Jump to content
BulForum.com

Българите са неспособни да създадат работеща държава


Recommended Posts

Ето ги нашите студенти,1 степен на дебилност и олигофрения такива хора ако зависи от мен ще ги затворя в една кочина и там ще ги гледам.

 

Поне в казармата ставаха човеци но това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Kакво мислят турците за нас и България..Разговор с човек от Истамбул..

Не, ние проблеми нямаме, нали? Всичко ни е добре? Едно е аз да го говоря, но когато ти го каже човек от друга държава, изглежда явно се набива на очи. И БОЛИ.

opt1324224235q.png

Ето ги нашите студенти,1 степен на дебилност и олигофрения такива хора ако зависи от мен ще ги затворя в една кочина и там ще ги гледам.

Поне в казармата ставаха човеци но това е друга тема.

Добре...Но отново няма да се съглася, понеже познавам хора, които са точно противоположното на това, което се опитваш да "намекнеш" :)

Link to comment
Share on other sites

Защо слагаш всички студенти под общ знаменател ? Сега че тия са някакви диви селяни е ясно.Колкото по-малък е града толкова по-големи идиоти има.Ето тия от селата около Пловдив го доказват на 100%.

Link to comment
Share on other sites

Защо слагаш всички студенти под общ знаменател ? Сега че тия са някакви диви селяни е ясно.Колкото по-малък е града толкова по-големи идиоти има.Ето тия от селата около Пловдив го доказват на 100%.

Прави разлика между селяни и селяци. Селянин е човек, който живее на село и нищо повече. Селяк вече е отрицателното.

Това го казвам, понеже познавам хора, които живеят на село и далеч не са диви турбо селяци.

Животът не е черен и бял...има и много нюанси на сивото...

Link to comment
Share on other sites

Защо слагаш всички студенти под общ знаменател ? Сега че тия са някакви диви селяни е ясно.Колкото по-малък е града толкова по-големи идиоти има.Ето тия от селата около Пловдив го доказват на 100%.

 

Да се поправя не всички само 90 процента са такива.

Link to comment
Share on other sites

Офтопик: Изпит по анатомия не се взема лесно, да не напиша, че се взема много, много трудно. Той обикновено върви винаги в комплект с нещо друго (в зависимост от курса, който сте) - хистология, патоанатомия, микробиология, паразитология (при нас това е отделен дял); и т.н. Изпитът протича в поне 4 различни фази и възможността да препише човек на него или да му подскажат е нищожна. Затова много чужденци идват в България, за да учат медицина - тук тези изпити се продават! За съжаление...

Link to comment
Share on other sites

....Затова много чужденци идват в България, за да учат медицина - тук тези изпити се продават! За съжаление...

Корупция, алчност и мизерия и гражданска безотговорност. Това реално е определението на нещата, които дадох в картинката....Но не, всичко тук е "наред"... :))

Link to comment
Share on other sites

Корупция, алчност и мизерия и гражданска безотговорност. Това реално е определението на нещата, които дадох в картинката....Но не, всичко тук е "наред"... :))

 

И ти кво направи да промениш нещо от това?

Link to comment
Share on other sites

И ти кво направи да промениш нещо от това?

С картинки ли да обяснявам, че няма "АЗ", има "НИЕ". Ако един изчисти или опита да изчисти градинката, а друг се изсе*е в нея-резултатът от почистването е НУЛЕВ.

Link to comment
Share on other sites

С картинки ли да обяснявам, че няма "АЗ", има "НИЕ". Ако един изчисти или опита да изчисти градинката, а друг се изсе*е в нея-резултатът от почистването е НУЛЕВ.

 

Ми кво се пънеш тогава.

Link to comment
Share on other sites

Ми кво се пънеш тогава.

Щото съм наивен и продължавам да си мисля, че "аз" може да стане на "ние, нас" и заедно да направим нещо, всички българи...Празни надежди...

Link to comment
Share on other sites

Щото съм наивен и продължавам да си мисля, че "аз" може да стане на "ние, нас" и заедно да направим нещо, всички българи...Празни надежди...

 

Наивен си.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Едно предаване на Карбовски по темата:

 

http://play.novatv.bg/play/260562/?autostart=true

Ferante, с цялото ми уважение, не е нужно да даваш извращенията на Карбовски. Отгоре на това предаванията му са отклоняване в някакви гнусотии от реално важните неща...Изватено предаване...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Част от коментар на статия:

Нали я знаеш приказката за младежа от Банско?

Дето стоял по цял ден на пейката пред фамилната си къща, чоплел семки и си мислел:

- Ех, що не взема да я продам аз тая къща?

С парите да отида на запад, да се изуча, да си намеря престижна работа...

Да поработя 30-тина години, да спестя едни пари, пък да се върна в България, да си купя една къща в Банско...

И после по цял ден мога да седя на пейката отпред и да чопля семки?

Мислел си така, седял пред къщата си и чоплел семки...

Link to comment
Share on other sites

Част от коментар...

 

Разликата е в живота който ще видиш и изживееш, преди да седнеш пак пред къщата и да люпиш семки. Да, всеки се бори за дом и спокойствие, но и за да има како да разкаже след време, когато най-накрая намери спокойствието. Не съм сигурен, че написах точно това което имам впредвид, но се надявам, че има хора които ще го разберат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...