Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

...става с едно име+брой места

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Ам да... Димитър (Копарански ако ти трябва и фамилия де :))... но ако става и с едно... ти си прецени :) Благодаря още веднъж :)

Link to comment
Share on other sites

 

Da sam te sprqla?!Otivai - az i bez tova smqtam da piqnstvam tazi ve4er :tongue

 

Почваш да дразниш.Съвсем случайно ме спря снощи,като каза,че ше ходим на РД....

Link to comment
Share on other sites

Аги и Зимния ден си комуникират по особен начин...

...добър вечер скъпи гости,нека запазим добро настроение и да се гмурнем в песента...

Link to comment
Share on other sites

Места нямаше/столчета,ала бала/,но това не е проблем,правостоящи може.Аз няма да мога да дойда в 20:30,не съм убеден,4е 6те стигна и до началото на концерта,но ще опитам да съм там,за да се гмурна в песента

Link to comment
Share on other sites

Ами Ревю забиха прекрасно,беше много,ама много готино.Много съм щастлива,наистина се забавлявах!Васо е супер пич...

Kreideiky,Веско направи включване естествено... :lol:

 

А-а-а-а-а и честит рожден ден на гоподин биото!Жив и здрав и да се държиш пънки! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

....вярно, че беше...ммм...и аз незнам какво прилагателно да сложа обаче знам, че от мн време ми трябваше нещо такова...Ревю са си Ревю - прекрасни :smile:

...Васо пък е най-младоликият човек за когото се сещам в момента...трябва да постна една негова снимка от казармата - и сега си е същият...

...HEKTIK а да знаеш на Весо и как му се свиреше :D ...ама то как да не ти се досвири...

 

...eй bio вярно бе - Честит Рожден Ден!! :beerchug

поздрав с Бритни ;)

Link to comment
Share on other sites

....хайде и аз...малко в стил боен клуб ;)

v_gurov1.jpg

....+ this one:

v_gurov5.jpg

 

...или тук , че datacom прави номера понякога...

Link to comment
Share on other sites

вие ако не знаете .. ние с Agarvaen закрихме редовните срещи в петък, щото и ... алабала. ЩОТО ТАКА :>. Та да питам за този петък някой смята ли да идва ?!?

Link to comment
Share on other sites

аз сигурно ще мина направо през онова Арт Рок Кафе към 21 някъде .. може и по-рано .. алабала !!!

едит: не ме чакаите в 19 ... може направо да се засечем по заведенията.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с биото,където и да е...щото днес имаше рожден ден...и по други причини...дължи ми пари... :lol: И ще си ги взимам на сила някак си...Велвете,беше ли на Ревю???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...