кажи си мнението - май ти първи предложи сайта да е с черно-бял дизайн

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...